Červenec 2011

Hádky.

30. července 2011 v 12:03 | Terulle Bllondie |  Články o životě
Hádky. Mnoha z nás se to stává každý den ... Aď už přes facebook nebo hádka venku. Tvoří je kluci, opičení po oblečení, pomlouvání a další věci které třeba ani za tu hádku nestojí. Jak jim zabránit ?. Jednoduše moudřejší ustoupí tak že jestli je to opravdu kuli ňáké kravině tak převeď téma nebo počkej až se kámoška zklidní. Nejhorší je když o vás něco ošklivého napíše na FB a ještě k tomu na status. Bohužel se to děje každý den. Napíšu jasný příklad jak by to tam mohlo být napsáno třeba ''Klára už mě pěkně se*e, je to taková piz*a, vůbec mě neposlouchá a furt má stejný oblečení jako já''. Myslím si že aď je to menší či větší člověk musí mít rozum, potom to vidí já nevím třeba 5oo přátel co má na FB. No tady pomůže jedině požádat admin aby to smazali nebo se odhlásit a nebejt na FB aspoň týden ;). Já to takhle taky udělala. Neřeknu kdo to o mě napsal ale prostě se s vámi o to podělím. Na satus si napsala ''Mám stejné boty jako Terulle, růžoví ale značkoví :P''. Jako oparvdu jsem se naštvala protože říkat před 4oo přáteli které má že mám hadry od čongů to opravdu přehnala. Teď se s ní nebavím a nevim jestli jí to vůbec odpudtim. Já vim teď asi říkáte že sem blbá ale opravdu mě to rozčílilo. Neřeknu kdyby mi to napsala do chatu ale takhle opravdu ...!* Poučení ?. Neber život vážně di do snikers :D. Né .. když se z kámoškou zhádáte vždy se najde cesta k usmíření. ;)*

283424_2277822507052_1293429894_2832957_2390993_n_large

KusoOvky.||

29. července 2011 v 9:08 | Terulle Bllondie |  Ostatní
Našla jsem úžasné kusovky tak udělam takoví speciál :]. No koukněte na ně a komentujte ;)

Thumb_large

Reklama

27. července 2011 v 15:54 | Terulle Bllondie |  Témata týdne
Grr.. reklamy jsou všude a jasně štvou mě koho taky ne. Dávají ňáký napínaví film a najednoou v tom nejlepším tam naskočí reklama na Persil :\. To by člověk rozmlátil televizi :D. Třeba reklamy na bilbordech to ještě ujde ale v té televizi je to fak děsný. V televizním programu je třeba napsáno že film začíná ve 2o:oo ale místo toho začne až ve 2o:14 danný příklad televize nova. Nechápu k čemu to je, jo nevadilo by mi kdyby dávali třeba 2-3 minuty reklamy ale 7 minut to už je prostě moc :(. Ony i reklamy na počítači jsou na prd. Je to prostě takhle ... reklamy jsou všude kolem nás.


Umělé ''lepící'' nehty.

17. července 2011 v 18:07 | Terulle Bllondie
Kdo chce mít nádherné nehtíky třeba z leoparsím vzorem není problém.
Stačí si koupit v drogošce nebo i klidně u ťamíků nalepovací nehtíky z ňákým cool vzorem ;)
Já jsem si těď taky koupila gepardí z kamínakama ale plánuju si je nalepit až přijedu od babi.
Nevýhoda je taková že rychle odpadávají ale dají se znovu přilepit, tedy pokud vám nespadl venku a vy o tom ani nevíte.
Dám vám sem pár vzorů nehtů jaké by jste si mohli třeba vybrat ;).

Tumblr_logvbhrhym1qf7ikto1_r1_500_large

Život máš jen jeden

15. července 2011 v 12:19 | Terulle Bllondie |  Články o životě
Proč zrovna název život máš jen jeden ?. Mnoho mladých lidí si neuvědomuje co způsobují drogy, cigarety a další nezdravé látky způsobují jejich předčasnou smrt nebo třeba jenom rakovinu plic. Například cigarety .. plno lidí a i bohužel detí kouří. Buď to kuli starostem, potížím co se jim přihodili nebo chtějí jenom zamachrovat. Všude to píšou že kouření poškozuje zdraví ale i okolí. Teď mě máte asi za blázna. Já vím, blázen který upozorňuje ale mě příde že dělám něco dobrého. Znáte to dete třeba v 1o hodin večer po ulici a najednou na vás vyskočí totálně opilej chlap a začne na vás něco mluvit a vy radši zdrháte. Jo občas si na ňáké akci dáme alkohol nebo ňákýho panáka, ale nebudeme chlastat jedno víno, pivo za druhým. Nehápu třeba bezdomovce. Najdou dvacku a dají to na chlast, místo toho aby si koupili jídlo. Potom se diví že končí na ulici. Drogy, též oškliví problém. Myslím si že je to ještě horší než alkohol nebo cigára. Třeba na akcích když vám to někdo hodí do drinku, a vy se shroutíte. Pak si na to navyknete a je po zdraví. Ve škole sme se koukali na film o drogách a tam jedna holka říkala že jí už zbývá 6 let a zemře, že jí je to jedno. Místo toho aby se pokusila to léčit vždycky je tam ňáká šance na záchranu. ;)

Tumblr_lo8t5ttdm21qcd0luo1_500_large_large

''Mladá'' láska .. aneb zamilovanost v 11 letech

13. července 2011 v 20:14 | Terulle Bllondie |  Články o životě
Teď nechci narážet na pravou lásku ale na tu jen ''kamarádskou'' lásku. Podle mě se ty holky kterým je třeba zrovna 11 let chtějí jenom předvést že už jaksi nejsou malé a mají kluka. Já když sem byla takhle malá tak sme si ještě hráli na pískovišti s bábovičkami a nezajímalo nás že zrovna nemáme kluka. Vystačili jsme si jenom z kamarádskými kluky, nemuseli jsme s nima hnedka chodit. Znám jednu holku které je teprv 12 let a měla už asi přes 16 kluků a to opravdu nelžu, bůh vý jestli jich neměla i více. Teď s ní už nekemarádím. Neberte mě že namám starší kamarády ale ona byla v pohodě ale změnila se.
Ona mi udělala taky hrozně ošklivou věc která souvisí z chozením s kluky. Prostě ... jsem se zamilovala do kluka který je se mnou skoru uplně stejně starý. Říkala jsem si, asi jo je to ten pravý. Bavili jsme se spolu a i mi přišlo že mezi námi něco více je ale ... zvrtlo se to a on s tou 12 začal chodit (říká se že z donucení). Bylo mi do breku když mi to řekla :[! Ale nadruhou stranu jsem ráda že s ním nechodím ;). Vyklubal se z něho pěknej raubíř :Đ. Znám teda holky kterým je 12 let a mají kluky a drží jim to už 6 měsíců ale furt to podle mě neni ta pravá láska :\. Čili kamarádská láska :]
No pište názory :]

Tumblr_lnqsrfhvuz1qm4smso1_500_large

Duchové

11. července 2011 v 17:10 | Terulle Bllondie |  Témata týdne
Uáá. Při tomto tématu mi nabýhá husí kůže ;\. No pokusím se něco málo napsat.
Když se řekne slovo duch vybaví se mi pár mladých lidí kteří sedí v kolečku drží se za ruce a vyvolávají duchy.
Myslím si že je to docela i ^^nebezpečné^^. Víte párkrát jsme to z kamarádkou zkoušeli a říkám bylo to děsný nemohla sem usnout a ještě k tomu ten večer když jsem šla spát třískli dveře ale naštěstí průvanem ale tak o 5 minut dýl spadli krabice z bráchovo hračkami .. to sem se opravdu lekla a bála jsem se. Duchové si tedy myslím existují. Je to něco jako že mrtví člověk uvízne mezi dvěma světy. Živími a mrtvími. Vím že asi půlka lidí na duchy nevěří ale já jo a nikdo mi to nevezme.
Nevěřím třeba na duchy třeba já nevím zvířat věcí, no i když ty zvířata :\. Nevím no. A co vy a duchové ?. Pište do komentů ;)

Tumblr_lnmr1smyl61qcntwzo1_500_large

Kusovky.

11. července 2011 v 10:58 | Terulle Bllondie |  Ostatní
Což takhle kusovky ?. Ano tady jich máte pět. ;) Doufám že se líbí :]

Tumblr_ln7ukqkf3a1qi1o5eo1_400_large

Fan club supermana

10. července 2011 v 21:11 | Terulle Bllondie
Taky milujete supermana ? .. Tak se zapište a podpořte ho :).
Stačí vyplnit tyto údaje a stáváš se ihned členem super fun clubu.
Jestli chceš můžeš si dát na blog odkaz na to že si ve fun clubu ;)

Blog:
Proč chceš být ve fun clubu ?:
Máš něco ze supermanem ?:

To je vše ;). Čekám na účasníky.

Ve fan clubu je zatím 1 lidí.

1)
Jméno: Zuzz
Co má ze supermanem: Tričko a bude mít pásek ;)


Drsňačky aneb 11 leté ''dospělačky''

10. července 2011 v 20:19 | Terulle Bllondie |  Články o životě
Tento článek sem tak trošku odkoukala od andrejky bone. Chci o této činnosti mladých dívek taky trochu zmínit.
Není zaměřený na všechny dívky, některé se takhle nechovají ale stejně ... občas to přeženou. Mě třeba totálně dostali 1o holčičky na jednom webu. Zaspamovali poradnu a dělali ze sebe howada. Říkání di do pí**, krá*o, ty si taková pí*a, čur*k* .. a takovéhle ''vulgarity'' jsou prostě hnusný. Což mě přivádí k tomu co se mi stalo. Jednou jsme si povídali z kamarádkou a já prostě říkám skoro v každém slově ty wole, jedna paní ke mě přišla a říká ''taková hezká holka a říká ty wole, prosím sklidni se s tím dyť si tak krásná holka a takhle mluvíš :\'' ^^. já vím bylo to jen ty wole ale ty prcci říkají třeba do pí*i. To podle mě není normální. Z vulgarit přejdeme ke vzhledu. V 11 se malovat. Kdo by to potřeboval, neřeknu když ten dotičný má trošku více problém z akné, to přetře pudrem nebo make-upem a je to prič ale řesenka, silně orámované oči, rtěnka, stíny .. to podle mě je přehnané. Stačí se podívat na 5 angels .. já z těch prťat nemůžu ... to jako sorry ale dyť jim je 11-12 let a to ani já se takhle namaluji :P^^. Doufám se sem dotyčné neurazila a taky doufám že ste se o něco poučili.
Článek si klidně zkopírujte ;) ale s Ikonkou ;]^^

198249_134577193279963_110903278980688_192265_3336957_n_large

Co potěší v letních pařácích ?.

10. července 2011 v 17:53 | Terulle Bllondie
V těchto pařácích se často ptáme na otázku .. ~Co si dát k pití?~ dám vám rady jaké drinky či nápoje vám zlepší náladu a budete se hnedka cítit lépe ;].
Tak že začnu u ledovích nebo studených nápojů.

~ Nejlepší je samozřejmě Leová tříšť - jsou různé příchutě malinová, citronová, kola, rybíz ... já si je tedy ráda míchám například kola a citron nebo rybíz a malina ;)
~ Vychlazená kola - ta je nejlepší na horké večery ;). Skvěle si pochutnáš a schladíš se :)
~ Malinovka - si zrovna na koupáku a je tam šílený hic toto tě zaručeně ochladí.
~ Citronela - též je výborná a ochladí tě.
~ 1oo% džus - to je prostě něco suprového aď už je pomerančoví, mulťák, jahodový je to prostě mňamka ;]*

Doufám že sem vás ^^osvěžila^^ a že všechny tuty mňamky ochutnáte.
Hlavní ale je dodržovat pitný režim. Jste třeba 3 hodiny na sluníčku a hravně chytnete úpal.

Tumblr_lnc8r0jr3j1qlov0xo1_500_large_large

Me.

3. července 2011 v 13:55 | Terulle Bllondie
Zkoušela sem trošku fotit. Zase na nich vypadam jak idiot. Ale newa koukněte se sami ;) Jo a mám new melírek na první fotce je vidět je čevenej. Potom mamka koupí ještě jednu barvu a dobarví mi to tak že to budu mít ještě více :)Dvojité čáry

3. července 2011 v 10:42 | Terulle Bllondie
Na you tube sem našla úžasné návody od Michelle Phan. Jak na pěknou pokožku nebo jak se pěkně líčit a taky sem právě našla tento návod jak na dvojité linky. Jako fak pěkně udělané video. Líbí se mi že ona nechvátá všechno hezky vysvětlí pomalu a přesně. Jen škoda že je to celé v angličtině ;\ No nic určitě jukněte. Dávám sem jedno video z you tube a potom bych už i já sama dávala ňáké ty tipi. No ještě uvidím. Ale určitě doporučuji kouknout na videa této slečny ;).


Superman.

1. července 2011 v 16:57 | Terulle Bllondie
Koupila sem si nový odznáček a sem s ním nadmíru spokojená :* Děsně se mi líbí a doufám že i vám .. stál 2o a měli tam ještě s Amerikou a ze spangebobem tak nad nimi taky přemíšlim ;) Možná budou moje!. :*