Říjen 2011

Odsuzování lidí podle stylu

31. října 2011 v 13:41 | Terulle Bllondie |  Články o životě
Mnozí z nás odsuzují kamarády nebo jiné lidi jenom podle stylu. ''Ježiš ta je trapná ... bože co to má na sobě ... koukni ta je emo se určitě řeže'' tyhle hlášky slýchávám a vy určitě taky. Nebudu dělat neviňátko a řeknu že tohleto taky občas dělám :\
Jak tomu zabránit ? .. ignorací. Pro mě docela dost oblíbené slovíčko :D Mám ho ráda a mám s ním zkušenost. Ve škole mě docela lidi kvůli stylu odsuzujou. ''Má tričko který má každá druhá ... nosí uplí džíny a je tlustá'' .. a tak podobně. Pomůže je vyf*akovat nebo je prostě setřít ale vím že mnoho lidí moc stírat neumí .. třebas já :D.
Nechápu jak někdo může pomlouvat někoho jen kvůli jeho stylu.
Vlastně ... každý sme originál. Neměli by jsme se měnit jenom kvůli tomu že nás ostatní odsuzují za to jak vypadáme.
Možná jsem se už tady zmínila o jedné holce od nás ze školy. Má uplně ale opravdu uplně odlišnej styl od ostatních. Všichni ji kvůli tomu buzerují, nadávaj jí a tak dále, ale ... ona má dobrý stěrky tak že jí vždy nechají na pokoji :).
Stejně mi jí je líto :\
Nejdříve si o lidech zjistěte jací jsou a pak je teprv odsuzujte ;]

Tumblr_llrru9jz0d1qdiry6o1_500_large

Zimní nákupy aneb co všechno si připravit na zimu ?

27. října 2011 v 11:28 | Terulle Bllondie |  Ostatní
Už se to blíží .. zima, sníh, vánoce, cukroví a další. Jenže co si vzít v těchto chladných dnech na sebe ? To je ale zapeklitá otázka. Kouknu se do skříně a tam leží kraťasy (vzpomínka na léto) pár čepic a bunda na zimu která mi je už malá, a v botníku jsou jenom jedny zimní boty které se mi ani už moc nelíbí.
Je ten praví čas vyrazit na zimní nákupy :D :)
Hlavně si nekupuj to co nebudeš nosit nebo ti to není ale prostě to musíš mít. Zbytečně vyhodíš peníze a nezbyde ti na to co opravdu potřebuješ.

Zimní boty:
Většina z nás dá na kozačky nebo na tykové typy bot. Jenomže ta druhá půlka třeba zrovna kozačky nemá vůbec ráda. Pro ně jsou uplně nejlepší tuty botky :) (přemýšlím o tom že si je taky koupím)
Jinak si myslím že kozačky se hodí skoro ke každé dívce, akorát si musí vybrat vzhled kozaček který k ní bude prostě pasovat :)
Dál celý článek

Navrácení.

26. října 2011 v 12:34 | Terulle Bllondie
Ahojky. Vracím se ... tak dneska nebo zítra čekejte první článek po velké pauze. Dess noví je, doufám že se vám líbí. V mém životě se nic neděje. Jen sem už měsíc a půl zadaná a mám už vybranou školu. Pište náměty na články, které vás zajímají a tak dále. Vracím se k scene stylu .. asi pár článečků o stylu napíšu :]. Affskám se omlouvám, a doufám že moji omluvu příjmete a dále budete chodit na můj blog. Zatím s pozdravem Terulle B.

Beutiful-girl-hair-model-nose-piercing-photo-favim.com-86830_large

Život bez elektřiny ^^

3. října 2011 v 13:49 | Terulle Bllondie |  Témata týdne
Nedokážu si představit že by jsme byli bez elektřiny. Bez počítačů, televize, mobiloů a dalších věcí. Elektrika nám usnadňuje komunikaci z jinými lidmi, přiznejme si že bez facebooku by jsme to asi dlouho nevydrželi ale ... já i možná jo. Bez telefonu by to bylo ale si myslím že i horší. Sice za sms platíme ale jsme spojení i když nám nejde internet ^^. Nemohli by jsme si dělat teplá jídla ... no ne že bychom nemohly ale neměli by jsme řeba mikrovlnku~~ Jsou ale i klady k ''žibotu bez elektřiny'' třeba to že by jsme neseděli celí den u počítače ale šli by sme ze svími kamarády ven. Určitě je lepší chodit z kamarády ven než sedět doma u počítače ;]. No prostě a jednoduše v dnešní době by lidé asi moc nevydrželi bez elektřiny. Teď sem si ještě vzpoměla na lampy ve městě bez elektriky by jsme museli chodit po tmě domů a myslím si že by se to asi nikomu nelíbilo :\. tak to je vše :). Sice krátký článeček ale já sem ráda že sem aspoň něco přidala :)*

Tumblr_lq7ci2cmi51qgxp23o1_500_large