Červen 2012

Memories remain.

30. června 2012 v 11:56 | Therr. |  Diary.
Čauky. Včer byl pro mě ( a nejen pro mě ) opravdu těžký den. Opustit partičku se kterou sem byla čtyři roky a opustit školu na které sem byla celích devět let. Včera sem pořád bulela i když sem přišla domu ...prostě pořád. Dneska už je to lepší a už si i pomalu začínám uědomovat že sou prázdniny :). Každý rok nám v rozhlase deváťáci co odcházeli říkali '' Važde si svojí party jednou tu budete stát i vy ''. Říkali nám to i učitelé ale my jsme si mysleliže blbost ... včera to přišlo a mě najednou bylo hrozně moc líto že odcházím, od všech, od učitelů, kamarádů dokonce i od učení základní školy.
Doufám že se tam budu vracet a že se ještě někdy uvidím s tou bandou kreténů.
Abych tu jen nesmutnila. Mám takovou zláštní povahu z někým se pohádám a potom mi je to líto, ten člověk mi chybí, vzpomínám na záčitky s ním. Včera večer sem napsala jedné kámošce, se kterou už asi víckrát nejlepší kámoška nebudu ale ... jako kamarádku jí prostě chci. Doufám teda že to vyde a teď nidy, tehle týden se s ní sejdu a vyříkáme si to.
Doufám že s tím budou sohlasit i mé další kamarádky, bylo by mi to docela líto kdyby nesouhlasili.
Tak že mi držte palečky.

Fashion-tshirts-25_large

Outfits.

29. června 2012 v 11:32 | Therr. |  Móda
Ahojte, jak si užíáte začátek prázdnin ? .. já pořád bulim. Snad to brzy přejde. Mám pro vás pár outfitů které jsem našla na we heard it. Jsou opravdu krásný tak že doufám že i vám se budou líbit.
Možná ještě večer napíšu deník o tom co se dneska ( poslední den na základce ) dělo, pokud tedy nebudu brečet.
PS : u outfitů jsou názvy ze skupiny ( kterou nemám ráda ) One direction. Líbíse mi ty outfity tak že je sem dám i s těmi názvy. Můžete psát do komentářů které se vám nejvíce líbí :).

Tumblr_m68j1falfc1r7jggwo1_500_large

‎.. and life goes on.

27. června 2012 v 20:11 | Terulle Bllondie |  Diary.
Ahojky. Taky už máte ten stres z konce školního roku. Těším se na prázdniny ale ... je to těžký když si řeknete že se na základku už nikdy nevrátíte. Budeme mít proslov, toho se bojím nejvíc protože se asi rozbrečím ale naopak se hrozně těším na poslední zvonění. Se budu smát až budu scházet ty schody. Ještě zítra a pak to přijdé ááá !. Já asi do školy ten poslední den nepujdu. Je to takoví divný, když se mě někdo zeptá do jaký chodím třídy a já řeknu že jsem na střední. Mě se tak nikam nechce nejradši bych ještě rok zůstala na této škole :'(. Nesnáším ale některé holky z naší třídy dělaj ze sebe dospělačky přitom si neuvědomují že to jsou ještě děti. Jo je jim patnáct ale tak nemusí nám kteří se na patnáct nechováme nadávat. Já jsem prostě ještě dítě a vůbec se za to nestydím spíš sem na sebe pyšná :).
Dneska jsme se jen tak ulejvali v celku prima den ale ... já jsem se nudila. Opravdu se už těším až se ty prázky pořádně rozjedou. Pařbičky, koupáníčko, zábava, kluci, skateboard, pouť, přespávačky, výlety .... a další prima věcičky.
Těším se na neděli jdem se už konečně koupat, no jo no když má být 3o°C ááách ! :D
Včera jsme hráli flašu ... asi všichni z vás vědí co je to za ''hru'' :D. Takoví trapný ukoly co jsme si dávali ... NO COMENT !
Hráli jsme na fanty ... chácháchá já žádnej nedala, všechny ukoly jsem uděla tak že supéér. Měla jsem takovou tu náladičku že jsem byla schopná všeho. Bomba ale :D. Doufám že si zítra zahrajeme zas ale musí nás být víc jinak to opravdu za nic nestojí ;). Taky máte za kámoše takoví nadržený telata ? :D. To je hrozný čeho oni jsou schopný.
To je asi vše zítra napíšu ( snad ) další článek z mého naprosto ''nudného'' života ;) :D
Ps : Obrázek - slaďouš, všem se líbit nemůže ale já ho obdivuju :O*
Therr .


I am (ab)normal !

25. června 2012 v 15:59 | Terulle Bllondie |  Diary.
Čauky. Jak se dneska máte ?. Já se mám dobře i špatně. Nebyla jsem ve škole protože mi včera ale i dneska není moc dobře.
Zítra jdu ale už do školy, těším se na kámošku proto že sem jí teď delší dobu neviěla. Štve mě že nemůžu ven, když vidim před našim barakem kámoše tak se k nim chci přidat ale nemůžu kuli tim blbím křečem. Opravdu už se těšim na zítřek.
Ale celkově se těšim na příští týden na pouť letos je dřív, malinko mě to štve, že hned bude z krku.
Rozhodla jsem se že v létě asi natočím takové video o mém životě. Nevím zatím jak to udělám ale vím jaká hudba tam bude.
Bude to takoví sestřih co se v mém životě každý den děje. Bude to sestříhané a má to vypadat jako videoklip k té písničce.
Ok prozradím vám jí, určitě ji znáte protože se často objevuje na mém blogu a je to TAHLE :) :D.
Nevím jestli ho udělám ale opravdu nad tím přemýšlím, nevim ale kde seženu kameru, foťák mi bude asi muset stačit.
__________ Hrozně mě štve že Simpláky nikdo neznal nebo o nich říkali že jsou to blbci, debilové, neumí spívat a jejich nová písnička se teď všude hraje, dokonce už i na nově. Já opravdu jenom čumim :D.
Tak to bude asi vše, tak se mějte :)*


Beach photos .

24. června 2012 v 11:40 | Terulle Bllondie |  Ostatní
Poslední dobou se pořád koukám na obrázky na kterých jsou luxusní pláže, léto, sluníčko krásní kluci ...
Moc bych se na některé pláže co jsem viděla jela kouknout. Bohužel se ale na ňejaké prost ject kouknout nedá, což je škoda. Letos sme měli ject do Itálie z babičkou bohužel měla babi bouračku a musela zaplatit celej předek auta tak že nakonec z toho nic nebylo. Snad příští rok :).
Jedete někam na dovolenou nebo se budete poflakovat v Čechách ?

Prosím nahlašte tuto facebookovou stránku !
Člověk který ji založil není člověk ale tiran který pobízí další lidi aby tuto činost vykonávali.
Je to hnus co lidé dokáží udělat.


Believe dreams.

23. června 2012 v 11:38 | Terulle Bllondie |  Diary.
Ahoj. Tak co jak si užíváte víkend a krásné počasí ?.
Já pěkně :). Včera jsem si byla koupit šaty na konec školního roku.
Z gate takoví černý z růžema. Mě se teda moc líbí. Dostala jsem na ně 5oo a zbylo mi ještě 35o tak že si to nechávám na pouť. Určitě se těšte na fotky z pouti. Budu se snažit co nejvíc fotit. Určitě tu budou i momenrky z extremu a dalších atrakcích. Už se na tu pouť moc těším. Nadruhou stranu se ale vůbec netěším na konec školního roku protože ty lidi nebudu vídat tak často. Vůastně s těmito lidmi jsem se vídala skoro každý den a teď ? ... bude to hold nový začátek, já se na něj i těším ale naopak ani ne.
Už se tak tším až se konečně vykoupu někde v bazénu nebo rybníku, zatím nemá nikdo čas kdo by se mnou šel. Ale tak o prázdninách snad už budou moc :).
Chtěla jsem se vás zeptat jestli někdo nejde po prázdninách do Horažďovic na obor aranžérku. Ráda bych totiž pozanala některé lidi které na tuten obor půjdou a ze kterýma se budu vídat každý den. Tak děkuji když se někdo ozve.

Tumblr_m60ibd6u8z1rxg6n5o1_500_large

Moje Doplňky.

21. června 2012 v 20:57 | Terulle Bllondie |  Ze života Blogerky
Rozhodla jsem se vám dám pár obrázků na kterých jsou moje nejolíbenější doplňky :).
Doufám že se vám bude líbit a omlouvám se za kvalitu a úpravu fotk ( dělala jsem je narychlo ).


Náušnice - Peříčka ♥

19. června 2012 v 14:56 | Terulle Bllondie |  Móda
Hrozně jsem si zamilovala náušnice nebo přívěšky s peříčkama. Moc se mi líbí i fotky s těmito krásnými doplňky.
Náušnice se sice nehodí ke všemu ale mě je to jedno, mám doma zatím jen jedny tyto náušničky ale plánuji že si toho koupím víc. Líbí se mi na nich ta lehkost kterou představují. Proto je tak miluju.
Prodávají je uplně všude. Teda ... já jsem je zatím všude viděla :).
A jak se líbí vám ?. Máte taky nějaké doma ?.

603878_large

Summer Paradise.

18. června 2012 v 19:41 | Terulle Bllondie |  Diary.
Ahoj. Tak že se vám nejprv omlivím že jsem tu dlouho dobu nebyla. Neměla jsem čas protože jsem se učila a ... byla jsem pořád venku. Minulý týden byl velmi nabytý. Naši byli na vodáku ale já jsem nejela tak že jsem zůstala čtyři dny doma a i mi bylo špatně. V pátek už jsem teda šla musela jsem protože jsme se fotili. Myslela jsem že bude i album jenom že máme ve třídě takoví kravky že to ani neumí zařídit. Těšila jsem se na něj a takhle to dopadlo. To samé z rozlučákem. Nechtějí tam jednho kluka z naší třídy protože se jim prostě nelíbí a myslí si že je to debil, chtějí mu nakecat že žádnej rozlučák nebude. Sem jim rovnou řekla že na jejih ubohej rozlučák nemusím jít taky. A přidali se ke mě i další lidi. Prostě máme pošahanou třídu kde jenom ty '' vyvolené '' mohou určovat co a jak a nakonec z toho stejně nic není.
Můžu se jim na to vybodnout.
Dnešek byl krásnej. Svítilo sluníčko a všichni měli dobrou náladu. Také jsem si opravila dva předměty tak že už na učení uplně kašlu. Pátého je u nás pouť tak že už se hrozně těším. Ale absolutněě nevím z kým tam pujdu. No už sem si to domlouvala asi ze šesti lidma ale nevím no ... jestli budou moc.
Tak to je vše užíte si konec dnešního nádherného dne. Já jsem zítra domá hééč :D.
Pá ;)

Tumblr_m5tpgxefir1r9jre2o2_500_large

Fotečky :)˘^

11. června 2012 v 20:01 | Terulle Bllondie |  Ze života Blogerky
Ahojky. Včera jsem byla z taťkou fotit tak že mám aspoň dvě nové fotky.
Dávám je sem ... doufám že se vám líbí :))


Kusovky

10. června 2012 v 11:54 | Terulle Bllondie |  Ostatní
Nevím o čem psát tak vám sem alespoň dám kusovky které jsem našla na jedné stránce. Moc se mi líbí tak se s vámi o ně dělím :)

306561_374536742578802_1782050291_n_large

Fotky Simple Plan ♥

8. června 2012 v 16:28 | Terulle Bllondie |  Band
Tak sem dávám další fotečky siple plan. Když někdo miluje hudební skupinu tak víte že to všude rozhlašuje a dává najevo jak moc tu skupinu miluje. Takhle je to i u mě ;)
Tak že ... kdo nechce tak teto článek nemusí vůbec otevírat ale samozřejmě budu ráda když se podíváte a řeknete že je máte rádi tak jako já ;).
V článku budou i animačky :)

398708_361890593836745_222134795_n_large

Outfity.

7. června 2012 v 15:01 | Terulle Bllondie |  Móda
Tak ňejka sem dnes brouzdala po netu a našela jsem krásné outfity.
Tak že vám je sem dám. Můžete psát do komentářů který se vám nejvíce líbí ale stejnak asi chtít nebudete.

1. Hrozně moc se mi líbí ty trička !


Plavky 2o12.

6. června 2012 v 15:33 | Terulle Bllondie |  Móda
Rozhodla jsem se napsat jaké plavky budou letos '' in ''.
Jelikož jsem teď ujetá na modní časopisy tak sem budu dávat i něco málo z mody.
Doufám že se vám tyto '' moderní '' články budou líbit a že je budete z radostí číst :).

Jaké blavky budou letos v modě aneb plavková sezona 2o12 !

~ Flitrové plavky budou tento rok opravdovím hitem. Píše o tom cosmopolitan !
Tak že pokud vám tyto plavky zcházejí v šatníku tak si je kupte. Určitě ale nebude vadit když si vydete k bazenu jen v jednodílných plavkách protože ty budou letos také frčet.

~ Jednodílné plavky. Hlavně s vykrojenými styli. Bacha ale na to že tyto jednodílné, vykrojené plavky sluší jen hubeným.

~ Vzory. Ty jsou in každé léto tak že je určitě nejlepší sáhnout po običejných dvojdílných plavkách s gepardím, kitkovaným nebo třeba i hadím vzorem.

~ Neonové barvy. S těmito plavkami budeš jen zářit u bazénu. Jsou opravdu hezké. Viděla jsem ich už několik. A opravdu stojí za to. Já moc neonové barvy nemusím tak že se jen kochám pohledem na ně :).

~ Ostatní uplně obyčejné plavky také nejsou k zahození. Letos budou všechny styli plavek prostě v modě.
Doufám že sem vám oživila letošní slunný rok.

Tip !!!
~ Pokud budeš shánět levné plavky, není na škodu skočit do gatte. Opravdu tam mají letos úžasné kousky a určitě si vybereš zrovna ty které ty chceš :).

Tumblr_m11d6rkwtc1qckcjqo1_1280_large

Tunely ♥

2. června 2012 v 20:04 | Terulle Bllondie |  Clothes
Tunely, roztahovák - jsou teď velice oblíbené. Ze začátku se mi nelíbili ale nevím proč ale začali se mi líbit.
Moc bych si ucho chtěla roztáhnout ale asi jsem na to velký srab :\\. Bohužel nemám ani na roztahováky peníze.
No jo no všechno něco stojí. Doufám že ho jednou budu mít ... to samé i tetování ;)
Nevím jak vy ale já prostě miluju kluky kteří mají potetované ruce a v uších středně velké roztahováky ♥
Teď už obrázky :).

406465_349168648446175_1478045156_n_large