Srpen 2012

Fuu ^.-

30. srpna 2012 v 11:30 | Therr. |  Diary.
Ahoj, omlouvám se že jsem včera nepsala. Byla to jen jednodení pauzička, navíc jsem ani neměla čas :). Ráno jsem z bráchou hrála hry a potom jsem šla ven a byla jsem tam asi až do osmi. Tak že proto jsem nepsala. Byl to ale super den.
Sice jsem byla venku jen se samíma klukama (celkem jich bylo 8) ale pohoda žejo. Opravdu jsem si to užila a musím říct že s klukama je to lepší než z holkama. Jsem ten typ která musí být pořád z kamarádkou ale až teď sem pořádně pochopila že kluci jsou lepší. Nehádají se, pořád se smějou, pošťuchujou se a sou prostě fajn :). Doufám že den co byl včera se dnes zopakuje. Jo a byla jsem na mém oblíbeném skejtu. Musím říct že je to opravdu nádhera takové zapomnění na všechno okolo. K večeru už mi přišla kámoška tak jsme byli spolu. Jí se uplně totálně rozedřeli kolečka o šutráky. Aspoň jí rodiče koupí nový, rychlejší a já pořád budu muset jezdit na tý šunce která je pomalá jak šnek :D. Dnes jsme z mamkou řešili intr. Už jsem si pomalu začala balit. Ráno sem se musela jít vyfotit na průkazku na autobus. Vypadam tam jako dement :D. Ta průkazka je hrozně velká a nevejde se mi do peněženky. Fak super. Ale kvůli ní si fak nehodlám kupovat větší. To bude asi vše, plánuji napsat téma týdne a konečně jsem vám vyfotila tašku tak že vám ji sem dávám :).


Love shopping.

28. srpna 2012 v 17:59 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Jak jsem včera psala že pojedem do Prahy tak jsme tam nakonec nejli ale jeli jsme do Plzně :). Brácha z tátou šli do dinoparku a já z mamkou do Plazi. Byli jsme se hlavně kouknout po tašce do školy protože mi ji mamka nechtěla objednávat asi by mi totiž do začátku šk. roku nepřišla. Bohužel jsme v Plaze žádnou nikde nenašli alespoň jsem si koupila kraťasy na tělák, sou božský. A byli levný asi jenom 8o,- tak neber to že jo :D. Potom jsme byli ještě v jednom nákupním centru a tam sem našla úžasnou tašku, takovou sem přesně hledala. Je černá z namalovanýma sluchátkama ale opravdu je nádherná. Nejdříve sem za ní nechtěla dávat 8oo ale nakonec sem si jí koupila. Vypadá že vydrží tak že jsem ráda :). Bojím se toho příštího týdne. Už bych měla začít přednastavovat články aby jste tu každý den měli něco nového. Předem se omlouvám že vám budu komentovat blogy jenom o víkendu. Pokud budu mít čas tak i přes týden. Doufám že u vás nadále zůstanu v affs. Ach jo, stejnak tyto prázdniny rychle utekli. Hrozně bych si dneska šla zajezdit na skejtu ale bohužel zatím není z kým tak že doufám že jedna kámoška příde brzy domů a že půjdeme spolu. Dneska když jsme šli do jednoho ''skejt'' obchodu tak tam měli skejt z Homerem Simpsonem :D. Byl fak ''hustej'' měli tam samozřejmě i jiný moc hezký tak že už vím co bud chtít k vánocům :D. Přemýšlím i nad longboardem ... možná by byl lepší ale jak se tak znám tak bych si asi na něm rozmlátila držku :DD. Začátky jsou těžký, ještě uvidím. To je pro dnešek vše :). Mějte se.

Tumblr_m8xhhcl0xv1r740e8o1_500_large

Sweet Dream.

27. srpna 2012 v 10:35 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Před chvílí jsem se probudila z úžasného snu. Obačs si říkám proč ty sny nemohou být skutečné. Tuten co se mi zdál byl snad nejlepší se všech co se mi kdy zdály. Byla vlastně dva ale zapletený do sebe. Oba dva byli úžasný. Taky se vám tohle stává ? :) :D. Je u vás taky ošklivě. U nás sem tam poprchává a je celkem zima. Tak že to asi dnes vidím na pohodičku doma. Už jen týden a opět do školy. Vůbec se mi nechce. Alespoň že v tomhle týdnu pojedeme někam na výlet. Sice ještě neni rozmyšlené kam ale já už se hrozně těším. Stejně to z velkou pravděpodobností bude Praha :D. Jeli by jsme na letiště. Já ještě nikdy neletěla a tuty dopraváky sem taky zblízka ještě neviděla. Potom bych určitě přemluvila rodiče aby jsme šli do ňákého toho velkého nákupního centra. Potřebuji tu tašku do školy, že by jsme se koukli jestli ji nemají někde levnější. Určitě chci jít na můj milovaný Václavák do mojeho milovaného, velkého New Yorkeru. Cháá :D. Potřebuju ještě na intr nějaké kraťasy a tepláky < tak že ... na ty se taky potřebuju kouknout.
Objednala jsem si knížku škola noci. Doufám že bude hezká ale až když budu chodit do školy tak ... možná na ni ani nebudu mít čas :(. Si jí asi vezmu sebou na intr :D.
Tak to je vše. Užívejte si zbytek prázdnin :)!


Oblíbená Videa.

26. srpna 2012 v 13:10 | Therr. |  Ostatní

Ahoj. Jelikož mám teď čas tak vám sem dám moje oblíbená videa u kterých se vždy nasměju nebo se mi prostě jen líbí.
Asi jak už všichni víte mám ráda Verenu tak že ani její videa v tomto článku nebudou chybět. Všechny videa najdete v celém článku. Příjemné pokoukání.

Blonde-camara-camera-clothes-favim.com-489783_large

My outfits.

25. srpna 2012 v 14:16 | Therr. |  Móda
Ahoj. Přes jeden blog jsem si našla stránku na vytváření super outfitů > Polyvore.com. Většina z vás tu stránku určitě zná.
Mě se velice líbí a teď sem vytvářela. Tak že vám je sem dám. Jsou to jedn z prvních jteré jsem zkoušela. Ta tvorba se mi hodně líbí, neni to ani těžký. Tu stránku mohu jenom doporučit. Teď na tý stránce budu pořád. Potom vám sem dám link na moje výtvory :D. Tak a teď už outfity :).


City dream.

25. srpna 2012 v 10:59 | Therr. |  Ostatní
Napadlo mě napsat článek o městech kam bych se za každou cenu jela podívat. Možná všechny překvapím, možná taky ne. Po sléhnutí jednoho filmu toužím potom se kouknout do Ria. Je tu můj nový sen který si chci jednou splnit. To město je tak okouzlující. Ráda bych tam jela na čas karnevalu který tam mají. Jestli se nemýlím tak tam budou za čtyři roky olympijské hry. Asi vykradu banku :D. To je první město ... další je New York. Tento sen má snad každá dívka. Podívat se do New Yorku. Chci se tam dostat hlavně kvůli tomu abych tam nafotila plno fotek. Mají to tam takové ... pro focení zrozené. New York je ale na druhém místě, pořád bych dala přednost Riu. Hrozně bych se chtěla kouknout na sochu svobody. Další město je Miami. Toto město mě fascinovalo už když sem byla malá. Je to takové, nádherné město.Jednou jsme byli v Itálii v hotelu Miami, to mi bylo asi tak 5, 6 let a nevěděla jsem co to Miami je tak sem se zeptala babičky, ta mi řekla že to je město. Od té doby sem si to město pamatovala a líbilo se mi. No a poslední je Paříž. Jednou se tam stejnak pojedu podívat. Je to v Evropě tak že celkem kousek :D. Líbí se mi Eiffelova věž. Chtěla bych si ji vyfotit a kouknout se na ní na vlastní oči. Celé to měst je takové ... moc hezké.
To je vše. Do jakých měst by jste se chtěli kouknout vy ? :).

387075_449127005126984_374402120_n_large

Photo :).

24. srpna 2012 v 13:17 | Therr. |  Ze života Blogerky
Mám pro vás opět nové fotky. Snažila jsem se a v celém článku najdete i můj první pokus na lookbook. Sice je nic moc ale nevadí. Zkoušela jsem fotit, fotky jsou zase divný kvality. Asi už mi odchází foťák :D. Omluvte tedy tu kvalitu.
Doufám že se vám fotky líbí :).


Fotka > obarvené konečky.

23. srpna 2012 v 20:11 | Therr. |  Ze života Blogerky
Ahoj, už je to delší dobu co jsem se vás ptala jakou barvou si mám obarvit konečky. Psali jste že bych měla zkusit růžovou tak jsem jí tedy zkusila. Jelikož mám krátké vlasy tak to na fotce neni moc vidět. Celá ta fotka je taková zvláštní ale chtěla jsem vám ukázat jak to vypadá. Děkuji za rady které jste mi dali. Barva mi opravdu sedí a jsem za ni ráda :).
Therr.


Back in School.

23. srpna 2012 v 10:44 | Therr. |  Móda
Ahoj, už to víme všichni. Za jedenáct dní už opět budeme sedět ve školních lavicích. Kdo už se těší ?. Já trošku i jo. Hlavně na nový kamarády. Říkala jsem že se toho bojím ale ... už ani ne :). Bude sranda. Vím že budou občas hádky ale s kamarádkou se kterou tam du se hádáme jen po FB reálně ale ne :D. Doufám že to tam spolu vydržíme a všechny noci prokecáme. Tak a teď už jdeme k oblečení. Každý se do školy oblékáme jinak. Pokud ale jdeme na jiné školy např. do prváku tak tento článek se bude hodit více pro tyto lidi. Každý chceme na nové škole zazářit. Chceme zapadnout a najít si co nejvíce kamarádů. V tomhle tom hraje ale i oblečení. Mít správný vkus je teď docela žádaný a né že ne.
Tak že vám do tohoto článku dám pár školních outfitů a školní tašky. Tak že doufám že se vám tento článek bude líbit :). ~ Více v celém článku.

Tumblr_m8wrspkdx11qap5goo1_500_large

Taška.

22. srpna 2012 v 14:24 | Therr.
Ahoj, potřebuji vaši radu. Nemohu se opět rozhodnout jakou tašku si mám vybrat. Furt nad tím rozmýšlím. Tak se ptám vás kdyby jste měli na výběr, jakou by jste si z těchto tašek vybrali ?. Moc mi tím pomůžete. Do komentářů stačí napsat jen číslo tašky :). Předem všem děkuji.
Therr.

Stupid Girl.

22. srpna 2012 v 11:17 | Therr. |  Diary.
Ahoj, jak se máte ?. Taky vás začalo štvát že ještě pár dní a už zase do školy ?. Já mám teď v hlavě jen jediný. Zvládu intr nebo ne ?. Bojím se toho všeho, nová škola, nový lidé. Začíná pro mě nový život. Na jednu stranu se na to těším ale na druhou ne. Tuty prázdniny jsou na nic. Pořádně sme nejeli nikam na výlet ani jsem nic nezažila. V sobotu snad pujdu na disco. Doufám že to vyjde alespoň na něco budu mít vzpomínky. Těším se na příští prázdniny, jelikož už bude opravenej koupák a budu tam chodit každý den :). Letos skoro nikdo ani nechodil ven. Všichni jsou na dovolených a tak. Jediný kdo tu je je jedna kámoška která je v poslední době divná. Snažim se jí vyhýbat ale ... moc to nejde. Včera se mě pořád ptala proč se jí vyhýbám a tak. Potom mi poslala zprávu že jsem ''stupid girl'' proto ten nadpis.
Dnes si dodělám tu krabičku s moustache. Pokud chcete, můžu vám sem dát fotku :). Neznáte prosím vás nějaké stránky z taškama přes rameno za dobrou cenu. Sháním ale všude jsou drahý :\\.
PS : Ta holčina je naprosto dokonalá.

63e0f02e65_88020984_o2_large

My mom ♥

21. srpna 2012 v 12:26 | Therr. |  Ze života Blogerky
Toto je snad nejlepší téma týdne které tu kdy bylo. Nevím jak začít :). Asi nejspíše popisem mé senzační maminky.
S mojí maminkou jsme si hodně podobné. Obě dvě máme kudrnaté blond vlasy, modré oči dokonce i stejnou postavu > výšku i váhu. Obě dvě máme brýle :D. Občas nám i lidé říkají že vypadáme jako ségry.
Sem ráda že mám takovou mamku jakou mam. Rozumí mi. Když mi neni dobře nebo se třeba pohádám z kamarádkou a je mi to líto vždy mi dokáže pomoct a utišit mě. Nikdy se nestalo že by se na mě vykašlala. Bohužel jí občas zlobim. Nedělám to co mi řekne, neuklidím si po sobě a tak. Nikdy sem jí ale nelhala do očí, možná jen když sem byla malá ale opravdu si nepamatuju že bych jí lhala. Možná občas ze srandy ale vždy pak řeknu pravdu. Neumím jí lhát. Miluju dny když spolu jdeme třeba nakupovat a cestou si povídáme o všem možnym. Koupí mi věci které potřebuji i když ví že peněžně na tom nejsme moc dobře. Ráda s ní koukám na filmy. Třeba u kriminálek hádáme kdo tu vraždu zavinil. Na svoji maminku jsem hrdá. Když vidím v televizi jak nějaké mámi týraj svoje děti je to hrůza a já jsem ráda že mám zrovna mamku takovou jako mám. Ano občas mi vynadá ale od poslední facky uteklo už hodně, hodně času :). Všechno řeší jen zarachama a za to jsem ráda. Jednodení zarachy jsou fajn :). Líbí se mi že máme podobný styl oblékání a že mi vždy poradí když se nemůžu rozhodnout jaké si mám koupit tričko. Ještě nikdy se nestalo že by neměla pravdu. Vždycky mi řekne že s ní mám někam jít že budu litovat když nepujdu a ... má pravdu, sem ráda že s ní někam jdu a mám třeba nový zážitek. Dalo by se říct že jsme ségry také nejlepší kamarádky ale hlavně ... je to moje maminka kterou z celého srdce MILUJI :)! A jsem ráda že zrovna já jsem se jí narodila ♥.
PS : Fotka je rok stará :). Hlavní je ... že jí to tam strašně sluší :)♥


DIY 2 ♥

20. srpna 2012 v 17:38 | Therr. |  Vyrob si sám.
Hodně si prohlížím DIY na we heart it. Je to prostě něco nádherného. Už sem se párkrát inspirovala a něco jsem si i vyrobila. Zítra si plánuji vyrobit krabičku > Moustache. Určitě vám sem dám i foky. Krabička bude fialovo růžová. Ani nevím jak mě napadlo udělat si krabičku s moustache :D. Teď už k DIY ! Vybrala sem nejlepší nápady které se mě líbili.
Nevím jak vy ale já tyto nápady ... zbožňuji :).
PS : ve prostředku tohoto článku je i pohybliví návod na drdol :).

269790_308809449217285_1430960668_n_large

Verena Schizophrenia > INFO !^^

19. srpna 2012 v 11:06 | Therr. |  Ostatní

Jak jsem psala v předelšlém článku, chtěla bych napsat informace o Vereně.Myslím si že to spoustu lidí ocení, alespoň se o ní dozvědí něco bližšího. Když sem informace hledala nestačila jsem se divit. Je to opravdu úžasná osobnost.
Teď už ale slibované info/rmace.

~ Většina lidí se ptá z jakého městečka vlastně je. Bydlí v Schonbergu v Německu - někde jsem četla že nemá ráda toto město ale to nemusí být pravda.
~ Její pravé jméno jsem už konečně našla :D Tak že se jmenuje Verena Geiß
~ Vereně je 21 let.
~ Má opravdu hodně piercingů tady jsou vypsané všechny co má - septum, snakebites, v nose, v jazyku, tragus, surface, helix, tunel 18mm.
~ Měří pouhých 1,55m tak že je o tři cm menší než já :D :).
~ Barvu očí asi všichni znáte - hnědá, hodně nosí čočky.
~ Bravu vlasů - má aktuálně modrou patku, a na jedné straně černou a na druhé blond prameny.
~ Tetovanání : Má dvě packy na hrudníku a na pravém zápěstí Merilyn Manson.

~ Více informací v celém článku !. :)

Before I die.

18. srpna 2012 v 16:50 | Therr. |  Ze života Blogerky
Ano, viděla jsem to na jednom blogu a musím si to sem dát taky.
Líbí se mi tento nápad, vše co bych chtěla zažít než umřu. Sice se asi nic z toho nesplní ale třeba mi to jednou vyjde :).

6f8ta_large

Cháá ^^

18. srpna 2012 v 13:20 | Therr. |  Ze života Blogerky
Ahojky. Včera jsem zjistila že Verena má stejné tílko jako já :D. Je to neuvěřitlený, taková náhoda. Nikdy se mi nic podobného nestalo. Sem ale ráda že ho má taky, aspoň vím že Verena má stejný vkus jako já. A jak si užíváte prázdniny ?. Já právě teď pádím ven a hurá někam k vodě :). Doufám že někdo půjde se mnou. Když už je řeč o Vereně, ještě na dnešek nebo na zítřek pro vás mám připravený článek z informacemi o Vereně. Našla sem toho o ní hodně. Na blog sem zatím dávala jenom její fotky tak že si myslím že je to docela dobrý nápad. Doufám že vám to nevadí ale je to moje idolka a měla bych sem psát i o svích idolech :).


Wolfe.

17. srpna 2012 v 9:46 | Therr. |  Ostatní
Hodně jsem si oblíbila tyto krásné zvíře. Nikdy sem se o něj nějak nezajímala ale poslední dobou sem se do něj zamilovala. Vlci jsou tak tajemná zvířata. Nikdy nevíme co od nich máme čekat. Jednou bych si alespoň jednoho chtěla pohladit. Ano vím ... je to nebezpečné. Musí to být ale něco ... úžasného. Teď sháním tričko s tímto tvorem.
Líbí se vám vlci ?^^

Tumblr_m8fw2ksjv11qlpz5po1_500_large

Black.

16. srpna 2012 v 16:34 | Therr. |  Ostatní
Po dlouhé době píšu článek týdne. Zaujal mě název ''ČERNÁ''. Když sem byla tak v sedmé třídě hrozně sem chtěla být emo a černou sem zbožňovala. Jednou mi jedna kamarádka řekla že bych nemusela pořád nosit jen černou ale dát se na duhové barvy. Od té doby se vše změnilo. Začala sem si kupovat věci různých barev a tak. Zjistila jsem že bez černé barvy je život ... živější. Říká mi to často i mamka když si chci třeba koupit černé tričko. Od černé jsem ale uplně neutekla pořád mám ráda třeba černé kalhoty nebo legíny které dělají hubené nohy. Trička také nejsou naškodu. Nevím proč ale já mám třeba ráda jen černé spodní prádlo, už sem si na to ňejak navykla a bez černého spodního prádla ani ránu :D. Černá barva se hodí ke všemu. Když se koukneme kolem sebe vydíme skoro na všem černou aď je to počítač, mobil nebo i propiska. Černá je všude, je to i barva smutku. Například pohřeby a tak. Proč se na pohřeb třeba nenosí růžová nebo třeba fialová. Hned by to bylo veselejší a možná by lidé tak neplakali.
Každý má na černou jiný názor můj je takoví že mi vůbec nevadí a ráda si něco černého občas i koupím :).

Tumblr_m8upgit9kk1rzwxgto1_500_large

Sunny Den :D^^

15. srpna 2012 v 20:34 | Therr. |  Diary.
Ahojda. Konečně jsem zase byla venku s tima nejlepšíma lidma. Byla opravdu sranda. Já si vzala horní díl plavek a k tomu normálně šortky a šla jsem. Bylo docela horko, sice na mě pár lidí koukalo jak na ... ehmmm ale co. Mě bylo dobře a to je hlavní :). Byli jsme zase na chatturle ale dneska to byl celkem voprus. Samí ucyláci asi si dokážete představit co jsme v těch kamerách viděli. Fůůj !. Potom jsme hráli flašku. Já měla celkem štěstí, moc to na mě nepadalo a když už tak to bylo jenom '' Řekni Bibice že je hnusná. '' Bibika je jedna blbá holka. Už sem se o ní asi jednou zmiňovala.
No a hádejte koho sem potkala. Ano mého bývalého přítele kterej mě ani neumí pozdravit ale jeho kamarád mě zdraví už z velké dálky ... je to prostě debil (bejvalej). Prostě jsem si dnešní den naplno užila a bylo to ... prostě něco.
Jsem ráda že sem konečně vypadla z baráku a pořád neseděla u počítače. Radím vám, udělejte to taky.
Je to bezva. Zítra pujdu zase, kamarádka tu sice nebude ale neva. Já si vystačím i s klukama :).
Tak se mějte pá. Jo a ještě něco, kdyby mi náhodou v textu chyběli ňáká písmenka tak se omlouvám, poslední dobou mi blbne klávesnice.
~ Chci takový svetřík. Budu hledat snad ho seženu, na zimu bude parádní :).

Tumblr_m4wcs3nlun1r7yff4o1_500_large

Deutschland.

15. srpna 2012 v 11:16 | Therr. |  Diary.
Ahojky. Včera jsem byla v Německu, nemám ho ráda ale musím říct že mají opravdu dokonalou architekturu.
Byla to opravdu sranda mluvit česky a nikdo mi nerozuměl. Konala se tam nějaká akce > Den skla ?!. a přišla ke mě nějaká žena a začala tam na mě něco mektat a nabýzela mi ňáký preclíky. Bohužel sem jí opravdu nerozuměla tak sem jí jen řekla '' I can not German. '' a šla dál. Bohužel sem zrovna nevěděla jak se to řekne německy :D. Mají tam opravdu hezký park. Kéž by takové parky dělali i u nás. Mají tam dětské hřiště a hned u něho mají hodně mělkou řeku a tam se normálně osvěžovali lidé. Co já bych za to dala. Sem jim celkem záviděla. Bohužel sem se spíš kouokala tak že jsem foťáček vytáhla jen jednou a vyfotila sem asi nejkrásnější místo které sem kdy viděla. Bylo takové ... romantické. Musela jsem to vyfotit. Potom tam byl vedle toho hned barák který byl vlastně postaven na té řece, zaujal mě tak že sem ho také vyfotila. Víc fotek ale neni, tak že se vám omlouvám. Dneska je zase pěkný sluneční den tak že se asi seberu z kamarádkami a pujdeme si někam sednout. Napadlo mě jedno hezké místo. Je tam moc hezky.
Tak se tu mějte a přidávám sem ty dvě fotky z Německa.