Listopad 2012

Jednadvacátý den (25 days).

29. listopadu 2012 v 19:09 | Therr. |  Project 25 Days.
21. den - Můj současný vztah. (Jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single.)

Tak už se blížíme kekonci tohodle projektu :)). Kdo už se těšíí ? :D.
Ty jo, musí toto ''téma'' vycházet zrovna na dnešek ... Jsem nezadaná, vyhovuje mi to ale prostě mi občas rupne v bedně a zamiluju se. Nikdy ta láska není taková jako z té mé ale tak, už sem si v celku zvykla. Každý víme jaké je to být singl tak tady nebudu vypisovat kravinky :). V celém článku je deníček.

Tumblr_me8h4fv5cp1rm9oc1o1_500_large

Den dvacátý (25 days).

28. listopadu 2012 v 14:37 | Therr. |  Project 25 Days.
20. den - Někdo, kdo mě fascinuje, a proč.

Nejvíce mě fascinují asi uplně potetovaní lidé nebo tkoví ty ''deentíci'' kteří si nechávají rozřezávat jazyk napůl a nepo si dávají podkožní inplantáty. Někdy bych takového člověka chtěla potkat osobně. Pak mě fascinuje Verena Schizophrenia, určitě víte o koho se jedná. Je prostě dokonalá a je to můj největší vzor. Není den co by sem se nekoukla na její fb stránku kam přidává informace a fotky :). Pokud se chcete kouknout tady je její PAGE. No ... to je asi vše nevím co k tomu dál napsat. Všechny vás oběhnu, nezlobte se na mě ale opravdu nemám čas. Se ráda alespoň za to že jsem se dokopalak tomuto článku.


Nepoznávám samu sebe ...

25. listopadu 2012 v 10:12 | Therr. |  Ze života Blogerky
Ahoj. Včera sem měla fotící den :D. Jak sem psala v předchozím článku, ostříhla jsem si clipíky :)). Upravila jsem se a ... fotila. Musím říct že je to snd poprvé co sem si ty příčesy nechtělasundat z hlavy. Plánuji si zesvětlit eště íce hedku a nosit je proto že ta barva těch příčesků je pořád ještě světlejší než tamoje :\\. Tak že příští týden si du probarvu. Prostě je chci nosit ! :D Včera semi stala taková ... nepříjemná věc. Sundavala jsem si brýle a celí se rozpadli :D Tak že opravdu bomba, dva týdny bez brýli ? No, chci vidět jak to zvládnu :D:P


Den devatenáctý (25 days).

24. listopadu 2012 v 11:11 | Therr. |  Project 25 Days.
19. den - Jak jsem se změnila za poslední 2 roky.

Konečně jsem u tohoto dnu :)). Moc sem se těšila až vám napíšu jak sem se změnila za poslední dva roky, pro mě je to změna. Když se ohlédnu a vzpomenu si jak sem vypadala ve třinácti ... úh, chce semi brečet. Jsem ale ráda že jsem to vapracovala až na tuto úroveň kde jsem. Pořád si říkám že jsem ošklivá atd. ale ... mohlo to dopadnout i hůř. Vím že ze mě nikdy nebude krásná a dokonalá holka, já jí být ani nechci. Teď vám tedy popíšu onu ... zázračnou změnu :D

Ve třinácti letech jsem vypadala jako strašák do zelí, v tu dobu vznikl i tento blog :). Moc se mi zalíbil i scene styl. Jo v tu dobu začínala ta éra scene stylu jak kažej chtěl být scene, chtěl mít dokonalé /barevné/ vlasy, krásnou figuru, líčení a hlavně mít to krásné barevné oblečení a být středem pozornosti. Přesně takhle jsem chtěla vypadat i já. Bohužel semi to nepodařilo. Pořád sem ale nepřestávala doufat ... měla jsem kudrnaté vlasy tak jsem si k vánocům přála žehličku, abych mohla mít ty krsné rovné vlasy. Dostala jsem ji ale ... pořád to nebylo ono. Přišli na řadu nůžky, stříhání, barvení a další. Povedlo semi udělat opravdu hezké háro. Mám a měla jsem krátké vlasy tak že se mi to pořád nelíbilo. Ze scene stylem sem se rozloučila asi v půlce mích 14 let. Chtěla jsem být svá a nehrát si na něco na co ani nemám. Jenomže jsem na internetíku našla ony cipy. Musela jsem si je objednat. Když mi přišli hned sem si je dala na hlavu a řekla jsem si že ... to je prostě ono. Že chci mít takhle dlouhé vlasy. I kamarádi mi říkali že sem s nimi uplně jiná a hezčí ... po čase jsem je ale přestala nosit. Už mě nebavili /dneska si je budu zastřihávat aby byli kratší a přemýšlím o tom že je zase začnu nosit :D/. Tak nějak sem se soustředila na to vypadat přirozeně a hezky. Začala jsem si dělat tlustý horní linky které mi vydrželi až dodnes, vlasy si žehlím pořád a melíry mi už všechny vybledli, jsem prostě teď svá ... a jsem za to opravdu moc ráda. Také jsem ráda za to že ty časy jsou už pryč i když se mi po nich občas stýská. Začala jsem nový život. Jsem na střední a uvidíme ... jakou změnu provedu za ty tři roky a jak budu vypadat až budu vycházet. Možná budu červenovláska nebo modrovláska ? Budu mít to krásné hubené bříško co si tak přeji a budu mít to vysněné tetování ?. Je to teď jen o otázkách, uvidíme ... :)).

> Jak můžete vidět na obrázku ... nejvíce změnama jsem si prošla 14 rokem. Bohužel jsem nenašla iné fotky které by se tam možná i více hodili. Některé nejsou uplně přesně tím rokem.

Den osmnáctý (25 days).

23. listopadu 2012 v 17:50 | Therr. |  Project 25 Days.
18. den - Jeden z mých oblíbených pořadů/seriálů.

Mám hodně oblíbených pořádů. Nejoblíbenější je asi doktor House, misfits nebo pretty little liares .. :)
Já se moc na seriály nekoukám už kvůli tomu že jsem na intru a tam máme jen jednu televizi, tak že se k ní většinou ani nedostanu.
Nevím co k tomu dál napsat jelikož se na seriáli prostě moc nekoukám ....

V celém článku je deníííček :D
Tumblr_mdy8dxlqfe1ria38po1_500_large

Den sedmnáctý (25 days).

22. listopadu 2012 v 18:28 | Therr. |  Project 25 Days.
17. den - Jak důležité je podle mě vzdělání.

Pro mě je důležité celkem hodně. Chci si totiž po škole najít dobré zaměstnání a to si najdu jen v tedy, když budu mít dobré vzdělání.
V budoucnu chci navrhovat bytový interiér, teď jsem na střední škole a jsem na oboru propagační výtvarník (aranžér) ten obor přejmenovali. Potom si chci udělat přímo nástavbu na bytoví interiér. Doufám že mi všechny ty plány co plánuji vyjdou a jednou tam opravdu zkončím :)). Základní škola je asi neduležitější, proto že ze základní školy pokračujete dále ... bohužel hodně záleží na známkách které jsem na základce měla opravdu špatné. Jsem ale ráda že jsem skončila tady ... :)

Tumblr_mdwfmxsmok1rldublo1_500_large

Vánoční Wishlist.

21. listopadu 2012 v 15:36 | Therr. |  Ostatní
Blíží se vánoce a já už začínám pomalu přemýšlet co si asi budu přád pod ten stromeček :)).
Rozhodla jsem se že vám udělám můj seznam dárku které chci. Musím ale říct že neni nad to dostat nečekaný dáre, prostě překvapení ... už na tom asi nic měnit nebudu. Sice jsem nad tím v poslední době opravdu velmi přemýšlela a napadalo mě opravdu hodně dárků které bych chtěla ale ... myslím si že toto mi bude uplně bohatě stačit a budu s tím šťastná :))


1. Sluchátka - už je mám i vybraná ale teď jen přemluvit ro ... ježíška :D
2. Rúzné doplňky ve tvaru kříže - moc sem si kříže oblíbila tak že budu opravdu moc šťastná :).
3. Oblečení - také mi je jedno co za oblečení to bude .
4. Voňavka - když prostě nedostanu voňavku tak to nejsou vánoce, každý rok jí dostávám a ... je to pro mě už zvyk :D
5. Šátek - líbí se mi ty nekonečný šátky, ráda bych aby tam byl :).
6. Kosmetika - no coment -_- :D
7. Sice není na obrázku ale chtěla bych další díl školy noci.

Je toho myslím si že dost ale tak ... dá se to :DD
Co si přejete vy ?

Den šestnáctý (25 days).

20. listopadu 2012 v 21:21 | Therr. |  Project 25 Days.
16. den - Kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala.
Těžko říct. Tak že zančnu u toho kam bych se hrozně ráda podívala :). Vždycky mě fastcinovaly vysoké hory nebo mrakodrapy. Ráda bych se tedy podívala do Tater nebo do Ameriky. Vím ale že mi to nevíjde tak že bych se alespoň ráda podívala do Paříže nebo někam v Chorvatsku na opuštěný ostrov, byla by tam jen parta mích kamarádů a nebo z mojí rodinou <3♥.
A kam bych se chtěla přestěhovat ?. Asi bych chtěla zůstat tady v čechách, sice náš stát hodně upadá ale mám tu známí a rodinu. Když už bych se stěhovala do jiného státu tak by to bylo asi Německo. Mají tam dobrý platy a ... celkově semi líbí jak to tam mají udržovaný a tak ... :)

Opravdu nemám čas a ... snad zítra napíšu. Snažím se co nejvíce psát ale (opravdu) nestíhám obíhat ... doufám že si mě neodeberete, co nejdříve budu mít čas všechny vás objehnu. Mám vás všechny ráda. Mějte se hezky !

Den patnáctý (25 days).

18. listopadu 2012 v 9:54 | Therr. |  Project 25 Days.
15. den - Chvíle, kdy jsem se cítila nejspokojenější se svým životem.

Takovích chvílí bylo. Nejšťastnější sem asi byla když sem začala chodit z klukem který se mi tehdy líbil a ... nikdy se mi nestalo že by se mi líbil kluk a já se líbila jemu. Občas říkám že to byla chyba ale teď musím říct že ne. Byl to můj nejdelší vztah a nelutuju toho. Teď se modlím aby se to zopakovalo znovu ale ... z jinou osobou, která mě nepodvede a budeme spolu dlouuho :)).

Ještě deset dní a tento projekt skončí, už se asi všichni těšíte co ? :D.
A ještě se vám chci omluvit že jsem včera nenapsala, nefungoval internetík :(.


Den čtrnáctý (25 days).

16. listopadu 2012 v 17:24 | Therr. |  Project 25 Days.
14. den - Něco, co mi schází.

Schází mi hodně věcí. Kdybych tu měla vyjmenovt všechny, jsem tu ještě zítra. Nevíce mi asi schází láska, myslím si že neschází jen mě ale i více lidem. Je těžké v této době potkat člověka co ás bude mít rád takové jaké jste, nebude řešit vzhled ale spíše tu vnitřní krásu.
Schází mi ale také lidi ze základky. Mám tolik vzpomínek na základku a teď se mi zdá že to nejsou spomínky ale spíš jen sen kertý se mi v noci zdál ... moc ráda bych se na základku šla podívat, trápí mě jen ten čas který si prostě neumím udělat. Snad ni to alespoň jednou za rok vyjde a budu se tam moc jít podívat :).


Be happy .

14. listopadu 2012 v 16:52 | Therr. |  Diary.
Ahojte. Rozhodla jsem se že dneska nedám článek do projektu proto že vím že vás to už asi přestalo bavit. Dám ho tam tedy až zítra :DD. Ve škole se mi všichni smějou že mám berle a říkají mi ''pado'' nebo invalido :D. Má to své světlé ale i stinné stránky. Například nemusím tři týdny cvičit, všichni mi ze vším pomahají atd ... no ae nemůžu chodit ven, nemůžu dělat pí ... kravinky abych si neudělala něco i z tou druhou nohou, nemůžu chodit na večeře a musím jíst na malé klubovně :\\. No prostě mě to už nebaví a těším se na příští týden až tu ortézu budu moct odhodit :D Dneska jsem se překonala, dostala jsem dvě jedničky :OO. Sem docela čuměla, kamarádka si píše taháky tak že vždy má všechno dobře. Já to od ní opisuju a máme stejný chyby :D. Normálně máme upně mentálku na češtinu. Dala mi z pravopisu kouli za čtyři chyby, docela mě naštvala. Kamarádka měla jen dvě chyby a dostala trojku ... občas si říkám že sem asi někde na průmyslovce :D No nic, já pádím. V pátek vám ještě něco do deníku napíšu (snad) oběhnu vás zítra, dneska už to asi stíhat nebudu. Měte se :) :*

Tumblr_mdhfo3kztm1rchgfwo1_500_large

Den třináctý (25 days).

13. listopadu 2012 v 14:22 | Therr. |  Project 25 Days.
13. den - Mí oblíbení blogeři.

Nevím co k tomuto tématu přímo napsat. Mám ráda všechny blogery které mám v affs :)). Všichni moc hezky píšete a ... nestalo se mi asi nikdy že bych si nepřečetla ňejaký článek na blogu až do konce. Blogeři kteří jsou hodně oblíbení na internetu moc v lásce nemám jediná blogerka která je ''slavná'' a kterou mám i docela ráda je Nicole . To bude asi tak vše:)).

Tumblr_mdfgfw4hn21ri586zo1_500_large

Den dvanáctý (25 days).

11. listopadu 2012 v 9:28 | Therr. |  Project 25 Days.
12. den - Popíšu celý svůj den v heslech.
~Popíšu moje pondělí :). Jelikož jiné dny jsou celkem všechny stejné :D

Brzké vstávání
Sebrání kufru a pěkně pádím na nádraží (vždy mě tam veze taťka)
Jedu vlakem z kamarádkama
Vystupuji a musím jít na intr
Na intru si připravim věci do školy a vybalim
Jdu do školy
Tam máme nudné hodiny a nudné učitele
Oběd
Ještě jedna hodina a konec školy
Jdu zpátky na intr
Jdeme do Penny
Nástup
Buď to venek nebo ''nudné'' sezení na intru
Večeře
Opět buď to ven nebo sezení na intru
Nástup
Učebka (většinou se při ní sprchuji :D)
Lehárko (někdy si chodím pro čaj nebo klepáme na dolní patro)
Večerka (provokování acetona a acetonky :D)

Moje nová fotka focená u babičky :)).
Na to že mám v prdeli nohu jsem docela ''happy'' :D

Pletené svetříky.

10. listopadu 2012 v 18:24 | Therr. |  Móda
Dlouho sem už nic nedávala do módy. Jelikož miluju svetry všeho druhu, všech barev a střihů rozhodla jsem se dát článek právě o nich :). Budou to spíše teda obrázky. Kdybych věděla kde se alespoň pár kusů z těchto svetříků dají koupit tak bych asi hned běžela :D. Přeji příjemnou podívanou :)

Tumblr_md9xhqzavx1rhekbpo1_500_large


Den desátý (25 days).

9. listopadu 2012 v 11:31 | Therr. |  Project 25 Days.
10. den - V co věřím?

Toto je výborné ''téma''. Věřím na hodně věcí, například na duchy. Věřím v ně už hodně dlouho, ještě sem žádného neviděla ale ... prostě vím že jsou. Dále pak věřím třeba na lásku na první pohled. Věřím také v to že jednou se občané české republiky spiknou a vládu pěkně ... sesadí jelikož už opravdu není možné co tam ti šašci dělají. Také věřím že měmoji kamarádi nikdy nenechají ve štychu. Je toho opravdu hodně ale ... to by jsme tu byli ještě hodně douho. V celém článku je popsán můj včerejší debilní den :DD Při kterém se asi i trošku zasmějete :).

Jůůů :)) !
598506_550271601665111_154412098_n_large

Den devátý (25 days).

8. listopadu 2012 v 9:57 | Therr. |  Project 25 Days.
9. den - Dva obrázky, které vystihují mou aktuální situaci a proč.

1. Jsem zamilovaná až po uši ...
Tumblr_mczzk74vji1r3la1co1_500_large

2. Život mě už se..štve !
Tumblr_mcvyezmrbu1qmr009o1_500_large

V CELÉM ČLÁNKŮ PÁR ... CITÁTŮ ?.

Den osmí (25 days).

7. listopadu 2012 v 15:34 | Therr. |  Project 25 Days.
8. den - Čtyři věci, které bych chtěla umět.

1. Číst myšlenky.
2. Umět létat.
3. Proměňovat se v to co bych právě chtěla být.
4. Umět tancovat :D

Deník v celém článku ;).

Tumblr_m249uy5hqx1qejqqgo1_500_large

Den sedmí (25 days).

6. listopadu 2012 v 15:04 | Therr. |  Project 25 Days.
7. den - Tři věci, které mě dokážou znechutit.

1. Přetvářka.
2. Lež.
3. Šikana, ubližování, týrání ...

Tumblr_md1ehliubd1qzjn6bo1_500_large

Den šestý (25 days).

5. listopadu 2012 v 15:41 | Therr. |  Project 25 Days.
6. den - Pět kamarádů kteří pro mě hodně znamenají.

1. Simonka - znám jí už od páté třídy a ... máme to nejlepší kamarádství na světě. Být s nejlepší kamarádkou i na střední, po tom touží plno kamarádů a kamarádek :).
2. Martina - vždycky dokáže poradit.
3. Míša - kamarádka už odmalička, bohužel už spolu netrávíme tolik času jako když jsme byli malý.
4. Danuška - nejlepší ježdění na skejtu s ní :)).
5. Marek - vždycky mi pomohl když mi bylo nejhůř, vždycky mě dokázal nehorázně rozesmát.

V celém článku denííček :)).
Tumblr_mcgi8ep2eh1rjx31po1_500_large