Leden 2013

Holidays♥.

31. ledna 2013 v 16:36 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Konečně čtvrtek, hrozně jsem se na tento den těšila. Vysvědčení, cesta domů, prázdniny. Jsem šťastná že alespoň ten týden budu doma. Placky jsme bohužel nedělali. Učitelka měla nějakou zakázku a neměla čas, tak že nám je udělá až po prázdninách. Budeme mít opět praxi :3 Bezvá. Vysvědčení dopadlo přesně tak jak mělo. Až na jednu známku, sice je to uplná brkotina (ten předmět) ale stejně mě to naštvalo. Dostala jsem z občanky 2 přittttmi říkala že mi dá za 1. No jo no, naše řídní je prostě hrozná. Nikdo jí nemá rád :D. Bohužel se mi před chvilkou poškodila klávesnice na notebooku. Vypadlo mi písmenko, jsem nehorázně naštvaná ! :\ Připojila jsem si teda normální klávesnici a píšu na ní :D. Notebook pujde do opravny. Doufám že to nebude stát hodně. Na zítřek mám pro vás přichystaný článek o módě. Dlouho jsem sem nedala nějakou inspiraci, myslím si že každému se bude hodit :). Těším se na zítřek, pujdu z kamarádkou ven, už jsem s ní dlouho nebyla. Tak to je pro dnešek vše. Večer vás oběhnu :) :3

312458_549149708436633_526035130_n_large

Be free.

30. ledna 2013 v 15:44 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Zítra už konečně domů !. Omlouvám se že sem teď tři dny nepsala, neměla jsem čas ale slibuji že teď už budu zase psát každý den. Stejně mi příjde že půlka lidí co mám v affs na blog tak trošku kašlou, já se jim ani nedivím. Je nějaké blbé období a nikomu se nechce nic dělat. Jsem ráda že teď budeme mít týdenní prázdniny :3 Tuta praxe utíká strašně rychle. Neuvěříte mi, co se mi dneska stalo. Naše třídní učitelka si vybírala naše žákovský a potom nám je vracela. Když jsem se do ní koukla málem mě klepla pepka. V jiných sdělení jsem měla napsáno že mám třídní dutku za to, že mám zápis a že kouřím :D. Já sem se málem udusila smíchy. Každej na této škole ví že nekouřím a sem prostě hrdý nekuřák. Při hodinách nedělam bordel a většinou posloucham učitele. Tak že jsem za ní šla a ona se mi začala strašně omlouvat, že je to jen nedorozumění. Ach jo :D to mi ještě kamarádka omylem tu žákovskou polila, tak že opravdu dobrý. Zítra si možná budeme dělat placky :3 Už mam vybraný i obrázky. Doufám že nám je udělá. Rýma už mi přestala, mám jen kašel který doufám, brzy přejde. Zítra je vysvědčení. Copa dostanete ? Já tam mám celkem dobré známky. Tak že doufám že vy taky. Užijte si jeden den prázdnin, a kdo má jarňáky (jako já) tak i vy :)

310027_489405874428960_104706160_n_large

LOVE? I prefer friends and vodka.

27. ledna 2013 v 14:53 | Therr. |  Diary.
Tumblr_mf6v1qiftc1s06agio1_500_large

Ahoj. Jak už jsem se v nějakém článku zmiňovala o play boy párty, včera jsem se jí zůčasnila. Bohužel jsem se ráno probudila z rýmou ale řekla jsem si že mejdlo si nenechám ujít jen kvůli blbé rýmě. Párty byla ... boží. V devět hodin jsem se sešla z kamarádkou a šli jsme k další části naší ''play boy'' partě. Chvilku jsme byli u nich doma a pak, kolem desáté hodiny jsme vyrazili. Myslela jsem si že vstup se jako pokáždé nebude platit (dívky by měli mít vstup zadarmo) ale platila jsem padesát korun. Přeci jen tam byli DJ's asi zřejmě z Prahy a ... byli to opravdu profíci. Nejprve jsme si z holkami povídali ale pak to tam rozjeli ňáké gogo tanečnice, nebo co to bylo tak že se k nim všichni přidali a nebylo tam skoro k hnutí. Frisco měli za báječnou cenu, jen za 19 kč :33 Tak že sem si dala asi tři frisca a půl (měla jsem i od kamarádky) pak sem zahlédla strejdu z tetou, po chvíli si všimli i oni mě a strejda mě pozval na frťana :D. Normálně se teď stydím, jak jsem tam tancovala. Ne že bych tam lezla do tý klece ale stejně. Ještě štěstí že jsem malá a moc lidí mě nevidělo. Byli tam i foťácí tak že jsem celkem zvědavá na fotky. Vím že mě párkrát vyfotil, když jsem zrovna dělala ksicht (Grr.) No uvidíme jak to nakonec bude vypadat, když tak vám sem potom dám odkazy na ty fotky (možná). Byl to opravdu fantastický večer, jeden z nejlepších který sem v nočním klubu zažila. Už pro to že tam byla moje nejlepší kamarádky, byli jsme takhle někde spolu poprvé :3. Bohužel mě tam naštvali někteří lidé, spíše řečeno chlapy kteří na nás pořád hrabali nebo na nás zapejkali ale ... o tom vlastně ty párty jsou. Tanec, alkohol, trapné očumování a poznávání nových lidí. Aď žije NOČNÍ ŽIVOT.

Z rýmy sem pěkně naštvaná, všechno mě bolí, jsem nevyspalá a jsem zvědavá, jak to zítra zvládnu. Opět vztávat už ve čtyři. Mějte se :3*

Stejně se už těším na ty letní mejdánky :3
Tumblr_mg4nkcp2kl1s29g3to1_500_large

I will forget him.

26. ledna 2013 v 10:46 | Therr. |  Články o životě
I will forget him '' Chci na něj zapomenout ''. Stává se to snad každé z nás, taková a krásná zamilovanost která končí tím že vás te někdo odmítne. Nebo je to tak, že s vámi je ale po nějakém čase vám vrazí nůž do zad. Vy na něj chcete zapomenout, osvobodit se. Nechcete na něj myslet a už ho nikdy nechcete vidět. Jak se dá vůbec zapomenout, odmilovat se od někoho, koho jste milovali ? Je to težké ale jde to. Akorát o chce čas a nějakou osobu která vás bude držet, která vám pomůže ze vším co právě potřebujete. Můžete se jí svěřit, vyslyší vás a pomůže vám. Tou nejlepší osobou se stává kamarádka nebo kamarád, kamarád který pro vás udělá všechno. Když už ani dobrého kamaráda nemáte. Tak je tu vždy maminka, která vám pomůže uplně ze vším (vím že to tak u každého není). Máme ale to štěstí že vždy to můžeme napravit, mladá láska (jak se říká) nikdy nevydrží věčně. Jednou si najdeme přítele ze kterým budeme chtít rodinu, svatbu ... budeme s tím člověkem chtít strávit celí život. Tak že by jsme se teď tolik trápit neměli (i když to bolí). Kluků za celí náš život najdeme hodně. Dřív nebo později příde někdo kdo nás bude mít rád takové jaké sme. Nebude s námi jenom kvůli tomu že chtějí mít někoho na fb ve vzathu ale proto že se jim budeme líbíme a budou nás milovat. Já nejsem na úlety ale na takové ty vážnější vztahy. Nechci mít kluka který se na mě po tejdnu vykašle (asi proto nemám kluka). Jsem náročná, vím že chci moc ale jednou se snad někdo takoví najde. Když potkáte někdy dívku, která vám řekne že nikdy neměla vztah. Tak bych se jí nezačala smát ale pochopila bych ji. Čeká na toho pravého. Na intru máme jednu holku která vypadá že nikdy vztah z klukem neměla ale na intru si našla kluka, drží jim to už celkem hodně dlouho. Někdy jim závidím že si dokážou povídat o uplně obyčejných věcech. Ani jeden z nich neni moc hezký ale našli se, mají se rádi a myslím si že jim to vydrží ještě hodně dlouho. Někteří se jim smějou (já se někdy taky zasměju ale tolik to nepřeháním jako oni).

Láska je prostě někdy hoodně těžká ale vždycky když vás někdo opustí vzpomeňte si na to že tu na to nejste sami a vždycky se najde někdo kdo vám s tím pomůže.

Nevěděla jsem o čem mám napsat, napadlo mě toto téma. Je to slabší článek ale zítra přidám snad něco co už bude dávat smysl.


Believe in yourself.

24. ledna 2013 v 17:35 | Therr. |  Diary.
Zítra už konečně pátek :3 Už jen půl týdne a konečně prázdniny :). Už vím co dostanu na vysvědčení. Mám dvě čtyřky, docela mě to štve, no jo ... matika a ájina :D. Nevadí, příští pololetí si to zlepším, ze zboží znalství jsem si vybojovala trojčičku. Jsem ráda, mám o hodně lepší známky než na základce. Tak že, to je k známkám. Opět jsem se asi zamilovala. Škoda že nemám tolik odvahy mu to napsat, nebo mu to dát nějak najevo ale asi na to kašlu. Stejně to nemá cenu, dopadlo by to jako vždycky. Nechci se zase trápit. Už mám obarvené ty vlasy. Chytlo to do oranžova ale ... ještě to není uplně oranžová. Je to taková červeno oranžová. Nevypadá to špatně ale mohla jsem to obarvit možná i lépe. Slíbila jsem vám nějakou tu fotečku. Zkusím zítra něco vyfotit a když se mi to povede tak vám sem fotečku/ky hodím :). V sobotu pujdu asi do alkáče (disko). Je tam Play Boy párty :3. Půjdu tam z kámoškama. Docela se už těším, doufám že se to nakonec zase všechno neodvolá a já zase budu sedět doma na zadku. Pořád z kamarádkou klepeme na okna (na intru), už jsem se o tom jednou zmiňovala. Kluci si teď vymysleli že nám to budou oplácet ale ne ťukáním ale hází nám koule do okna (myslím sněhové koule) :D. Jo máme z toho hroznou srandu, baví nás to. Jsme hrozně prdlí :D. Tak to je pro dnešek vše, zítra máme dvě hodiny (ráno) volno. Juchuchú ! :D

A co vychází vám na vysvědčení ?

Jůů :3^

Změny.

22. ledna 2013 v 8:05 | Therr. |  Ostatní
Každý od svého narození prožíváme spoustu změn, aď chceme nebo ne. Změny tu budou pořád. Každý si už asi nepamatuje když byl ještě malé dítě, hrál si na písečku, jezdil na kole, poslouchal svoji maminku nebo si hrál z kamarády na babu. Teď už jsme vyrostli a všechno jsme to vyměnili za počítač, alkohol , cigarety a oplizlí kamarády (což ke každému seďet nemusí ale myslím si že u většiny to tak je). Každý rok procházíme něčím jiným. Každý si jednou projdeme pubertou, dospělostí a stářím. Změny se ale netýkají jenom nás, lidí. Týkají se i jiných změn například teď si volíme svojeho nového prezidenta. Každému se zamlouvá nikdo jiný. Bude to docela veliká změna mít zase jiného prezidenta. Ve třídě se koukat na někoho jiného (na dalšího šaška :D). Teď jak jsem začátkem roku nastoupila na střední mě docela překvapil řád této školy. Byla jsem zvyklá na něco uplně jiného. Mohla jsem být doma kdy mi to prostě přišlo v hod ale tady ne. Když nejsem třeba jen jeden den ve škole tak to musím mít omluvené i od lékaře. Já vím že chtějí tak snížit záškoláctví ale co když je třeba někomu špatně jen jeden den a kvůli tomu musí jít k doktoru ? Je to na nic ale stejně se mi na této škole líbí :). Je tu plno jiných učitelů, lidí je to pro mě prostě veliká změna. Každým rokem se každý měníme, mení se i náš život. Podle mě by jsme si toho měli vážit.

Tumblr_mgdfhqsf9g1ra60l8o1_500_large

Snow and frost.

20. ledna 2013 v 9:59 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Včera jsem byla z mamkou a bráchou na kopci bobovat, já jsem teda nebobovala, já jsem šla fotit. Vyfotila jsem si pár fotek ale jen dvě se mi pořádně povedli (fotky jsou v celém článku). Když jsem je upravovala nemohla jsem uvěřit že mám tak nádherné oči :D Jen sem je rošku prohloubila a vznikly z toho nadpřirozené oči :3. Když jsme přišli domů tak mi volala babička že mi posílá pětistovku, aď si něco koupím. Byla jsem šťastná a perfektně se mi to hodilo, proto že jsme z mamkou plánovalí jít ještě do tesca, gate atd :). Řekla jsem si že i koupím to co mi padne do oka. V Gate měli výprodeje kabátů, mikin a bund. Nejdříve se mi hrozně zalíbil kabát, takoví černý z bambulkama. Bohužel mi byl malý a měl rozbitý cvoček. Tak že jsem se na něj vykašlala a šla hledat dál. Našla jsem krásný kepardoví kabátek, mikinu, bundu nebo co to je (viz fotka v celém článku). Stál asi jen tři stovky a byli ta poslední dva, musela jsem si ho prostě koupit :3. Je v něm teplo a vypadá fak mooc hezky, můj styl. Mamka si tam koupila kabát jen za 15o :D což jsme celkem koukali. Akorát mě celkem překvapila prodavačka. Já měla na cenovce napsané že ta moje kabáto, mikino, bunda stojí 249 kč a ona mi řekla 299 kč. O těch čtyřicet korun ale ... prostě mi o připadalo divné. Když jsem to doma zkoumala, tak pod tou mojí cenovkou byla ještě jedna 499, možná tam měli někde chybu. No ale už to neřeším. Příště aspoň vím že se mám ozvat a nečumět jako debil :D. Potom jsme šli ještě do Tesca kde jsem potkala bývalého. Bohužel se nemá ani k tomu mě pozdravit tak že ... proč bych měla já zdravit jeho. Čuměl na mě jak na magora. Dneska se mi zdál sen že Simple Plna měli nehodu a umřeli. Ááá moje nejhorší noční můra. Zítra zase do školy, tento týden bude pěkně obtížný ale myslím si že to nějak zvládnu a že nakonec budu tu čtyřku mít jen jednu (nemusela by mi jí dát :D). Tak to je vše, další článek přibude v úterý, možná až ve středu. Podle toho jak budu zvládat to učení. Vám přeji aď ty písemky všechny zvládnete a máte co nejlepší známky :3 :)

Nádhera, z roztahováním sem bohužel zase skončila :\ začalo to hnisat, s tím bohužel nic nenadělám.

Žijeme jen jednou.

19. ledna 2013 v 11:26 | Therr. |  Články o životě
Myslím si že každý by měl zažít plno zážitků a dobrodružství za celí svůj život. Měli by jsme si užívat každou sekundu, nikdy nevíme která je vlastně poslední. Měli by jsme si plnit svoje sny, já si ho právě plním. Roztahuji si ouško :3 Je to můj veliký sen mít alespoň 1mm, včera mi to trošku hnisalo ale ... zase je to v pohodě :). Za ty léta co už jsem na světě jsem toho zažila docela dost. Například jsem byla u moře, co že asi můj největší zážitek a ... prostě bych moc ráda jela ještě jednou, hlavně zase z babičkou. To ona mi poprvé ukázala tu krásu zahranničí. Mám ráda cesování s ní. Další zážitek ale já to beru jako dobrodružství je intr. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Je to na jednu stranu moc dobrá zkušenost do života a naučí vás. Hlavně začnete být samostatní, to je podlemě hlavní plus do života. Měli bychom si každý vážit svého života. Nechápu lidi kteří se řežou nebo si ubižují. Vím ... každý z nás máme problémy ale proč je řešit sebevraždami nebo sebepožkozováním. Možná se vám uleví ale tím se problém nevyřeší a bude to ještě horší. Měli bychom poznávat nové věci, každý život je cenný a každý by měl tu šanci využít a užívat si. Někdy je to těžší ale tak už to je, tím se posouváme dál. jednou všichni budeme dospělí a tolik šancí mít nebudeme, proto že tu budeme mít rodinu, práci, starosti ... teď sme zatím jen puberťáci kteří si mohou dělat skoro co chtějí. Ano jasně že nemůžeme jen tak zdrhnout nebo tak ale myslím si že máme hodně otevřený život. první lásky, poznávání sami sebe a tak dále. Za chvíli budeme mít léto a ... v létě se toho dá zažít (myslím si) že uplně nejvíc. Užíejte si života a pamatujte. Každý máme tu šanci začít od začátku a žít si tak jak chceme. Žijeme jen jednou.

Tumblr_mgk0qgg7911r08wdso1_500_large

Style Hair.

18. ledna 2013 v 15:58 | Therr. |  Móda
Ahoj. Jelikož mi maminka koupila červenou barvu tak si budu barvit vlasy, né celé ale ... zatím nevím jakým stylem. Proto si na we heart it hledá nějaké různé styli. Nejdříve jsem chtěla konečky ale ty si budu až na jaře barvyt na růžovo tak že jsem to vyloučila, teď přemýšlím nad zebrou, proto že teď nosím zase vlasy na scene. Když už se na ty obrázky tak dívám napadlo mě to dát i sem. Když tak piště do komentáříků co se vám nejvíce líbí (kromě těch konečků), ocením vaše rady. Klidně posílejte odkazy na různé obrázky. Opravdu nevím jaký styl chci :D Děkuji vám za všechny rady.

Toto vypadá velmi zajímavé, možná zkusím tohle :)).
Adorable-amazing-aw-beautiful-favim.com-535464_large

Hope and chance.

16. ledna 2013 v 16:41 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Jak se máte ? Já se mám celkem dobře ale už se opravdu těším na zítřek. Praxe je tento týden taková ... docela nudná ale alespoň nemusíme dělat blbí věnce. Dneska jsem byla z kamarádkou ve městě, koupila jsem si novou velikost roztahováku. Stál jen 3o kč což je uplně krásná cena :3 Jsem hrozně ráda. Už sem si ho do ouška i dala. Sice to trošku pobolívá ale ... už to přestává. Hodně jsme si z kmarádkou oblíbili klepaní z okna na naše spoluintráky :D Vždycky se leknou a my z toho máme hroznou srandu. Za dva týdny jsou prázdniy. Už se tak těším. Doufám že neutečou rychle. A proč vůbec takoví nadpis ? Hodně jsem si oblíbila slovo HOPE, je to slovo které ve mě tu naději prostě vybudí. Našla jsem i plno krásných obrázků z tímto nápisem hlavně z vesmírným pozadí :3 No jo, víte jak já miluji galaxy motivy. A chance ? Každý má šanci jak v lásce tak ve zdraví nebo škole. Stačí se jen trošku snažit. To je asi pro dnešek vše. Omlouvám se za krátký článek ale nevím co více mám napsat. vynahradím vám to o víkendu. SLIBUJI ! :3

Tumblr_lriackadha1r2ga68o1_500_large

Color Hair ♥

14. ledna 2013 v 16:34 | Therr. |  Móda
Ahoj. Vím že tento článek tu už byl víckrát ale ... prostě mi to opět nedá a musím ho semka dát znovu. Ráda se koukám na různé barvy vlasů. Nejvíce se mi asi líbí červená, růžová a fialová. Jendou takové vlasy chci mít také tak že ... až mi odroste moje přírodní blond dam si nějakou z těchhle barev.

Jaká je vaše oblíbená barva na vlasech ?
Máte rádi barevné vlasy ?


DIY 3

13. ledna 2013 v 10:40 | Therr. |  Ostatní
Ahoj. Opět vám přináším DIY, všude je jich hrozně moc. Jen co budu mít nějaký čas tak něco 1OO% vyzouším. Nejvíce se mi líbí návod na galaxi kříž na tričko. Tak že, o velikých prázdninách bude času dost tak že to určitě vyzkouším. Zítra jedu zase na intr. Ach jo ... zase brzy vztávat. Nejradši bych ležela a spala alespoň do devíti.
Doufám že se vám některé nápady budou líbit :).

397663_546891565321134_848357244_n_large

Shrnutí tohoto týdne.

12. ledna 2013 v 11:05 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Nevím o čem napsat, tak že to skončilo u deníku. Tento týden byl takoví neutrální. Dva první dny sem se nudila (ne že by nebyla sranda) ale prostě jsem chtěla už hrozně domů. Potom se to ale zlepšilo. Například sme šli z kamarádkama do klubovny a dělali tam kraviny. Kamarádka dala na jednu stránku svoje číslo a potom jí volali lidi, my jsme to zvedali a dělali do toho telefonu pazvuky :D. Potom jsme si z kamarádkou čmárali po obličeji fixou která je na to určená, udělali jsme si kníry a chodili tak po intru. Nebo večer chodil ''aceton'' (to je noční vychovatel) a my mu vždycky děláme nějaké naschváli, teď sme se rozhodli že budeme křičet, já jsem se z toho málem počúrala. Ve škole jsem dostávala docela dobré známky. Jena učitelka ví že z kámoškou od sebe opisujeme a ona nám nic neřekne :D. Je to bezvadná učitelka, mám ji hrozně ráda. Miluji pátky když máme školu. Ráno máme dvě hodiny volna, tak že můžeme být pěkně v teple na intru. Navíc po tom máme jen čtyři hodiny. Na facebooku jsem našla jednu holku, má uplně dokonalé vlasy no ... ona je vlastně dokonalá asi celá. Má krásné fotky, určitě se koukněte TADY. Poslední dobou jsem si oblíbila jednu písničku od skrillexe - bangarang. Nikdy sem skrillexe neměla ráda ale tadle se mi od něj prostě líbí. Ty jo, sem tak ráda že jsem doma. Alespoň takhle tři dny. Jsem zvědavá kdo bude na konec tím prezidentem, už teď se směju. Ty kandidáti jsou všichni prostě ... hrozný, nechápu jak někdo takoví může být prezidentem. Jediného koho jsem chtěla byl Okamura ale toho vyřadili tak že ... super, budeme mít ňejakého šaška, alespoň se všichni zasmějeme. Doufám že za pět let to bude jiné.

Boží Outfit ^.^
Tumblr_mfo600bmq31rj397bo1_500_large

To klidné místo které se nazývá DOMOV.

11. ledna 2013 v 15:55 | Therr. |  Články o životě
Když slyším tuto větu, představím si jak jsem zrovna přijela z intru, zahodila všechny věci, hupsla do postýlky a ... byla šťastná že jsem doma. Toto zažívám skoro každý týden. Domoc mi opravdu nic nenahradí. Mám ráda když si vezmu knížu sednu si doma někam do kouta a čtu si. Je klid, nikdo mě neruší, slyším jen jemné zvuky mladšího brášky nebo mamky která zrovna něco povídá tátovi. Kéž bych tak mohla a těm dětem co jsou v dětských domech také dala to co mám já. Klid domova. Máte soukromí, nikdo po vás skoro nic nechce a vy si tam můžete dělat co chcete. Todle je podle měpraí život. Nikdy jsem si domova moc nevážila, teda vážila ale od té doby co jsem nastoupila na intr si ho vážím opravdu hodně. Na intru nemáte skoro žádné soukromí, opravdu jste tam třeba jen chvíli sami. Já tedy nemám ráda samotu ale jsem třeba někdy ráda za to že jem v pokoji jen z kamarádkou a můžeme si říct všechny ty věci které nechceme aby slyšeli druzí. Stává se to ale opravdu jen někdy. Většinou na našem pokoji pořád někdo je. Proto jsem vždycky ráda, když přijedu domů, vidím maminku a celou rodinu prostě. Každý by si měl vážit svého domova ve kterém žije, jednou budeme muset všichni odejít z domu a začít žít jinak, proto by sme si to měli co nejvíce užívat. Já plánuji zůstat doma tak do 19, 2o pak si začnu něco hledat, také záleží na tom jestli budu studovat ale domov pro mě bude vždycky takovím když bude po hromadě celá rodina. Budeme se všichni smát, povídat si a bavit se.

Opět sem dávám svůj ASK, tak že pokud nemáte co dělat můžete se ptát. pokud možno se vyhněte otázkám ohledně blogu. Většinou mi tam píší i lidé ze školy a já nerada aby přišli k tomu mému blogu :) http://ask.fm/TerezaJakubcikova

Bed-bedroom-cool-lights-favim.com-603862_large

Módní značky.

10. ledna 2013 v 18:24 | Therr. |  Móda
Nevím jestli tu už tento článek byl ale myslím si že je to celkem pěkné téma. Hlavně pro ty, co módu mají rádi a hodně se jí inspirují. Nejradši mám asi Louis Vuitton a Chanel. Bohužel od Chanelu ještě nic nemám ale ... snad se to za čas změní. Od Vuittona mám kabelku (gepardovou) ale snad ještě nikdy jsem jí neměla. Líbí se mi ale mě prostě příde že se ke mě nehodí. Na druhou stranu jsem ale hrozně ráda že jí mám a že se na ní mohu alespoň koukat :D:). Ráda bych sejednou koukla buď to do Paříže New Yorku nebo Londýna. Centrum všech módních výtřelků (teda alespoň pro mě). Líbí se mi v Praze jedna ulice (omlouvám se že teď zrovna nevím jak se jmenuje) a tam je plno těhle módních, pravých krámů. Jednou jsem tam byla s tátou a ... prostě jsem najednou hrozně chtěla pracovat jako módní návrhářka nebo redaktorka nějakého módního časopisu. Škoda, že je to všechno tak drahé. Ráda bych si od těchto značek nakoupila plno oblečení. Možná že až jednou budu dospělá, dám si na tuto dráhu a budu se tomu věnovat. Už teď si kupuji takové to časopisy a listuji si v nich. Moje babička je právnička a ... na svůj věk a na to jak vypadá se uplně krásně obléká. Když příjdu k ní domů nestačím se divit kolik tam má věcí a hlavně bižuterii. Teď mi dala takovou tu ... módní sovičku :3 Jo, jsem šťastná že mám takovou babičku. Už asi vím po kom mám ten zálusk na oblečení, doplňky a tak dále.

A co vy ? Máte rádi tyto značky nebo se jim spíše vyhýbáte ?
Už jste někdy byli v obchodě kde prodávájí tyto slavné módní značky ?

Tumblr_mgckbhhtk71ro1cxyo1_500_large

Ať už je léto !

8. ledna 2013 v 8:36 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Tak co ? Jak si užíváte školu ?. Mě to tu tak nebaví, dneska jsme zaspali. Spolubydlící zapomněla nařídit budík a on nezvonil tak že to byla celkem makačka ale naštěstí jsme to všechno pěkně stihli. Už se těším na pátek až pojedu domů. Vždycky se ve vlaku hrozně nasmějeme. Pořád je mi ale na zvracení, je to hrůza ale tak ... snad už to konečně začne ustávat. Vůbec nemám hlad, točí se mi z toho i hlava ale snažím se alespoň něco spapat. Za tři týdny budou prázdniny :3 Sice jen týdení ale stejně, alespoň budu mít více času na blog. Včera sem pár z vás oběhla a dneska večer než půjdu spát zkusím oběhnout každého z vás. Tak ráda bych psala každý den článek ale bohužel tady nemám oprvdu žádný čas. Musím se učit abych nedostávala pětičky. Vynahradím vám to o víkendu :). Taky už se tak těšíte na léto ?. Já hrozně moc. Už se vidím jak se budu válet z mamkou a bráchou někde na koupáku a budeme si užívat. Už jen pár měsíců, to všichni vydržíme :). Mimochodem .... neděláte teď někdo přijímačky v Horažďovicích ? Že bych vás tu třeba potkala :D.Už se těším do třeťáku, budu mít praxi u nás :3 Tak že už se těším že nebudu muset být na intru ale pěkně ve své postýlce :) Tak to je pro dnešek všechno, další článek vám napíšu ve čtvrtek. Tak se tu mějte !

Tumblr_mgab9hebwn1rg6jnxo1_500_large

Frupík a Ďufík.

6. ledna 2013 v 12:14 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Zítra zase do školy, vůbec se mi tam nechce. Prosím vás, dneska mě omluvte ale asi vás neoběhnu. Je mi špatně. Začíná se to ale lepšit tak snad to bude v poho. Celou noc sem se nevyspala, zítra budu stvávat už ve 4 :\\ Kurde. Snad budu mít zítra čas a napíšu vám nějaký článek. ento týden bude hodně krutý. Budeme psát písemky a tak. ještě k tomu všemu nemám úkol z občanky. Omylem sem si zadání vygumovala. Mám prostě smůlu, to zadání sem sháněla ale nikdo ho nemá :D Kufr mám zase narvaný, těším se už na příští týden na pátek. Tak to je pro dnešek vše, omluve tento krátký článek a užívejte si zbytek neděle :).

537387_477309502314813_2053048836_n_large

Můj názor na scene styl (článek na přání).

5. ledna 2013 v 9:12 | Therr. |  Ostatní
Přišel mi první email s článkem na přání. Jsem ráda, že se alespoň někdo chytil. Sice jsem psala už asi dvakrát názor na scene styl ale přeci jen jsem zestárla a ten názor je opět jiný něž ty předchozí.

Email zněl takto.
Když už nevíš o čem máš psát ráda bych věděla tvůj názor na scene styl. Vidím že si do něho byla dřív zamilovaná.

Můj názor na scene styl ? Pokaždý mám docela jiný. Když mi bylo tak třináct let, tento styl jsem objevila. Nejdříve mi to přišlo jako totálně ''hnusný'' přeplácaný a tak dále. Postupem času jsem začala takovéto holky normálně potkávat na ulici, ve škole, v obchodech. Dalo by se říci že jsem je začala obdivovat. Touha po té dokonalosti mě totálně pohltila. Chtěla sem být jako ony, ony scene girl.

Tumblr_m22d8zffte1qixn5qo1_500_large

Before I die 2.

4. ledna 2013 v 10:27 | Therr. |  Ze života Blogerky
Když už je tu jednička, tak mě napadlo dát sem i dvojku. Takové články se mi velice líbí. Kéž by se alespoň půlka z těch věcí vyplnila. Vím že nejde aby se to všecho splňilo. Bylo by ale pěkné kdyby alespoň ty nejhlavnější sny :). JEDNIČKA (before i die). Dneska jen takoví malý článek, snad mě alespoň zítra něco napadne :) :D
První obrázek, můj největší sen. Ten hafan se každému líbit nemusí ale já se do něj zamlovla hned jak sem ho poprvné viděla :).

549647_256785721090525_2131580446_n_large
Adoptovat bull terrier.

Proč lidé pomlouvají ?

3. ledna 2013 v 10:31 | Therr. |  Články o životě
Na tuto otázku se ptáme snad všichni. Někteří pomlouvají tak, že se to nikdo nedozví ale někteří tak že se to dozvíme a hodně nás to raní. Hlavně u osob které máme rádi a nečekali jsme to. Setkal se s tím snad každý.Každý ví že to není nic příjemného a ještě když jekdo roznáší lži. Naše město tím je už tak trošku proslavené. Já mám to štěstí že studuji v jiném městě a všem tim pomluvám se vyhýbám, vlastně o mě nido nic neví. Bohužel na intru je to trošku jiné ... nikdo něco řekne a už to jede. Během jedné hodiny to ví celí intr. Teď se mi zrovna stala taková věc. Psali mi kamarádky (nevím jestli se dá říc že jsou to ještě kamarádky). Někdo jim řekl že my (ještě z jednou kamarádkou) o nich říkáme že jsou děv*y a podobně. Psali mi docela hnusné věci. Já ale moc dobře vím kdo jim to řekl. Jsem celkem vnímavá i z kamarádkou a pokaždé si zjistíme od koho to přišlo. Jsem zvědavá na příští týden. Řekla jsem si že už tam nikomu nemůžu věřit jen mé nejlepší kamarádce. Nikomu jinému už nebudu říkat takové ty ''holčičí'' tajnosti. Bude to tak lepší a uvidí se jetli se ty pomluvy alespoň u nás zmírní. Každý se ale musíme přiznat že pomlouváme. Aď už v té menší míře nebo v té větší. Nikomu seto nelíbí ale stejně to děláme, bez pomluv by možná byl život lepší ale ... právě to ale. Měli by jsme se snažit pomlouvání zmírňovat, neroznášet kraviny o někom koho ani neznáme ale říct si to třeba jen z kamarádkou a vlastně to bude jen mezi námi. Lidí keří vůbec nepomlouvají je opravdu hodně málo ale myslím si že je ostatní mají více rádi. Taky bych vá chtěla říct aby jste se drželi těch pravých lidí, kamarádek které vás vyslechnou, poradí vám ale hlavně jim můžete říct všechno a oni si to nechají jen pro sebe. Takovích kamarádek by jste se měli držet.

Pomlouváte taky ?
Byli jste už někdy pomlouváni tak, že vás to moc mrzelo ?
Myslíte že by se tomu dalo zabránit ?

576322_434581776608021_636956281_n_large