Únor 2013

Na co kouknout, když je nuda.

28. února 2013 v 9:31 | Therr. |  Recenze.
Jak jsem vám už říkala. Tento týden sem doma :3 Zatím jsem trávila všechny večery u filmů. Tak mě napadlo proč o všech neudělat recenze. No ... o všech. Všechny ty filmy nebyli tak dobré, tak alespoň o těch, které stáli za to. Snad se vám některý z filmů zalíbí a doufám že jste alespoň jeden z těchto filmů ještě neviděli :D. Obsahy jsem zkopírovala z mé oblíbené stránky z filmy www.csfd.cz - určitě tu stránku všchni znáte :) ale pokud ne určitě se tam podívejte. Já tam vždycky našla fimly podle žánru který jsem zrovna chtěla :3 Proč ten obsah kopíruji ? myslím si že oje vyadřování (co se příběhů a filmů týče) jsem opravdu hrozná :D Tak že proto :).

Zápisník jedné lásky.

Četla jsem na pár stránečkách že je to krásný film. Neměla jsem se pořád k tomu to stáhnout ale večer to dávali v televizi :3 Tak že jsme se z mamkou usadili a koukali. Film na mě udělal opravdu moc hezký dojem :). Kéž by se takovédle příběhy odehrávali doopravdy (třeba se odehrávají).

Tumblr_mbdfqsvhgi1reuc99o1_500_large

Obsah.
Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku pacientce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se přenášíme do minulosti a sledujeme životy dvou mladých lidí ze Severní Karolíny, kteří pocházejí z naprosto odlišného prostředí, Allie (Rachel McAdams) a Noaha (Ryan Gosling). Ačkoliv Allie byla vychována v nádherném přepychovém jižanském domě a Noah vyrostl v chudém stavení, na jehož prahu džemovali hudebníci, nic mladé dvojici nezabrání v tom, aby spolu nestrávili jedno nádherné léto předtím než je odloučí nejprve rodiče, a poté druhá světová válka. Když se vojáci po válce vrátí domů, všechno je jinak. Allie je zasnoubena s úspěšným podnikatelem a Noah žije sám se svými vzpomínkami ve 200 let starém domě, který nádherně restauruje. Když však Allie zahlédne v místních novinách článek o Noahově práci, ví, že ho musí vyhledat a rozhodnout se jednou provždy, zda-li poslechnout své srdce nebo rozum.

Romantický/ Drama
USA, 2004, 123 min

Tumblr_mihx89e61y1s6tf7zo1_500_large

Troublemaker ♥

27. února 2013 v 6:36 | Therr. |  Diary.
Tumblr_mh8xzbkmo01r3royqo1_500_large

Ahojte. Po delší době vám zase píšu deník. Moc nového se nepřihodilo. Někteří z vás už ví že jsem nemocná, někteří ale ne. No tak teď už to víte :D Jsem ráda, že alespoň jeden týden můžu být doma a nic nedělat, jenom si tak ležet, koukat na filmy a tak :). Včera jsem se hodně, nudila tak že jsem změnila moje Tumblr a Youtube. Na konci článku vám dám odkazy na obě dvě stánky. To počasí mi už leze krkem. Už chci léto, teplíčko, sluníčko. Né mráz, zimu a sníh :\ Už to trvá moc dlouho. Příde mi že se snad nikdy nedočkám. Zítra jdu k doktorce na kontrolu. Vůbec se mi tam nechce, nemám ráda doktory ani to divné protředí. Včera jsem se koukala z mamkou na docela pěknej horor, no horor to moc nebyl ale stejně sem pak nemohla usnout, proto že jsem se bála že je vemě ďábel. Ten film se jmenuje Obřad. Určitě se na něj podívejte. Není to nějakej extra film ale mě se to celkem líbilo. Začátek byl ale pěkně nudnej. Dneska si z mamkou pustíme další horůrek (snad). Když tak to potom dám do jedné recenze a ta se tady do konce týdne možná objeví. Teď mě chytla vyráběcí nálada. Vždycky si najdu nějakou věc kteá se mi nelíbí a zkouším jí skrášlet ale bohužel mi už dochází krepáky tak že zachvilku nebudu mít čím vylepšovat moje věcičky. To bude asi pro dnešek vše :). Mějte se hezky.

Troublemaker - poslední dobou má nejoblíbenější písnička :).

TUMBLR - Je to nově zrekonstruované. Přidávám tam všechny nové fotky co udělám. Tak že určitě stránku sledujte jelikož všechny fotky co tam budou na blogu neuvidíte :).

YOUTUBE - Už delší dobu mám za youtube založený účet. Ano, neměla jsem ho, a k čemu když stejně žádná videa nepřidávám. Mám tam dva seznami. Jeden s tutoriály a druhý s mou oblíbenou muzikou. Tak že tam se určitě taky podívejte :).

ASK - Pokud máte nějaké otázky tak se klidně ptejte. Na všechno odpovídám. Možná i videoodpovědi :)

Je dokonalá :3

Cvočkové boty.

26. února 2013 v 10:00 | Therr. |  Móda

Miluji cvočkové boty. Aď jsou vysoké nebo nízké. Hrozně se ni líbí. Kdybych mohla, měla bych alespoň padesát párů těchto bot doma ale bohužel nejsem milionář tak že se spokojím zatím s jednimi. Mám kozačky na nižším potpatku a okolo nich se táhne takovej širší pás se samejma cvočkama :3 Myslela jsem si, že je vůbec nebudu nosit ale nakonec jsem úplně změnila názor a mám je na noze pořád :D (na konci článku je fotečka).
Na Vereny tumblr jsem našla právě boty se cvočky po kterých neskutečně toužím. Proč mi to ta Verena pořád dělá. Už asi každý víte proč je mojim vzorem/oblíbenkyní. Ano, má styl který mě osobně se prostě hrozně moc líbí. Líbí se jí věci které i mě. Jednou bych jí chtěla vykrást šatník :3.
To bude k tomuto tématu asi vše. Vychutnejte si obrázky :3:)


DIY 3 ♥

25. února 2013 v 11:06 | Therr. |  Vyrob si sám.
Mám tu pro vás další článek plný návodů jak si vylepšit nebo vyrobit krásné věci :). Vždycky jich plno po internetu posbírám a uložím a pak s nimi nemám co dělat tak že je takhle i pěkně využiji. Včera jsem si vyrobila takovou krabici na moje výtvory (obrázky). Dělala jsem ji asi dvě hodiny. Už je hotová. Je růžovo fialová a strany má zebrované. Udělala jsem i fotku (jako návod), no myslím si že podle toho návodu by se to i celkem dalo vyrobit ... možná :D. No ale alespoń jsem to vyzkoušela :). Začínám přemýšlet že začnu dělat svoje DIY a udělám na to speciální rubriku. Obrázek s mojim DIY najdete na konci článku/obrázků.

DIARY.
Jsem tento týden nemocná tak že si budu pěkně doma. Moje kamarádka má v hajzlíku ruku tak že je taky doma. Ach ... co víc si přát :). Netěším se ale na příští týden, opět bude škola. Hnus. Potom praxe, to pojedu už ve čtvrtek domů jelikož jdu v pátek na kontolu ke kožní. Tak že alespoň za to jsem ráda. Potom už se budou blížit narozky. Moc bych si přála dostat novej telefon, jelikož tento co mám už je takovej ... já nevím, prostě mi nevyhovuje. Šla bych asi do Sony xperia J. No, uvidím jak to dopadne.


Friends are my life.

24. února 2013 v 10:29 | Therr. |  Články o životě
Tumblr_mh97zvmziw1rc5446o1_500_large

Mít kamaráda kterému můžeme opravdu věřit je vzácnost. Někteří lidé na toto mají smůlu a za celí svůj život narazí jen na lidi, kteří si říkají kamarádi a dělají mu naschváli jen co to jde. Já jsem se s tímto zatím setkala jen jednou. Sice jsem byla menší ale stejně to vždycky hodně od toho člověka zabolí. Máme přátele na které nikdy v životě nezapomeneme. Zážitky které jsme s nimi prožili jsou prostě nesmrtelné. Nebýt kamarádú, nikdy by jsme se třeba nesetkali s jinými lidmi ze kterými teď kamarádíme, nepotkali by jsme svoje osudové lásky. Kamarádi nám prostě ze vším pomáhají aď už jsou to vztahy nebo problémy ve škole. Ti kamarádi kteří nepomůžou, to nejsou kamarádi. To jsou jen náhražky kamarádů kteří nás kvůli něčemu využívají.

Více v celém článku :3

Tumblr_mg2z7mhbmz1s1syb2o1_500_large

Recenze 0.1

23. února 2013 v 11:14 | Therr. |  Beauty
Ahoj.
Slibovala jsem vám nějaku tu recenzi na moji kosmetiku. Rozhodla jsem se tedy, že sem konečně nějakou dám. Buď to se to chytí nebo ne. Přemýšlela jsem o jaké kosmetice vůbec recenzi udělat. Když jsem trošku zapátrala v mé kosmetické taštičce, napadlo mě udělat recenzi na můj makeup, řasenku a na gel proti akné. Už ho sie nepoužívám, proto že mi na kožní dali jiné přípravky ale používala jsem ho asi měsíc a myslím si že ho mám celkem odzkoušený :).

Více najdete v celém článku.

Ombre clothes.

22. února 2013 v 15:46 | Therr. |  Móda
Nedávno jsem psala článek o ombre hair. Většina z vás psala že se vám to líbí. Napadlo mě napsat i o ombre oblečení. Mě se to hrozně moc líbí :') Nedávno jsem si zkoušela v gate ombre svtetřík, přemýšlela jsem jestli si ho mám koupit nebo ne ale došla jsem k názoru že mi moc nesluší, nebo mi prostě jen neseděl. Koukala jsem i na kalhoty. Ty se mi také moc líbí ale ty by mi prostě neslušeli, jelikož nemám zrovna hubeňoučké nohy a myslím si, že tyto kalhoty sluší právě hubeňoučkým holkám (viz. moje kamarádka, které sluší prostě uplně všechno). Ombre ''clothes'' vznikly asi něco po tom co vzniklo ombre hair. My to používáme už i na praxi do různých maket nebo návrhů. Jak už jste asi četli v předešlém článku o ombre, jedná se o různobarevné věci, keré se stupňují od nejtmavší barvy do nejsvětlejší (nebo naopak). Myslím si že je to zase nejnovější trend a hodně se chytill, aď už v módním světě nebo v různých pracovních centrech například k vylepšení plakátů.

DIARY.
Dneska jsem konečně dorazila domů. Tuto noc na intru jsem vůbec nespala. Bylo mi opravdu hodně špatně, bála jsem si vzít prášek proto že nás nedávno kamarádka strašila že u nich na pokoji viděla ducha. Bála jsem se jít i na záchod. Nakonec jsem se sebrala a šla jsem :D Probudila jsem moji kamarádku, která na mě byla potom naštvaná (jen ironicky). Tak že jsem opravdu hodně ráda že už jsem doma a že se pěkně vyspinkám ve své sladce krásné postýlce :3

Prosím nějaké otázečky TADY.
Něco co se nebude týkat blogu. Děkuju.
Na všechno odpovídám a přemýšlím že začnu dělat i videoodpovědi :).

Bildschirmfoto_2013-01-10_um_18.38.03_large

Inspirace na fotky.

21. února 2013 v 16:36 | Therr. |  Ostatní
Ahoj.
Hodně z vás se určitě ráda fotí, tak mě napadlo dát vám sem nějakou inspiraci, jak by jste se mohli podobně vyfotit. Vždycky toužím po nějaké fotce kterou jsem viděla na netu a když jí vyfotím tak z toho vznikne uplně něco jiného, krásného a originálního. Tak že, určitě si vezměte foťáčky a šupky dupky fotit :).

Dneska mi není vůbec dobře. Asi na mě něco leze. Také nemáte rádi lidi kteří na vás přenášejí jejich špatnou náladu. Já chápu že někteří prostě ty nálady mívají ale proč to musí přenášet i na ostatní a mít tu blbou náladu kvůli naprostým kravinám. No ... už se těším domů. Zítra ráno mám dvě hodiny volné, tak že si pěkně zabalím a budu se těšit až utečou ty čtyři hodinky a já konečně budu sedět ve vláčku a pojedu si domů :3 ! Tak se mějte hezky. Zítra čekejte článeček.

Tumblr_mikphurzkl1rrjeowo1_500_large

Fuck school.

19. února 2013 v 7:53 | Therr. |  Diary.
Tumblr_inline_miaw2odafs1qz4rgp_large

Ágrr ! Já tak nesnáším školu. Kéž by byla praxe. Včera byla na intru celkem nuda. Kamarádky se na nás vykašlali kvůli tomu že sme o ní něco prý říkali. Jo jasně. Už se těším domů. Bohužel nevím o čem mám pořádně napsat článek. Mám prostě ''blogovou'' krizi. Zřejmě už vím kdo založil ten můj fake blog. Není to nikdo známí ale jedna holka která chce být asi prostě jako já, ne že by chtěla být jako já ale chtěla by mít blog takoví jako mám já, což celkem nechápu. Vždyť není až tak super, krásnej, dokonalej. Je to jen blog který mám ráda a ráda na něj píšu ty mé kravinečka.

Včera jsem málem nestihla vlak. Taťka píchl kolo tak že jsem musela jet na vlakové nádraží autobusem. Bála jsem se že to nestihnu. Hned jak to přijelo na nádro, už tam stál vlak tak že sem se vykašlala na lístek a běžela rovnou dovnitř. Bohužel jsem musela platit 4o korun navíc, kvůli tomu že jsem si to koupila až ve vlaku (větši kravinu udělat nemohli ?). Hrůza a děs. To jsem ještě na intru zjistila že sem si doma nechala ručník a mé oblíbené tričko. Tak že jsem se sebrala a šla jsem si ručník někam koupit.Musela jsem si kvůli tomu i vybírat peníze, proto že jindy za vlak platím jen 4o korun a teď najednou 80 ? Dostávám dvě stovky na tejden a z toho mám jakoby stovku na cestu tam i zpátky. No ... jsem ráda že už je to urovnané a v pořádku. Už se opravdu těším domů a na příští týden (praxe). Teď už jdu. Tak se mějte všichni hezky :)

Nádherná fotka :3
Tumblr_mig6w64l1o1r8388bo1_500_large

Shop, shop ... shoping♥

17. února 2013 v 8:03 | Therr. |  Diary.
Ahojte :).
Včera jsem byla z maminkou nakupovat. Myslela jsem si že si opět nic nekoupím ale zasmálo se na mě štěstí. Koupila jsem si celkem dost věcí za které jsem opravdu moc ráda. U nás v Tescu mají teď obrovské slevy skoro na všechno. Nevěděla jsem co si mám kupovat. Vyhrála to minižehlička :3 Zakterou sem moc ráda. Alespoň nemusím na intr tahat tu velikou krávu ze kterou se ani nežehlím (kamarádka vozí svojí ale já prostě u sebe nějakou taky musím mít). Tak že jsem ráda. V gate jsem si koupila (další) tričko-tílko z křížem, ach .. a v kik jsem si koupila fialový svetřík. Taky sem za nej ráda. Určitě se podívejte do celého článku. Je to tam více rozepsané. To je pro dnešek všechno. Zítra jedu na intr. Budu se snažit psát co nejvíc a ten týden školy nějak přežít. Mějte se hezky :).


Fake smile :).

16. února 2013 v 10:39 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Ach jo, opět mi přijde že se všechny moje plány hroutí. Zima je prostě období, kdy mě všechno štve. Hlavně můj život. Opravdu už se těším na léto. To vstávání se sluníčkem (hned mě to nabije pozitivní energií). Omlouvám se že teď moc nepíšu (intr) ale nebudu to všechno svádět jen na intr. Nemám ani náladu psát. Teď se budu ale snažit. Blog je opravdu moje veliká záliba. Myslím si že bez toho psaní bych nemohla být :).
A co se stalo ?. Dneska večer jsem měla jít na tu párty. Kámoška nejdříve řekla že nejde ale v půli tejdne mi napsala že teda jde. Já byla celá natěšená. No jenom že mi včera napsala že je nemocná a že prostě nemůže jít. Já to chápu, může se to stát každému ale já se opravdu hodně těšila. Tak že, teď z toho zbyl jen nudný víkend. Snad se tuta akce ještě někdy tady u nás zopakuje. Já vím že jsou ohodně hoší věci než tuto, ale prostě mě to zamrzelo. Celkově mám takovou skleslou náladu a tuto tomu ještě přidalo. Včera byla nehorázná sranda na intru. Opravdu jsem se hrozně moc zasmála, tak že alespoň tak. Ten intr by byl bez nějakých lidí opravdu hodně nudný. Musím říct že tento týden utekl hrozně moc rychle. Na praxi jsme měli udělat jen dva úkoly, měli jsme je z kámoškou hotové za dva dny tak že jsme si vytiskli omalovánky a vybarvovali jsme :D. Dělali jsme i placky. Mojli jsme si na ně dát co jsme jen chtěli. Určitě potom přidám fotky :). Příští týden máme bohužel školu. Né :(. Ta utíká hrozně pomalu a musím se přes ten týden učit :\. Dneska pujdu z mamkou ven. Jinak se budu doma nudit. Tak že vás všechny oběhnu a pujdu si číst. Zítra je už neděle a potom ta debilní škola.

Užijte si víkend, doufám že si ho užijete víc než já.
Ještě jednou vám všem co mi pomohli s tím zrušením toho ''fake'' blogu moc ale opravdu moc děkuji :).
Tumblr_mib28hhxtk1rjp9y0o1_500_large

Vzpomínky.

15. února 2013 v 16:09 | Therr. |  Ostatní
Vzpomínek máme za celí život opravdu hodně. Je to ta nejkrásnější věc, která nás doprovází po celí život. Vzpomínám si jak jsem ještě byla malá, mohlo mi být tak 7,8 let :). Pořád jsme s děckama lítali venku, každý den sme zažívali různá dobrodružství. Užívali jsme si a prostě to bylo ... bezvadné. Hrozně moc ráda bych vrátila ty staré dobré časy. Také často vzpomínám na základní školu. Všichni ti lidé (kamarádi) mi hrozně moc chybí, nejen oni ale i učitelé. Teď je to úplně něco jiného ale těším se na časy až budu starší a budu si vybavovat jak jsem byla na intru, jak jsme se bavili a užívali si to vězení. Jo, vzpomínky občas bolí ale o tom to je taky. Nikdy to sice nebude jako dříve ale vždycky se na ta místa můžeme vrátit. Prohlédnout si prostory a místa kam jsme chodívali jako malé děti. Určitě se nám při tom vybaví hodně hezké věci na které nikdy nezapomeneme. Ráda se vracím na jedno místo tady u nás. Sednu si na lavičku a koukám se, přitom si vybavuji, jak to bylo všechno krásné když jsme s kamarády chodili ven, smáli se a ... už to nikdy nebude jako dřív.

Dnes jen slabí článek, už musím běžet. Možná bych na toto téma ještě něco vymyslela ale už opravdu musím.
Jsem ráda že ten blog byl smazán :3 Taková úleva. Děkuji všem co mi pomohli.

Tumblr_mi0dphuclm1s4lcd6o1_500_large

Freedom.

13. února 2013 v 14:00 | Therr. |  Diary.
Ahojte :).
Nejprve se chci ještě jednou vyjádřit k tomu blogu )kerý mi zřejmě závidí). Pořád s tím pokračuje ale já jsem si řekla že už to řešit nebudu. Kvůli nějaké pipce si rušit blog ? Né :D Asi toho chce docílit ale já se jí už jen směju. Je tak tupá a určitě tak hnusná že si hraje na mě. Už jste se s tím někdy potkali ? Já v životě ne :D Už se jí opravdu jen směju. Jak může být někdo tak ubohý a myslet si že mu to vyjde. Chci poděkovat všem co jste se mě zastali :). Vážím si toho. I když vás všechny znám jen takhle přes blogy, jste úžasní lidé a dokážete pomoct. Snad společně ten blog dostaneme a brzy už po něm nezbude ani památka.

Na intru je docela sanda :). Mam opravdu báječné kamarádky, které mi pomáhají, mají mě rádi takovou jaká jsem. Hlavně moje nejlepší kamarádka Simča. Občas nechápu jak může být nejlepší kámoška právě se mnou. Vždyť jsem ošklivá a většinou mluvím o kravinách. Mám jí neskutečně ráda. Už se těším na velké prázdniny. Máme k sobě totiž jezdit :). Budou to neskutečně krásné prázdniny (doufám). Netěším se na příští týden proto že máme školu, budu se zase muset učit (Grr.) :D Nějak to snad přežiju. Včer jsme byli z holkama fotit. Tak že vám sem dávám pár fotek :). Mějte se hezky.

S mojí nejlepší kamarádkou. Já vím že tam vypadám jako blb ale je mi to jedno :).

Radio Rebel.

12. února 2013 v 16:15 | Therr. |  Recenze.
Nedávno mi mamka řekla aď se na tento film určitě podívám, prý se jí to hodně líbilo. Tak že jsem si řekla že se na to konečně podívám a opravdu mě to nezklamalo. Herecké obsazení se jim povedlo a celkově na mě film udělal pěkný dojem.

O co vlastně jde ?
Tara je uzavřená dívka která se bojí mluvit. Baví se jen ze svími nejlepšími kamarády. Bojí se říct svojim vrstevníkům co si o nich myslí, svůj názor. Žije ale dvěma životy, což nikdo neví. Doma založila radio rebel. Rádio má hodně posluchačů a stává se z něj opravdu populární rádio. Nikdo ale neví, kdo ho vlastně uvádí. Všechno jí ale kazí školní ''krasavice'' Stacy. Která tuší kdo za tajemstvím rádia rebel stojí. Navíc jde na ples z klukem, který se Taře líbí. Na plese nakonec svoji identitu odhalí. Více ZDE.

Nebudu psát víc. Je lepší se na to kouknout :).

Hodnocení.
Film se mi opravdu hodně líbil. Mám ráda tento žánr filmů, tak že doporučuji všem kteří mají rádi filmy s prostředí středních škol. 9/1o

387944_513943321958746_1160260216_n_large

Důležitý článek pro všechny !

11. února 2013 v 17:06 | Therr.
PROSÍM ČTĚTE VŠICHNI ALE HLAVNĚ MOJE AFFS.
Našla jsem blog který mi uplně všechno okopíroval, články, obrázky a dokonce i grafiku. Je to hrozné jak se dnešní mládež chová. Je přeci pěkné když si založíte svůj vlastní, je o vás. Je mi to nehorázně moc líto ale tu holku si když tak nějak blokněte. Chce mě shodit. Budu se snažit aby ten blog byl smazán a já se dočkala spravedlnosti. Ach jo, jsem z toho hrozně ... vyklepaná, vynervovaná a už chci aby to skončilo.

Tady je ta stránka http://sceneeeeee.blog.cz/ .


Ano, dokonce i název má stejný. Ach jo :(
Jenom vás prosím aby jste vůbec na zprávy od ní neodpovídali.
Moc, moc vám děkuji. Blog miluji a nerada bych o něj kvůli nějaké pipině přijdu :)

Tumblr_mhyzfomclf1s55kkmo1_500_large

Stay strong.

10. února 2013 v 11:17 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Ach jo, zítra už zase na intr. Tímto chci říct všem affs, že asi nebudu mít moc času na obíhání ale budu se snažit :). Vy víte že když mám volno tak píšu články každý den, i vás každý den obíhám ale díkyintu na to opravdu moc času nemám. Kdybych byla každý den doma (kdybych chodila do školy v našem městě) 1oo% bych to stíhala. Tam mám ale u sebe pořád kamarádky a musím (ne jenom že musím já i chci) se věnovat jim. Určitě to chápete. Vůbec se mi tam ale nechce, hlavně kvůli vstávání. Jednou mě to zabije :D No, nějak to tam do dalšího víkendu přežiji a v sobotu možná pujdu na párty, nějaká cyogenic párty (zažijte na vlastní kůži explozi mrazivé mlhy ze speciálního ručního děla s eplotou až -75°C). To píšou se tam píše. Vypadá to velice zajímavě a docela bych to chtěla zažít, jaký je to pocit :D Dneska se budu opět barvit hlavičku. Červená už opravdu hodně vybledla a mě se to vůbec nelíbí. Koupila jsem si teda barvu je to ''babí léto'' taková hnědozrzavá. Nechám to tam co nejdýl aby to bylo co nejtmavší :D. Nejprve jsem chtěla světle hnědou ale teď sem se rozhodla pro tmavší. Uvidíme jak to dopadne a doufám že nakonec nebudu brečet. Vůbec se mi nechce nic dělat, musím si jít zabalit na intr a předpřipravit alespoň dva články abych vás na intru mohla jen oběhnout. Akné se mi začíná ještě více zhoršovat , máto ale tak prý být. Že se to nejprve zhorší ale pak se to otočí a začne se to hodně zlepšovat. Už to chci mít za sebou. Hlavně se toho chci zbavit do léta. Abych si třeba ani nemusela dávat makeup. Budu opravdu nejšťastnější člověk, když mi to všechno pomůže. Mamka chce abych chodila ke kožní tam kde mám intr (je to ta samá doktorka ale ona je vlastně v pátek u nás ve městě a ve středu tam kde mám školu) ale já nechci. Mám si teda sehnat číslo a zavolat si tam. Budu radši když budu chodit tady u nás. Mám prostě lepší pocit. No ještě uvidím. To bude vše :). Tak se mějte a ti co mají teď jarňáčky tak si je užjte a hlavně aď vám neutečou moc rychle :3

Tumblr_mht4dg8lkh1r0i9t4o1_500_large

Fashion inspiration.

9. února 2013 v 10:47 | Therr. |  Móda
Jelikož se nám už blíží jaro, rozhodla jsem se, že vám sem dám nával různých fashion obrázků. Každý si určitě něco vybere a možná i zkusí podobně zkombinovat. Já sama si z těchto outfitů beru hodně inspirace a díky nim vždycky vím jak správě sladit barvy a tak. Nejsou tam outfity jen na jaro ale je to takoví mix, jaro, léto, podzim, zima :D

DIARY
Ty jo, opět je u nás sníh. Kdy už to konečně zkončí. Včera jsem byla po dlouhé době zase s patou venku. Byli jsme tam u nás v krámu a normálně tam měli veliký big shocky za deset korun. Vzala jsem si rovnou dva, proto že ta cena byla krásná, navíc to byli ty který jsou v těch flaškách :3 Dneskasi pujdu koupit asi ještě jeden do školy :D Docela jsem si to užila. Hlavně volání jednomu debilovi kterej nevěděl že je to moje číslo. Řekla jsem že mě honí nějací zabijáci v lese a on na to skočil :D Také jsem byla u kožní která by dala plno mastiček a pášků. Doufám že to za ty peníze bude stát za to a za dva měsíce bude můj obličej bez ošklivého akné (na které bohužel hodně trpím). Doktorka mi i řekla že už to mám celkem hodně rozjetý a měla jsem tam s tím jít už dříve. No uvidíme za měsíc. Jdu na kontrolu. No držte mi palečky. Už se těším až se toho konečně zbavím. Včera jsem vidělakrásný film radio rebel, viděli jste ? Jestli chtěli by jste recenzi ? To je vše, teď už ty outfity :).

54db72faedeafd9216e5ba99b34ee6de_large

Je plno věcí které si za peníze nekoupíš.

8. února 2013 v 11:35 | Therr. |  Články o životě
Dnes jsem četla opravdu nádherný citát. Hned mě napadlo napsat článek v tom smyslu. Ten citát zní ...

Můžeš mít peněz kolik chceš, ale jednu věc nikdy mít nebudeš ... DINOSAURA.
(Homer Simpson)

Ten citát má prostě něco do sebe. Jsou tací lidé kteří mají peněz, že by si mohli koupit ostrov nebo vilu za milirdy ale ... neuvědomují si, že jsou opravdu věci které si za peníze nekoupí. Například kamarády, lásku, důvěru a další věci. K čemu jim sou pak peníze když nemají kamarády ze kterými by si popovídali, svěřili se jim a věděli by že se to nikdo nedozví. Raději bych byla chudá a měla spousty přátel, kterým mohu důvěřovat než mít plno peněz a žádné kamarády.

Je celkem nefér že se naše populace dělí na tři tábory. Jeden je ten který nemá nic, přišel o všechno třeba díky tornádu nebo jiné katastrofě. Další je ten který si může i nemůže něco dovolit (mají peníze ale jsou tak na středním bodě, normální lidé). A potom jsou ti kteří mají právě zmiňované miliony a kupují si co se jim zachce. Myslím si že je to nefér a každý by měl mít to co ostatní (myslím tím domov). Neměli by jsme se takhle odlišovat. Každý jsme přece jenom obyčejný člověk. Je mi líto lidí kteří skončí na ulici kvůli dluhům. Musí v tomhle mrazu šílěně trpět. Nedávno jsem měla aktualitu právě o bezdomovcích. Na konci aktuality vždycky říkáme co si o tom myslíme. Řekla jsem že by se mělo stavět více azilovích domů právě pro ně. Učitelka mi řekla, že je zbytečné do nich investovat peníze, že si za to většinou můžou sami. No jo jenom že, co když chtějí pracovat ale nevezmou je kvůli tomu že už je všude plno. Všichni víme že je teď hodně těžké sehnat si práci a zvlášť ještě když propustili plno vězňů (amnestie).

Shrnutí : Kdybych byla milionář dala bych peníze na charitu a právě lidem co peníze potřebují. Měli by jsme si být všichni rovni, jenom že ... žijeme ve světě kde to tak asi nikdy nebude.

154839_557438084266942_222303495_n_large

Picture by OBEY.

7. února 2013 v 10:46 | Therr. |  Móda
Všichni určitě znáte pojem ''swag''. Ten pojem nemám ráda. Většina lidí co swag styl ''mají'', si oblíbili značku OBEY. Tu už ráda mám. Hlavně kvůli krásným obrázkům a fotkám :3. Originální už to moc není. U nás v ČR se tato značka ještě asi ani neobjevila. Kdyby se tu někdy náhodou objevila tak to tam bude šíleně drahé. Hodně se mi líbí čepice, trička a přívěšky (jednou bych chtěla červenou mikinu). Tato značka se stává velmi populární a oblíbenost pořád roste. Více informací se dozvíte TADY.

SHRNUTÍ : obey má opravdu moc hezké oblečení které se mě osobně velmi líbí. Bohužel jsou ceny docel vysoké a každý si oblečení od této značky dovolit nemůže. Obey vsadila na jednoduchost, tak že i tím si u mě zajistila sympatie. Pokud se vám značka zalíbila a chcete se podívat na něaké outfity tak se určitě podívejte na TUTO stránku. Najdete tam i plno krásných fotek. Tak že se určitě stojí za to se tam podívt :)

Pro dnešek tedy jen tento slabší článek. Opět neím o čem napsat (sem hrozná). Užijte si čtvrtek :).

Tumblr_mhkdoac4xb1rq2jkwo1_500_large

Pou and ... photography.

6. února 2013 v 10:13 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Konečně jsem se odhodlala a upravila pár fotek. Chtěli jste fotku těč nových botiček, najdete ji v celém článku. Ňejak blbě jsem to vyfotila a boty na mích nohách vypadají hrozně veliký (teda ... mě to tak připadá). Dále jsem pak vyfotila poua, máme ho z bráchou na tabletu. Stejnak se o něj většinou starám jen já :D Koupila jsem mu pandí obleček :3 Je rozkošnej. Jsem na něm závislá. Škoda(s) že si tablet nemůžu vzít potom na intru. Je to spíš bráchovo tablet a ... on mi ho nechce moc pujčovat ani doma (lakomec jeden) :D. Pouí mi bude chybět. Včera jsm měla náladu, tak jsem si udělala i pár svích fotek. Povedla se jen jedna a stejně je taková ňáká divná :\. šechno jsem to upravovala až dneska, konečně mám zpátky počítač. Je spravený, tak že jsem hrozně ráda. Oprava byla strašně drahá a já budu vůbec ráda, když mi táta dovolí si noťas vzít na intr (to teda dovolí, proto že ho tam prostě potřebuji :D)! Včera jsem byla z kamarádkou venku, konečně po dlouhé době jsme se zase viděli. Šli jsme do Tesca a tak dále :). Nic jsem si bohužel nevybrala. Přijde mi že poslední dobou neprodávají vůbec hezké věci, a když už je to pěkný a líbí se mi to tak za to chtějí opravdu hodně peněz a já nejsem milionářka abych dala za obyč tričko 5oo,-. Zrovna když jsme byli v Takku tak začalo pršet a normálně i hřmělo. V Takku najednou vypadl proud. Tma jak v pytli (byli jsme tam tak kolem sedmí). Hrozně se mi líbilo jak všichni byli uplně vyděšený, co se to děje (nebudu ze sebe dělat hrdinku, taky jsem se nejdřív docela lekla). Nakonec jsem z nákupů přiša celá zlámaná domů. Vzala jsem si totiž ty mé nové boty a totálně mě z nich bolely nohy. Dneska to vvidím spíše na relax. Začala jsem číst pátý díl školy noci, už se to tam celkem dost rozjelo. Opradu vám zase tu knihu musím doporučit. Je sice o upírech (já vím že je teď z upírama plno knížek, filmů a seriálů) ale tutoje opravdu něco a jsem z é knihy opravdu velice nadšená :). Možná udělám recenzi o dalším dílu ale myslím si že by to nemělo cenu když jste třeba ještě nepřečetli první díl. Uvidím ještě. Zítra už snad konečně přidám recenzi o om gelíku na akné a něco s módou. Tak se mi tu mějte a tady už jsou ty slibované fotky :3:).

To je ten náš pou :). Těch hovínek si nevšímejte :D