Duben 2013

It's time for summer.

30. dubna 2013 v 17:01 | Therr. |  Diary.
Ahoj.

Tak, konečně jsem zase doma :3 :D Zítra je státní svátek, já ale ve čtvrtek do školy (na intr) nepojedu. Musím oběhnout doktorky a navíc je majáles na který se hodně těším. Těším se hlavně na kapely, žádnou z nich neznám. Doufám tedy, že budou dobré a že je třeba začnu i poslouchat. Těším se ale i na focení. Chci si toho tento rok hodně vyfotit. Ja foťákem tak i mobilem. Hodně jsem si oblíbila foťák u mobílku :3 Ti co mě sledují na instagramu tak asi vědí o čem mluvím. Skoro každý den přidám novou fotečku.

Včera mi bylo ráno hodně špatně ale chtěla jsem jít do školy, tak že jsem si dala prášek a řekla si, že si nechám ujet vlak a pojedu až tím dalším. Naštěstí se mi po té hodince ulevilo a já v pohodě mohla jet :). Vlak byl poloprázdný. Tak že jsem si jen užívala tu krásnou projížďku přírodou. Také tak milujete cestování ?. Já kdybych mohla, tak jezdím vlakem pořád. Psali jsme pár testíků, vidím to na dobré známky :). Minulý pátek byli ty třídní schůzky. Dopadlo to celkem dobře. Bohužel mi vycházejí dvě čtyřky :/ Z matiky a ze ZPV (základ přířodních věd). V ZPV jsme brali teď chemii, ta mi bohužel vůbec nejde :\ Teď jsme ale začali brát konečně lidské tělo, tak že doufám že si na tom nasbírám dobré známky.

Příští týden bude asi hodně podobný tomuto. Ve středu je opět státní svátek. Tak že, docela zase lítačka. Snad to nějak přežiji :). Už se těším na velké prázdniny. Sice nebudu s lidmi z intru ale ... budu to ty dva měsíce přežít bez nich. Přemýšleli jsme nad tím že by jsme se o prázdninách mohli sejít a někam vyrazit ale jak tak nad tím přemýšlím, myslím si že to stejně asi nevyjde :/.


Změny mého života.

27. dubna 2013 v 20:06 | Therr. |  Diary.
Ahoj.

Rozhodla jsem se pro riskantní změnu mého života. Všechno jednou končí ale něco nového začíná. Tímto jsem se začala řídit. Za poslední dva týdny jsem si našla fůru nových kamarádu. Zažila jsem něco, co jsem nikdy nezažila. Ráda bych to jsem napsala ale nemůžu kvůli tomu, že bych se asi ztrapnila :D Myslím si, že konečně mám zážitky, na které si budu pamatovat až dokonce svého života. Další změnou je to, že jsem se konečně vykašlala na facebookový život. Ne že bych se na něj uplně vykašlala ale nechci žít facebookem. Je lepší poznávat lidi reálně, vidíš jak se tváří co odpovídá. Přijde mi, že si dokáži už i lépe povídat i s lidmi které znám třeba jen půl hodiny, za co jsem moc ráda. Také jsem si zrušila ask. Napíšu vám můj názor na tuto absolutně trapnou stránku. Jen uráží lidi. Ještě když to píšou anonymě. Je to prostě trapárna. Možná si to každý založil kvůli nudě ale popravdě, je vám to vůbec k ničemu dobré. To pomlouvání, to urážení. Pak vás to mrzí, trápí ... máte z toho depky, přemýšlíte nad tím, jaký blbec vám to napsal. Třeba je to vaše kamarádka, nebo někdo od koho by jste to nikdy nečekali. Najednou o vás lidi vý i něco, co by nikdo nikdy neměl vědět. Pokud se vám to ale líbí, jeďte ask dál. Dál se nechávejte ztrapňovat trapnými, urážejícími otázkami. Je to vaše věc :).
Když už jsme u změn. Přesně v den začátku velikých prázdnin se bude měnit dess tohoto blogu. Bude to tu úplně jiné. Ráda bych si blog přesunula na novou adresu a ... z blogu bych přešla na blogspot. Bohužel ale na blogspotu se mi to nelíbí a vůbec se tam nevynám :D tak že se nemusíte bát, že bych přecházela. Ráda bych si udělala dess, který by se trošku podobal těm blogspotovím :D Zní to divně ale mě se prostě líbí a ráda bych aby to bylo alepsoň trošku podobné.
Toto je vše k dnenímu článku, ještě bych ráda vzkázala něco mojim affs.
Poslední dobou vůbec neobíhám, opravdu nemám čas. Jsem ráda když napíšu alespoň nějaký článek. Budu se snažit obíhat co nejvíce. Hlavně ty co mě opravdu obíhají skoro každý den a přidávají mi komentíky. Děkuji, že i přes to všechno mě máte pořád v seznamech. Mám vás ráda :* :3


Maskáčová móda.

26. dubna 2013 v 20:07 | Therr. |  Móda
Podle mě je maskáčový vzor prostě úžasný. Líbí se mi, že je originální a dodává holkám ''drsný'' vzhled :D Né každému se ale líbí. Maskáčový vzor se dává teď už na všechno. Já toužím po maskáčových mrkváčích nebo chino ale bohužel nevím, jestli se to vůbec prodává. Vysoké sukně nebo kraťasy jsou také velmi pěkné. Líbí se mi to z kombinací cvočků nebo různých jiných doplňků. Podle mě je to prostě hodně dobré oživení samotného outfitu. Některým maskáče nemusí sednout, myslím si že bude více lidí kterým tento vzor prostě nesedne. Mě se to ale na holkách hodně líbí, né tedy na všech ale většinou to všem slušelo. Kdyby jste náhodou sháněli nějaká maskáčový kousek, určitě juknětě na votočvohoz :3 Je to úžasný internetový bazar, kde jsem zatím našla všechno co jsem kdy chtěla :D.

B286d2ae613c11e288bf22000a9f13cb_7_large

I Love World.

24. dubna 2013 v 14:51 | Therr. |  Diary.
Čáuo Bitches,

ach ... opět je krásné počasí :3 Mám i skvělou náladu tak že, opravdu mi je teď krásně. Mám pujčený notebook od kamarádky, jelikož jsem si ho tento týden nebrala :). Musím vám už konečně napsat, tři dny jsem se neozvala a úplně ... mi je to líto. Tak že se vám omlouvám ale pořád lítám venku :). Našli jsme si z kamarádkama dobrý místečko kde jsou houpačky a tak. Chodíme tam skoro každý den a povídáme si. Na to, co se děje u nás doma mi je oravdu fajn a ... jsem ráda že mám kamarádky které mi s tím pomůžou :). Minulý týden jsem byla chvilku venku z jednou úžasnou blogerkou. Chodí k nám na školu a je prostě boží. Pokut se chcete podívat na její krásný blog určitě klikněte SEM. Možná že o ni už někdo z vás slyšel. Já její blog prostě miluji :).
Nevím ani jaký dobrý zážitek vám sem mám za tento týden zatím napsat :). On zatím žádný veliký zážitek nebyl. Chodíme pořád ven, užíváme si. Na praxi je to tento týden děsná pohoda. Práci co nám učitelka zadala na tento týden mám už hotovou, tak že jsem dneska ještě z jednou kámoškou dělali polystyrenového šnečka. Já jsem si totálně ušpinila barvou kalhoty, tak že jsem je musela letět vyprat na intr. Mám tam malou mapku ale to se snad potom vypere. Dala nám z toho nakonec jedničku, tak že jsme byli obě hodně rády. Po dlouhé době jsem se dneska konečně najedla oběda :D To se moc často nestvává. Mě tu totiž jídlo moc nechutná ale tak co můžu dělat že ? Pořád vaří jídla která já vůbec nepapám.
Příští týden jdu do školy jen na dva dny. Popravdě ... nejradši bych tu zůstala celí týden ale on je ve středu státní svátek a v pátek jdu na kožní tak že nemá cenu jezdit na ten jeden den do školy a z toho co jsem slyšela tak většina lidí zůstane doma. I učitelky říkali ať zůstaneme raději doma :D Alespoň si odpočinu, já ale nemám od čeho odpočívat. Maximálně se do růžova vyspinkat :3. V pátek jsou třídní schůzky, jsem zvědavá co na mě učitelé prásknou rodičům. No, držte mi palečky aby o mě pověděli jen to nejlepší. Jsem ale ráda že neojedu domů vlakem ale autíčkem z maminkou a tatínkem :D :).

Mějte se krásně.

New photo in the menu.


Hairstyles.

21. dubna 2013 v 11:08 | Therr. |  Móda
Když se už konečně začalo oteplovat, mnoho z vás určitě nebude jen tak nosit jen rozpuštěné vlasy, jelikož sluníčko pálí a my se potíme, vlasy jsou ihned ''masné'' a nám je i větší horko. Proto jsem se rozhodla napsat článeček o účesech. Hledala jsem hodně obrázků, aby byli účesy lehké ale zároveň i krásné. Našla jsem opravdu hodně obrázků s různými drdoli a culíky. Některé jsem zkoušela ale ... bohužel nemám to obdaření, krásných dlouhých a hodně objemných vlasů. Tak že mi většina nešla udělat. No, pojďme na ty obrázky. K některým budete mít i popis jak je udělat. K některým ale ne, jelikož jsem ještě nepřišla na to, jak je udělat, nebo je k ním popis zbytečný proto že je z obrázku jasně vidět jak na to :).

547144_518663478171367_942181199_n_large

Kamarádi, tanec a ... popcorn.

20. dubna 2013 v 12:09 | Therr. |  Diary.
Hey friends,

psala jsem, že půjdu tento týden na popcornovou párty. Tak že, jsem pěkně z holkama vyrazila :). Docela jsem se těšila. Přišla pro mě kamarádka už v půl devátý (otevírají až v devět) tak že jsme se šli projít na námko a zase zpátky. Opravdu skvělé když ještě pršelo :D. Na zábavě jsme platili padesát korun což je celkem dobrý. Jenom že tam skoro nikdo nebyl. Seděli jsme tam jak nějaké slípky asi až do půl jedenácté než došli další kamarádky. Přišli i kamarádky kamarádek tak že mě s nimi seznámili a začali jsme se bavit. V sále byli umístěny veliké větráky, když je pustili, bála jsem se že se moje vlasy odtrhnou od mé hlavy :D Všechna práce s vlasy byla tedy uplně zbytečná. Po půlnoci jsme se konečně dočkali ''lítajícího'' popcornu. Šlehalo to jako svině a mě z toho pěkně páleli záda ale stejně jsem si to tam užívala :D Všichni tam křičeli, jak je to pálelo. Měla jsem všude semínka. Kámoš nám to ještě hzel za trička, tak že fak bomba no :D Všichni tam dělali popcornové války :D. Prostě to bylo skvělí. Akorát se vůbec netěším na fotky. Ten co tam fotil mě zrovna vyfotil, když jsem tam trsala jak bárbína, ve vlasech jsem měla fůru popkornu a ještě mi k tomu vláli jak kdyby startovalo letadlo. Jsem zvědavá jak tam budu vypadat. Vůbec se na to netěším :D Měla jsem jenom dvě malá pivka, nechtěla jsem se nějak opíjet. Stejně jsem měla ale suprovou náladičku a některé věci co jsem dělala bych normálně neudělala. Když jsem odcházela tak mi tam kámoška dvakrát hodila háka a já se tam natáhla do toho popcornu, všichni tam na mě jenom koukali ale že by mi někdo pomohl ? To ne :D Si to s ní ve škole ještě vyřídím. Byla to fajnová párty ale ... musím říct že byli lepší ;).

Dneska jsem mluvila s tatínem o fotkách. Řekla jsem mu že bych už konečně chtěla začít fotit mou ''módu'', lookbooky a tak podobně. Řekl mi že klidně, tak že se určitě těšte. Neslibuji že to bude už za týden nebo za dva ale ... určitě se to tu ukáže. Mějte se pěkně :).

Large

Frisco mejdánek.

18. dubna 2013 v 14:15 | Therr. |  Diary.
Tumblr_mifvepexa01renco1o1_500_large

Ahoj.
Opět je tu deník. Už jsem s ním asi otravná co ?. Nebojte, o sobotě a neděli přidám už konečně zase nějakou módní inspiraci. Máte se na co těšit. Opět se vám musím omluvit že neobíhám :/ Nemám na to vůbec čas. Teď mám zrovna chvilku tak že to využiji k tomu abych vám napsala :). Pár vás i oběhnu.
Včera jsem měla narozeniny :). Všem kteří mi popřáli tak moc děkuji. Nemůžu uvěřit tomu že mi je už šestnáct. Tento týden je snad opravdu nejlepší ze všechn co jsem tu doposud měla. Vůbec se mi nechce domů :D. Posnala jsem blíže kamarády, seznámila se z novými lidmi a ... začla jsem tak trošku od znova. Začala jsem se bavit z kamarádkou které jsem hodně ublížila. Začala jsem se bavit z lidmi, o kterých jsem si myslela že jsi o sobě moc myslí, přitom to nebyla žádná pravda. Těším se na příští týden, snad si to všechno zopakujeme a bude zase taková sranda a užitý týden jako je tenhle (tadle věta nedává smysl ? :D). V úterý jsme si tak trošku zopákli pondělí. Bylo to fajn :). Včera jsem oslavovala. Bála jsem se že tyhle narozeniny budou nejhorší jelikož nebudu doma z rodinou ale myslela jsem špatně :). Užila jsem si to. Od kamarádky jsem dostala čokoládu. Večer jsem všem koupila frisco a prostě nám bylo fajn ... co jiného říct. Asi jen to, že bych byla moc ráda kdyby takových dnů bylo jen a jen více.
Zítra jdu ještě oslavovat na zábavu. Už se těším. Jdeme na popcornovou párty :3 Jsem na to hrozně zvědavá a nemůžu se dočkat. Bude to takové zakončení tohoto nádherného narozeninového týdne.

Tak to je pro dnešek vše :). Pro ty, kteří mají nějaký problém se z někým skamarádit nebo tak ... mám radu. Nebojte se toho, vždycky vás ti lidé, ze kterými se chcete kamarádit přijmou a když ne tak to jsou blbci a držte se od nich co nejdál to jen jde. Vždycky jsou tu lidé, kamarádi kteří vám pomohou a vezmou vás mezi vás.
Můj případ (ještě nedávno jsem se tu skoro z nikým nebavila, teď se to změnilo, jsme jedna veliká parta).
Hezký zbytek dne :)).

Jo a ještě něco :D Smazala jsem si ask, jen kdyby jste ho někde hledali. Ten účet už neni. A proč jsem ho vlastně smazala ? Špiní lidi. Každej si tam jen z každéo dělá prdel nebo ho uráží a já nemám zapotřebí řešit takovédle pakáže ;).

Tumblr_mkjvr1xt7l1s8906uo1_500_large

Život je krátký, proto by jsme si měli užívat každé minuty.

16. dubna 2013 v 8:47 | Therr. |  Diary.
Ahoj, Omlouvám se že jsem nenapsala od soboty. Udělalo se hezky tak že jsem nechtěla sedět doma na prdelce :). Včera byl snad nejlepší den na intru :3 Sice jsem tu neměla nejlepší kamarádkou ale stejně jsem si ho užila. Více jsem se zkamarádila s holkama tady z intru a konečně jsem se dokázala omluvit jedné mé kamarádce které jsem ublížila. Venku byla děsná sranda :D Dělali jsme kraviny a fotili jsme se. Jo, ty fotky se opravdu povedli. Sice na některých vypadám jak debilek ale nevadí mi to, hlavně že ty fotky jsou s nimi. Dneska plánujeme opáčko :D Tak že už se těším. Jdeme si (asi) zaběhat a potom se budeme jen tak ulejvat. Já musím ještě dopsat plno sešitů. Je to hrůza, vůbec se mi do toho nechce. Dneska nám odpadá jedna hodina, tak že končíme v jednu :3 Jo, po dlouhé době mi je zase fajn. Jsou i věci které mě hodně štvou a mrzí ale teď se mi o nich nechce psát. Je to na dlouho a nechci si kazit náladičku. To počasí venku je prostě úplně kunďácký :D Konečně je teploučko, sluníčko ... áách. Včera jsem byla venku jen v tílku. Když se tak zamyslím, ještě minulý týden jseme nosili bundy a teď ? :D Bezva, bezva, bezva :D. Dneska jen krátký článeček. O víkendu vám to vynahradím slibuji. Affskám se velice omlouvám. Vůbec neobíhám, já vím. Opravdu teď nemám čas a k počítači si sednu jen tak na hodinku. Je mi trapně. Budu se snažit obíhat vás co nejvíce a prosím nezlobte se na mě :\


Óóó happy day.

13. dubna 2013 v 18:35 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Dneska byl prostě kouzelný den :). Ano, oslavovala jsem moje šestnácté narozeniny. Sklamalo mě jen, že babička slíbila že přijde ale nepřišla. Jo, chápu že jí není dobře ale těšila jsem se že budeme zase všichni spolu. No ... přejdeme k tomu nejlepšímu a to k tomu co jsem vlastně všechno dostala. Největší dárek byl telefon Sony xperia J. Je to úžasný telefon. Konečně mám Poua, instagram a další :3. Jsem za něj moc ráda. Hned jsem se s ním musela vyfotit. Fotka je už na instagramu tak že TADY se na můj profílek můžete podívat a přípaně mě i začít sledovat :). Když tak mi napište do komentářů a já vás také začnu sledovat. Další dáreček který jsem tedy dostala předem jsou krásné hnědé botky na menším podpadku. Jsou opravdu krásné a stylové. Dále jsem od babi dostala takové to menší zrcádko třeba do kabelky (opravdu je moc hezké a já to prostě NEbudu nosit v kabelce, bojím se že si ho zničím), k tomu takoví velký náramek a stříbrné srdíčko na krk. Potom náramek od bráčky, je to přesně můj styl náramků které mám ráda, moc mě potěšil. Od dědy a taťky jsem dostala kytičku :3 Ta mě taky moc potěšila. Ještě jsem dneska šla z mamkou do deichmanna. Nutně jsem si potřebovala koupit nové tenisky. Vyhráli u mě vansky, sice nejsou pravé ale mě o to nějak nejde :). Jsou pohodlné a stylové. Stáli asi třistapade. K tomu všemu jsem dostala dortík a dětské šampáňo které prostě miluji. Tak že, co jinému k tomuto dni prostě říct ? Dokonalá oslava narozenin. Opravdu mě dneska úplně všechno potěšilo. Jsem šťastná :) :3.


Jsi to jediný co mám.

12. dubna 2013 v 15:40 | Therr. |  Diary.
Tumblr_ml57yxbb5c1s63l33o1_500_large

Ahoj. Konečně jsem z intru domá :3 Omlouvám se že jsem dva dny nepsala, přednastavila jsem jen jeden článek na úterý a potom jsem už neměla čas jít někam na počítač. Měla jsem službu na chodbě, vůbec jsem to nečekala. Neměla jsem s sebou ani ten počítač :\ Tak že jsem se tam extrémě nudila. Ještě k tomu nám zrovna proloužili vycházky, do osmi hodin. No, hrůza ale jsem ráda že už to mám za sebou a nebudu mít službu v létě až bude sluníčko a teploučko :D, Na praxi jsme dělali grafiku, tu jsme z kamarádkou zvládli za necelé čtyři hodiny. Potom jsme kreslili nějakou anime holku tu jsme taky stihli během jednoho dne a dnes mi učitelka dala ještě napsat švihovku. Udělala jsem toho snad úplně nejvíc z celé třídy :3 Tak že jsem ráda. Dneska jsme na obědě seděli z učitelkou :D Byla nehorázná sranda, říkali jsme tam nechutný věci a učitelka nám pořád říkala že si půjde sednout jinam a k tomu se strašně srandově smála :D Je to úžasná učitelka. Mám jí moc ráda :). Zítra slavím narozeniny ! Jupí. Už se těším. Sice mám narozeniny až 17 ale slavíme to už teď jelikož toho 17 budu na intru. Potom ten další týden máme třídní, no jsem zvědavá jak mě zase učitelé pomluvý rodičům :D. A potom další týden je ve středu státní svátek a v pátek jdu k doktrorce tak že pojedu na intr jen na dva dny. Taky už se tak strašně těšíte na velké prázdniny ? Já se jich nemůžu dočkat. To je pro dnešek konec :). Jsem unavená jdu si hajnout :) Zítra vám napíšu jak dopadla oslavička.

Ještě k tomu nadpisu :D - Moc jsem si oblíbila reaga a taky jeho písničky. MIluju od něho jediný co mám (pokud jste ještě neslyšeli tak doporučuji si ji poslechnout :).

Wohoho :'OOO. Nádherné vlasy.
Tumblr_mkrmo0xqws1s3ivb0o1_500_large

Svatební šaty.

9. dubna 2013 v 13:12 | Therr. |  Móda
Jednou bych se chtěla vdávat v takto úchvatných šatech. Alespoň jednou se cítit jako princezna. Pro mě jsou všechny svatební šaty pohádkové. Když se vdáváte, musí to být krásný pocit. Vždycky jsem chtěla být alespoň družička. Jednou jsem i byla ale bohužel si to už nepamatuji. Bylo to na tetině svatbě. Já jsem chtěla být ale družička i na mamky svatbě ale teď už vím, že asi nikdy nebudu. No ale to je mimo téma :). Jaké se vám dámy nevíce líbí ? :D Mě všechny :3

Tumblr_m74631ltiz1qmnt8mo1_500_large

Inspirace - nehty.

7. dubna 2013 v 12:31 | Therr. |  Móda
Mám tu pro vás další inspirační článek s nehtíky. Já osobně docela závidím zručnost a šikovnost lidí, kteří si takové nehty dokáží udělat :3. Kéž bych to taky uměla. Já si většinou nalakuji nehty jednou barvou a už se s tím dále nějak nepiplám :D Nebo si udělám třeba všechny nehty černé a prostředníček nebo prsteníček si udělám svítivě modrou. Nedávno jsem si dělala černé nehtíky a nato jsem si dala neonové, žluté kousky článek je TADY. Je opravdu hodně moc nápadů jak si udělat opravdu špičkové nehtíky ale jen někteří z nás, si s tím dokážou opravdu pěkně pohrát a vznikne veledílo :3

Tento týden si nebudu brát na intr počítač, tak že jeden článek přednastavím :). Bude přednastavený na úterý a pak napíšu až v pátek. Nebudu bohužel obíhat tak že, se vám omlouvám. Možná někoho oběhnu, když se dostanu na počítač.

544925_437462013008548_1607976106_n_large

Cool kids never die.

6. dubna 2013 v 7:13 | Therr. |  Diary.
Untitled-3_large

Ahoj.
Včera jsem byla po dlouhé době zase venku. Bylo hezké si opět popovídat s mojimi kamarády, ze kterýma se vídám jen o víkendech nebo o prázdninách. Byla sranda :3 Nasmála jsem se s nimi. Je mi ale líto že už nejsme taková parta jaká jsme bývala. Půlka kamarádů se ostěhovala a s půlkou už se nebavíme (no ... spíše oni s námi). Už nás v partičce zůstalo jen pár ale pokaždé se prostě nasměju. Včera jsem také byla u zubaře. Docela jsem koukala že mi nenašel žádný kaz. Tak že jsem byla ráda. Mám toho zubaře ráda. Je to už můj asi čvrtý zubař. Já hodně střídám zubaře ale myslím si, že u tohoto budu ještě hodně dlouho. No ale nebudu vám tu psát o zubařech. Snad nikdo nemá rád, když k nim musí na návštěvu. Navečír jsem šla z mamkou do práce. Má noční ale nemá teď moc dobré období a chtěla abych tam šla s ní. Neváhala jsem a hned jsem řekla že půjdu moc ráda. Už jsem tam dlouho nebyla a docela mě zajímalo jestli se to tam za tu dobu nějak změnilo. Je to tam pořád stejné. Spalo se mi tam docela dobře :D. Jsem ráda že mě už konečně opouští kašel :3 Tento týden jsem se rozhodla, že už se nebudu na Pretty little liars koukat na prima love ale že si je budu stahovat. Na primě je totiž už nebudou vysílat. Už jsem u jedenáctého dílu třetí řady :). Začínám na ten seriál být hodně ujetá a každý den si stahuji plno dílů dopředu abych se prostě měla na co koukat, když se třeba budu nudit :). V pondělí zase na intřík. Už se těším na mou milovanou Simonku :3 Budeme zase dělat blbinky a pobírat nejrůznější kravinky a za týden ? budu mít narozeniny. Nemůžu uvěřit že mi už bude šestnáct. Když jsem byla malá, hrozně jsem se těšila na to, až budu v devítce budu velká, krásná a bude mi všechno jedno. Teď ? nepřijde mi, že mi bude už krásných šestnáct a že by nějak vyrostla. Připadám si pořád stejně. Jsem zvědavá jak se budu cítit až budu dospělá :D :). No jo, ty moje náladičky. Moje kecy jsou pro dnešek u konce. Jooo, jste všichni rádi co ? :D
Mějte se hezky :) :*

Léééto ! :( ... Come on !
Tumblr_mksia93v1n1rq9g1so1_500_large

Chino kalhoty.

5. dubna 2013 v 9:09 | Therr. |  Móda
Moc se mi zalíbil tento typ kalhotů. Řekla mi o nich maminka ale já sama jsem je už ve většině obchodů viděla ale nevěděla jsem, jak se jim říká. Teď už to vím a myslím si, že článek o těchto kalhotech by mi neměl chybět v rubrice o módě. Uvažuji o tom, že si jedny pořídím. Ještě ale nevím. Tyto kalhoty musíte umět nosit a já se bojím že by mi tento styl nesedl. No, uvidím. Až pujdu nakupovat a budou je mít, tak si je vyzkouším a uvidím jestli mi sednou. Jaký je vůbec rozdíl mezi normálními a chino kalhoty ? Mají rovný střih ale nejsou ani úzké jako mrkváče a ani široké jako normální kalhoty. Většinou mají sed posazený trochu níž než normální kalhoty. Někteří je nosí i dole vyhrnuté.
Jsem zvědavá, jak v nich budu vypadat. Mám širší boky tak že nevím, jestli mi sednou a nebudou mi boky ještě více zvětšovat. Hodně se mi chinos líbí na klukách :3

Líbí se vám chino kalhoty ?
Slyšíte o nich teď poprvé nebo je už znáte a máte je i doma ?

1084188_idkk_large

My outfit, my world.

4. dubna 2013 v 9:18 | Therr. |  Móda
Jak jsem psala v předešlém článku. Vyklízela jsem si skříň. Našla jsem plno krásného oblečení, které ani nevím, že vůbec mám. Hned jak jsem našla jedny mé oblíbené kraťasy které jsem neviděla už od léta. Vybavil se mi jeden článek v časopise. Hned jsem si pro něj šla a sladila jsem si ho přesně jak je na obrázku. Bohužel nějaké kousky jako je třeba kožená bundička nebo boty mi chybí. Napadlo mě se s vámi podělit. Už se těším až bude teplo a já si ten outfit vezmu na sebe. Myslím si že, tyhle věci má doma každý. V tom časopise je i více outfitů ale tenhle je prostě nejlepší ! :D


Open your wardrobe.

3. dubna 2013 v 9:39 | Therr. |  Ostatní
Včera jsem si začala vyklízet skříň. Potřebuji dát pryč věci, které už nenosím a mám je tam úplně zbytečně. Mám skříň rozdělenou na patra a včera jsem dělala jen dolní patro ve kterém jsou trička. Pár triček jsem dala stranou, jelikož jich tam mám už opravdu hodně. Věci které nenosím poputují asi do bazaru. Mám tam totiž i věci které jsou úplně nové a ještě snad nikdy jsem je neměla na sobě. To je podle mě škoda vyhazovat. Dnes se vrhnu na druhé patro, kde mám i ramínka. To bude asi nejtěžší, jilikož tam je toho snad úplně nejvíce. Potřebuji si sehnat pár nových ramínek. Mám jich málo a když ty věci mám na ramínkách, lépe najdu to, co zrovna potřebuji. Zítra si dám horní patro. Tam toho je celkem málo. Jsou tam kalhoty, šortky a různé šátky, zimní čepice, rukavice a tak dále. Chci si tam udělat hlavně místo aby se mi tam vešli nové kousky, proto že ta skříň už opravdu praská ve švech. Vůbec se mi do toho dneska nechce ... já to ale ńák dám. Pustím si písničky a zachvilku to budu mít hotové. Třeba najdu něco co jsem dlouho hledala a nemohla jsem to najít. Což se mi stává pokaždé když vyklízím svou skříň. Tento článek je takový ... ňáký no. Tak že vám sem dám i pár hezkých obrázků ze šatníky :3

Jak často si vyklízíte (uklízíte) skříň ?
Kam dáváte oblečení které už nenosíte ?

Tumblr_mjmf5w2afr1rd3zlfo1_500_large

Náhrdelníky a řetízky.

2. dubna 2013 v 9:17 | Therr. |  Móda
Dneska takový slabší, oddychoví článek :). Jelikož poslední dobou vůbec nevím o čem mám napsat, tak jsem se rozhodla dát sem pár obrázků s různými řetízky a náhrdelníky. Já mám moc ráda takovédle doplňky, proto že si tím vždycky vylepším outfit. Hodně se mi teď líbí hlavně ze špíchálky. Bohužel jsem ho ještě nesehnala. Mají je prý ale v H&M :). Já teď ale nemám tu možnost se tam dostat. Hezké řetízky a náhrdelníky mají v New Yorkeru, tam nakupujeme asi všichni tak že určitě doporučuji se kouknout na doplňky, to samé v Gate nebo v Takku. Jak jsem už říkala, dnes jen slabší článek.

Nosíte náhrdelníky a řetízky ?
Kde je nejčastěji kupujete ?

Tumblr_mkld3gmcfi1r8ledpo1_500_large

Happy Easter ♥

1. dubna 2013 v 9:37 | Therr. |  Diary.
Tumblr_mkilfr4acs1s9l8dco1_r1_500_large

Ahoj.
Ze začátku bych vám všem chtěla popřát krásné a veselé Velikonoce. Jak jsem tak četla vaše deníčky tak většina vůbec velikonoce nemá ráda. Já se těšila, až pujdu z kamarády, budeme si povídat a bavit se. Není z toho nic, proto že jsem nemocná. Už od středy ležím v posteli. Papám prášky a kašel ne a ne přestat. K tomu všemu mi začla už i teplota ale díky bohu že mi přestala rýma :D Tak že zítra směr doktorka (asi). Toto jsou moje nejhorší velikonoce. Jak si je užíváte vy ? Zase mám to štěstí a nemusím otevírat, všechno to schytala maminka. Snad ty příští se vydaří a já si je užiji jako každý rok. Včera jsem se koukala, na jaký den mi vycházejí narozeniny. Bohužel mi to vychází zrovna na středu v týden školy. Grr :D Budu to muset holt oslavit tam ale nějak mi to nevadí. Zajdeme z kamarádkou do cukrošky nebo do čajovny a užijeme si to :). Až přijedu tak to oslavím doma a pak to ještě jednou pujdu oslavit někam na zábavu :3. Omlouvám se že dneska jen tak krátký článek. Není mi dobře, chtěla jsem vám ale napsat. Když už jsou ty Velikonoce. Tak se mějte hezky a užijte si je.

Tumblr_mkjzaegkrn1rj1omho1_500_large