Květen 2013

Tacks (my) outfit.

31. května 2013 v 11:06 | Therr. |  Móda
Včera jsem konečně dodělala ty mé cvočkaté kraťásky. Bohužel jsem spotřebovala už všechny cvočky co jsem měla ale nevadí. Kraťasy se mi myslím že povedly. Mě osobně se tedy moc líbí. Jsem i ráda že jsou trošku vyšší. Hned jsem to musela jít zkusit zkombinovat. Líbí se mi kombinace košile, nebo kratší tílko. Na léto je to opavdu moc pěkné a dobré, v těch pařácích. Omlouvám se za kvalitu fotek. Bohužel mi foťák už docela odchází a nemám nikoho kdo by mi outfit pěkně nafotil i na mě. Tak že se budete zatím muset spokojit s tím, že to bude vše nekvalitní :/ :(.


Inspiration and diary.

29. května 2013 v 17:10 | Therr. |  Diary.
Hi,

tak už jsem doma. Zítra ráno musím letět na oční a pak budu mít až do pondělka zase klídeček :). Omlouvám se že jsem často neaktivní, snažím se psát co to jen jde ale bohužel není na to čas ale ani nálada. Včera jsem byla s kamarády venku. Zase nejvíce užitý den za poslední dva týdny. Bohužel mě to asi stálo moje oblíbené bílé tílko, tak trošku sem si ho pokapala červeným vínem. Ptala jsem se mamky jestli to půjde vyprat. Řekla mi ať tomu moc nedávám, že asi ne :/ Nevadí, já ho budu nosit pořád, stejně ten flíček moc vidět není. Doufám že příští týden to zase zopákneme. Poslední dobou mám pořád depky, už mě to pěkně štve. Nechápu proč se pořád nechávám od někoho takhle vytáčet, proč si prostě nejedu svoje, nehledě na jiné lidi, kteří mě jenom využívají a já jim tolik věřím. Je to prostě hnus. Trošku se ale začínám vzpamatovávat a opět začínám žít podle svého.
Našla jsem jednu krásnou, pohodovou písničku, vždy když mi začne hát na přehrávači tak začnu usmívat. Prostě na mě moc hezky působí :).

http://www.youtube.com/watch?v=MS1a-SQd79w

Našla jsem plno krásných inspiračních obrázků. Doufám že se vám alespoň nějaký bude líbit a že si z nich něco vezmete :).

Large

Star wars.

26. května 2013 v 9:02 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Páteční zábava byla opravdu na nic. Skoro nikdo tam nepřišel, tak že jsem se ve dvanáct zvedla a šla jsem domů. Alespoň jsem zdarma dostala rumík s kolou :3 a ještě jsem si dala frisco. DJ hrál dobře, docela škoda že všichni raději šli do druhého clubu.
Včera jsem se z kamarádkou byla projít. Byli jsme v tescu. Konečně jsem si koupila coca colu s mojim jménem. Opravdu krásný pocit, že mi jen obyčejná cola dokáže udělat takovou radost. Musela jsem se tam v těch colách prohrabovat aspoň patnáct minut abych našla svoje jméno. Bingo !


Potom jsme potkali mojí maminku z bráchou a bráška, že se chce jít na něco podívat do hračkárny. Tak jsme šli. Já jsem tam objevila masku a meč ze star wars. Hned jsem si tu masku musela nandat a máchat tam tím mečem jak idiot (vždycky jsem chtěla být postavu ze star wars). Nasmáli jsme se z kamarádkou dost, ona totiž zase objevila masku spidermana :D Se docela divím že prodavačky nenadávaly :). Potom jsme šli shánět bráchovi colu s jeho jménem. Bohužel se mi ji nikde nepodařilo sehnat. Vůbec nevím jestli to jméno vůbec na lahvi je :/ Pokud by jste někde viděli jméno Luboš, tak mi to sem napište, budu ráda. Chci bráškovi udělat radost. Byli jsme se také podívat na majálesu. Na náměstí vystupovali nějaké skupiny, tak jsme se chvíli koukali a pak jsme šli. Hráli celkem dobře :). Docela jsme se včera nachodili ale stálo to za to (ještě teď mě bolí nohy).
Zítra zase do školy. Jo, hrozně se mi chce ale jak už jsem psala, ve středu jedu domů :).
Dnes to vidím na lenošení a asi se pujdu podívat po nějakých plavkách. Už sem začala připravovat nový dess, snad se mi povede, tak mi držte palečky :).

Hohoho, bacha na mě :D !

http://instagram.com/terezjakubciku


Týden ''naprd''.

24. května 2013 v 16:11 | Therr. |  Diary.
Hi,

konečně jsem přijela. Moc sem se těšila na to, až pujdu ven, užiji si to ale ... všechny plány mi zkazilo počasí. Snad alespoň večer vyjde. Mám jít s kamarádkami na zábavu. Je to white-party, na fb je napsáno že každý kdo přijde celí v bílém dostane nějaký dáreček. To se mi asi určitě vyhne, jelikož nemám žádné bíle kalhoty. Tak že si vezmu jen bílé tílečko :3 dostanu tedy jenom welcome drink. Bezva :)). Jinak, od příštího týdne začínám makat na mé prdelce. Ano také jdu do 30 denní výzvy. Snad to zvládnu. Co jsem tak koukala na fotky PŘED a PO tak to vypadá, že to asi zřejmě pomáhá. Uvidím jestli na to budu mít sílu ale za krásný zadeček to stojí. O prázdninách si chci zkusit vymakat i břížko.

Large

Tento týden byl opravdu naprd. Bylo ošklivé počasí a ... vůbec jsem se tento týden ve škole necítila dobře. Vztahy na intru - moje častá myšlenka v hlavě. Je to teď hodně těžké. Jedna bolest (vnitřní) za druhou. Pořádně nevím čemu už mám věřit. Je to opravdu hodně těžké. Doufám že se to časem zase urovná. Jak na intru, tak i doma (tam to taky zrovna není procházka růžovím sadem). Na praxi mě to tento týden hrozně moc bavilo. Rychle mi to utíkalo :). Každý úkol jsem zvládla dobře, skoro ze všeho jsem dostala za dva, což je pro mě celkem dobrá známka. Dělali jsme módní koláže, což je pro mě celkem hračka jelikož módu mám opravdu hodně ráda, pak jsme k tomu dělali ještě obálku, ta byla také celkem lehká. Potom jsme dělali ještě tapetu na zeď a psali švihovku. Stihla jsem napsat tři papíry ze švihovkou. Jeden jsem musela dát učitelce na písmo jelikož to mám nahnuté. Pak jsem dělala ještě věci do odborného kreslení. Ani nevím co mi učitel teda dá na vysvědčení. Nemám toho učitele ráda :D Je protivnej a pořád se mu něco nelíbí. No jo, všichni učitelé nemůžou být prostě ke všem hodní. Naštěstí u nás na škole je většina učitelů hodná.
Ještě jsem vám chtěla napsat, že budu dávat počítač do servisu. Potřebuju totálně pročistit počítač. Nevím ještě kdy ho tam budu dávat ale určitě to už bude brzy. Mám počítač hodně zasekaný a je to na nic když se vám stránka načítá půl hodiny :/. Štve mě, že se mi všechno totálně smaže. Pokud ale počítač bude potom šlapat, budu to muset udělat :).
Mějte se hezky a užijte si víkend :* :3

Obrázek, který je teď pro mě opravdu výstižný.
'' Zůstat Silný ''

Large

Come Home !

22. května 2013 v 14:25 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Už se tak hrozně moc těším domů. Nemůžu se dočkat pátka. Těším se na kamarády a na rodinu. Na intru je to také docela dobré ale prostě mě to více baví doma. Omlouvám se že poslední dobou skoro vůbec nepíšu. Opravdu vám slibuji, že o prázdninách tu budete mít článek každý den a budu i obíhat každý den :). Už jen necelé dva měsíce a máme je tu.

Tento týden je u nás Majáles. Docela se těším na nějaké ty kapely. Minulý týden u nás byla Gunčíková. Docela jsem se na ní těšila ale popravdě ... byla hrozná. Zpívala hrozně falešně. Bylo to prostě nic moc. Proto se těším na jiné kapely, doufám že budou skvělé a že si to užiji.

Příští týden jdu do školy jen tři dny :3 jelikož mám na čvrek obědnaného očního a v páek se budu prostě ulejváát :D Po tom školním týdnu bude zase praxe a pojedu domů už asi ve čtvrek, jelikož učitelka nám řekla že nás v pátek pustí už ve dvanáct a nám to jede až v půl druhé. Tak že, jsem ráda.

To je pro dnešek vše. V pátek se těšte na další článeček :)) !

Large

Odreagování.

19. května 2013 v 9:35 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Včera jsem byla po dlouhé době v Plzni. Táta mi udělal velikou radost když mi řek, že pojedeme do Olimpie. Naposledy jsem tam byla, když jsem byla ještě malá. Byla jsem tedy hrozně ráda. Snad poprvé jsem si nic nekoupila v New Yorkeru. Mají to tam poslední dobou nějaké drahé a to oblečení je takové ... nic moc. Naopak mě překvapilo, že v Kenvelu měli hodně hezké oblečení a za docela příznivé ceny. Našla jsem si tam krásné triko (mikinu) nevím jak se tomu přesně říká. Jsou na tom kamínky (cvoky), bylo to jen za dvě stovky, tak že jsem to hned drapla :D. Dále jsem byla v C&A tam jsem si našla kalhoty, moc se mi líbila ta našedlá barva a stáli jen tři stovky, tak že jsem dál nespekulovala a brala jsem je. Potom jsem tam objevila černé tílko, které si slibuji koupit už hodně dlouho :D. Tak že jsem celkem ráda. Bohužel se mi v ostatních obchodech už nic moc nelíbilo. Jeli jsme tedy ještě do Gate. Tam jsem narazila na černé obyčejné kraťásky. Myslím si, že když si je pěkně vyzdobím cvočky a na tu jednu půlku si našiji gepardí vzor, budou prostě nádherné :D :3 Uvidíme jestli se mi do toho bude chtít :). Mějte se hezky.


Don't forget to smile.

17. května 2013 v 20:42 | Therr. |  Diary.
'' Nezapomínejte se usmívat ''

Určitě všichni víte, že včera jsme zkončili na MS :(. Docela mě to mrzí, kluci poslední tři zápasy odhráli opravdu dobře a podle mě by si i zasloužili postoupit. Nejkrásější zápas tento rok byl s Norskem :3 Kdyby to takhle bylo už od začátku, myslím si že by jsme 100 % měli medaili. HOŠI, DĚKUJEME !

Konečně pátek. Omlouvám se že jsem od úterka nenapsala, neměla jsem náladu a ani čas. Hlavně se omlouvám mojim affs :( je mi líto, že se blogu už nevěnuji tolik, jako kdysi. Slibuji že to o prázdninách vynahradím.
Zase mám takové to období ... ''depek'', je to hrozný, pořád mi něco vrtá hlavou, bubnuje mi v hlavě a já si připadám jako kdybych měla umřít. Už aby byli ty prázdniny, hodím vše za hlavu a budu relaxovat.
Tento týden ve škole byl celkem dost těžký. Samé testy a zkoušení. Jsem zvědavá, co nakonec ze všeho dostanu. Skoro na všechny předměty jsem se učila a na pár jsem si udělala i taháčky :D Myslím si že sem to zvládla celkem dobře, až na matiku, ta mi prostě nikdy nepůjde.
Dneska jsem byla po dlouhé době venku z kamarády od nás z města. Alespoň maličko jsem se odreagovala a pořádně se zasmála. Byl to opět krásný pohodový den. Doufám že zítřejší den bude alespoň trošku podobný tomudle.
Pro dnešek je to vše. Zítra vás všechny oběhnu, pokud mi bude šlapat počítač. Opět se mi začal sekat a je to opravdu ... šílený ! Mějte se hezky a užijte si víkend :).

Jednou chci také takovou fotku :( :3
Large

Těžká rozhodnutí v mém životě.

14. května 2013 v 9:08 | Therr. |  Diary.
Poslední dobou se musím hodně rozhodovat, ať jde o vše. O kamarády, rodinu a tak dále. Teď se jedná o jednu věc o které zatím ví jen pár lidí a já jí zatím nechci zveřejňovat. Jednou vám to sem napíšu ale ... teď ještě ne. Ráda bych se s vámi poradila, věděla vaše názory ale ... tento blog čtou i moji kamarádi a já nechci aby to zatím ještě věděli. Stojí přede mnou hodně veliké rozhodnutí a já prostě nevím. Je to hrozné. Naštěstí mám na rozhodnutí ještě hodně času, skoro tři, čtyři měsíce. Hlavně se o tom pořádně musím popovídat doma a dám na mamky názor.

Už přede mnou stálo hodně velikých rozhodnutí ale tohle je asi to největší co se mi kdy nabízelo. Bojím se že v obou případech udělám chybu a pak toho budu litovat. Kéž bych si mohla vybrat oba dva způsoby. Nevím co je pro mě lepší.
Já vím, číst ty moje trapný blábolky a ještě když nevíte o co ''go'', je trapný. Já se ale musím vypsat.

Jinak, dneska hrají naši s Norskem. Bohužel to zase neuvidím, takovej důležitej zápas :/ Držím jim ale palce. Podle mě to prostě dají :3. Nakonec i vyhrají nějakou tu medaili :). Bude to ještě hodně napínavé. Jsem zvědavá. Ty jo, zítra už je středa, pak už jen čtvrtek a konečně pěkně domů, do mé krásné postýlky. Škoda že to jen není jako minulý týden. V úterý domů a po středě pěkně doma :D. Bylo to fajne. Za chvilku jsou ale prázdniny. Dva měsíce doma, jaká krása. Už se nehorázně těším. Budu mít čas na blog, na moje kamarády u nás ve městě a tak dále. Navíc, začátkem prázdnin je u nás pouť, na kterou se také nehorázně těším, akorát už nebude strávena s takovými lidmi, jako minulej rok :/. Nevadí. Užiji si to i tak :).

Mějte se hezky a nezapomeňte dneska fandit :)) !

Large

Snapbacks.

11. května 2013 v 11:41 | Therr. |  Móda
Large

V minulém článku jste se mohli dočíst, že jsem si konečně jednu ''bejsku'' koupila. Všimla jsem si, že článek o těchto úchvatných čepkách jsem ještě nepsala. Jaká škoda, musím to napravit. Tyto čepice sluší snad každému, ještě jsem si nevšimla toho, že by někomu neslušela. Nejvíce snad sluší ale klukům :D Snapback seženeme skoro ve všech obchodech, musíte hledat. Pokud by jste si ji také chtěli koupit tak právě teď utíkejte do Gate ! Mají tam teď opravdu boží ''bejsky'' a doporučuji se na ně podívat. Nejsou ani drahé. Jak už jsem psala, já toužím po snapback od OBEY :3 No ... až někdy nebudu mít co dělat s penízkama tak si jí objednám.

Líbí se vám snapbacks ?
Máte jí doma nebo si jí chcete koupit ? :)

Tumblr_mksdieiude1s4l5vvo1_500_large

Zebra and ... nice day.

9. května 2013 v 10:23 | Therr. |  Diary.
Joooo já vím, slibovala jsem článek o módě ale po včerejšku se chci vypsat :). S kamarádkou jsme si řekli že si koupíme stejnou snapback. Já už delší dobu toužím po této :3 Příde mi ale moc drahá, jelikož já moc tyto čepice nenosím. Tak že proto jsme se vydali do gate, minulý týden jsem je tam viděla a nestáli moc. Měli jich tam jen pár (v dámským). Nejprve jsem si všimla jen amerických, které se mi popravdě vůbec nelíbili. Najednou jsem si všimla úplně nádherné zebrované. V tu chvíli jsem si řekla že jinou nechci. Naštěstí se kamarádce také líbila tak že jí máme obě :). Stála jen 125 kč. Což je pro mě opravdu dobrá cena. Jsem za ní ráda :). Pak jsme šli ještě na zmrzku a šli jsme si sednou na hřiště kde jsme si skoro celí den povídali. Miluju takové dny. Dneska to vypadá na kraťásky. Tak že beru skejta, čapku a de se na skate. Už se těším, celou zimu jsem na něm nestála. Držte mi palečky ať nemám odřená kolena, lokty a já nevím co ještě ... :D Dneska je u nás na náměstí NO NAME. Tak že, když jsem doma určitě se tam pujdu podívat. Příští týden tu bude Gába Gunčíků tak že tu si také nenechám ujít, i když jí nemám ráda :D. Dneska se hraje i hokej, jsem zvědavá co hoši předvedou. Držím jim palce ale podle mě tento zápas konečně vyhrajeme. M-U-S-Í-M-E. Kdo bude všechno koukat ?
Plně nabitý den a to chci jít ještě běhat, uvidím jestli všechno zvládnu. Mějte se hezky :).


New Board.

7. května 2013 v 16:44 | Therr. |  Diary.
Ahoj.

Bohužel teď opravdu nemám čas psát každý den, tak že se omlouvám. Joó toto je má poslední omluva, jenom vás chci poprosit aby jste si mě neodebírali. Snažím se vás obíhat co nejvíce to jde :) Nechci blog zahodit jen tak, ráda píšu pro vás a jsem ráda, že to vůbec někdo čte.

Teď už k věci :). Dneska jsem si na praxi vytiskla obrázky, loga značek. Přelepila jsem si je izolepou a na druhou stranu nalepila oboustranou lepenku. Tadááá - jsou z toho krásné samolepky. Už dříve jsem si slibovala že si konečně předělám prkno, no předělám ... chtěla jsem si trošku vylepšit desku, jelikož se stydím mít na desce ufony :D Pustila jsem se do toho hned jak jsem přijela domů, výsledek se mi líbí. Sice by to možná ještě něco chtělo ale bohužel už žádné samolepky nemám. Zbyli mi tři ale ty se mi líbí, a bylo mi líto je dát na skate :). K tomuto článku vám přidám dvě fotečky té desky. Alespoň mi napíšete jestli se vám líbí nebo ne.
Včera jsme bohužel prohráli v hokeji :/ Tento rok hrají opravdu mizerně. Gratuluji ale slovákům, docela koukám jak hrají dobře :OO Já teď jen doufám, že zápasy, které nás teď čekají zvládneme a body které jsme ztratily se nám vrátí a do čtvrtfinále se dostaneme. Uvidíme no, držím našim hochům palečky.
Po středě asi opět zase nepůjdu do školy :D Ještě tedy nevím, jak to dopadne ale ... raději bych ale zůstala doma, jelikož co jsem slyšela, tak skoro nikdo do školy nejde.

To je pro dnešek vše :) Zítra snad konečně přidám něco jiného než zrovna deník :D Užijte si středeční volno.


The less you care, the happier you'll be.

4. května 2013 v 10:14 | Therr. |  Diary.
Ahoj.

Už se nám blíží prázdniny :3 Já už se opravdu nemůžu dočkat :). Tento týden je u nás cirkus. Je to hrůza, já opravdu nemám ráda cirkusy. Už i kvůli tomu že jsou tam prostě ty zvířátka zavřená do malých klecí. Je mi jich hrozně líto. Pokaždé když je tu nějaký cirkus tak si říkám, že půjdu a všechny ty zvířata vypustím. Včera jsme šli navštívit babičku, snad v každé ulici jsme potkali šaška. Já šašky prostě nesnáším :D Včera jsem také konečně dokoukala třetí řadu PLL. Už se těším na nové díly, vlastně se už nemůžu dočkat. Skončilo to ták napínavě, pořád na to musím myslet, jak ? kdo ? proč ? :D Je ale pravda že už je to hodně zamotaný, pořád se všechno obrací. Vy už si myslíte (víte) kdo je -A a nakonec se to úplně obrátí a najednou jste zase na tom bodě, kdy vůbec nic nevíte :). Jsem ráda že už je i jistá pátá série. Už bych ale byla docela ráda, kdyby se objasnilo kdo za tím vším stojí. No uvidíme. Dneska jdu na nákupy, konečně nějaké odreagování. Zítra přidám článek, co jsem si koupila. Pokud si teda vůbec něco koupím. Konečně začlo MS v hokeji :D Teď budu pořád sedět u televize. Včerejší zápas mě ale moc nenadchl. Byl nudný. Skoro jsem u toho usla, najednou zakřičí góol a já jsem ho zrovna neviděla. Vždycky mě to hrozně štve že ty góly nevidím :D. Doufám že se tento rok probojujeme až do finále. Vidím to ale tak, jak to dopadlo minulý rok. Těším se ž budu mít zase takové ty pořádné nervíky z toho :3 Teď se vám chci omluvit (áno, zase ty mé trapné omluvy). Bohužel teď zase často nevím, o čem mám psát, proto ty větší mezery mezi články. Ráda bych psala každý den, jenom že nevím o čem :/ Doufám že se mi brzy do hlavy vrátí plno nápadů na články, jinak nevím co budu dělat :D.

Mějte se hezky :)


Shorts.

1. května 2013 v 17:37 | Therr. |  Móda
Když jsme tu měli nedávno plavky, tak by byla škoda, nedát sem inspiraci kraťásků. Přeci jen už se hodně otepluje a já to vidím tak, že za měsíc už tu budou teploty přesahovat alespoň těch 25°C :). Já jsem ''šortky'' vytáhla už minulý týden. Bohužel mám jenom jedny pořádně funkční kraťasy. Zjistila jsem, že na jednich mám ošoupanou kapsu. Musela bych je nosit jen z delším tričkem ale prostě ... vypadá to divně. Ty druhé už jsou bohužel totálně na odpis. Mají černou barvu a od neustálého praní se vyšisovali a na každé kapse je veliká díra, jelikož jsem si je roztrhala když jsem jezdila na ''skejtu''. Proto se teď hodně koukám po různých sránkách a hledám si kraťásky. Moc bych chtěla kraťasy s vysokým pasem. Bohužel ale nevím, jestli by mi sedli. Proto ještě pár týdnů počkám, bohužel jsem je ještě v žádném obchodě neviděla. Jen v Gate na začátku školního roku ale to už jsem si je kupovat nechěla proto že, k čemu by mi byli kraťasy v zimě :D. No, uvidíme jestli mi sednou, myslím si ale že si nakonec stejně koupím normální obyčejné černé kraťásky, které si vyzdobím cvočky :3.

Myslím si, že obrázky co dám k tomuto článku vám budou celkem na nic, no nanic ... ještě jsem je v normálních kamených obchodech neviděla. Jestli vám tedy mohu poradit. Je tu ještě naše oblíbené DIY (vyrob si sám). Stačí mít potřebné věci k tomu aby jsme si mohli vyrobit přesně takové kraťasy jaké jsou na obrázcích. Kdo by náhodou sháněl cvočky, tak zkuste aukro, votočvohoz a další ... viděla jsem je tam. Většinou to prodávají po sto cvočkách v balíčku a stojí to kolem stovky. Budu si je objednávt jelikož jich doma mám už jen pár.