Červen 2013

Prázdniny začali opravdu krásně ♥

30. června 2013 v 19:03 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Od pátku až do dneška jsem zatím zažila opravdu hodně zážitků. Nejlepší byl asi pátek večer :3 S holkama jsme šli na zábavu a ta byla prostě úplně úžasná. Moc jsem si to užila. Musím vám sem všechn napsat :D v půl desáté jsme vyrazili. Nejprve jsme šli k ''větnamcovi'' koupit si houbu a pak jsme si šli sednou na lavičky. Tam jsme se fotili, pili, užívali si. KOlem nás chodili ''policajti'' a nic na nás neměli :D jenom na mě jeden křikl ať slezu z lavičky že je na sezení a né na skákání, tak že dobrý, žádná pokuta nic :D Pak asi ve dvanáct hodin jsme vyrazili na zábavu. Potkala jsem tolik lidí které jsem hrozně dlouho neviděla, tolik jsem se nasmála. Nejlepší bylo ale focení :D V tu chvíli co jsme tam byli jsem moc chtěla fotku s tím fotografem (Ráčkem) možná ho někdo znáte asi před rokem byl v superstár :). No tak jsem ho šla shánět, nakonec se objevil tak sem za ním hned letěla :D No, celé dva dny sem se bála, jelikož sem tušila že tam budu vypadat jak totální magor. Dnes se fotky objevily na fb. Jo nejsou tak špatné jak jsem si myslela. Bohužel nejhůř dopadla ta s Ráčkem, jak jsem mohla čekat :D ale co, mám s ním fotku a jsem šťastná ! jediné co té akci musím vytknout je to, že nehráli moc dobře :/ všechno bylo moc zremixované a moc techno, na což já moc neumím tancovat. Byla to senzační akce a doufám že se na pouť zopakuje :) ! Sobotu jsem si moc neužila, celí den mi nebylo moc dobře a poprchávalo tu každou chvíli. Tak že jsem celí den strávila u filmů a seriálů :). No a dneska jsem měla opravdu moc dobrý den. Tatínek mi koupil k vysvědčení krásnou kabelku za kterou jsem moc ráda. Potom jsem šla s kamaráskou ještě do jednoho obchodu a já tam našla bandanu jenom za 25 korun :3 Tak že jsem byla pravdu moc ráda, sháním ji totiž už hodně dlouho :). No a nakonec tohoto krásného dne jsem si ještě musela koupit big shock, teď si ho tu popíjím a je mi fajn. Zatím ty prázdniny vypadají moc hezky :). Doufám že si je také užíváte jako já. Teď už fotky, bude jich trošku více tak se nelekněte :) :D


Party, summer, holidays ♥

28. června 2013 v 12:08 | Therr. |  Diary.
Ahoj ^.^ Jupí, konečně mám za sebou prvák a jsou tu prázdniny ! Kdo by se neradoval. Já jsem sice psala, že bych przdniny nejradši neměla ale teď jsem docela ráda že jsou. Vstávání ve 12, nonstop pařby, volnost ... jo, připadám si jak v nějakém snu. Vůbec mi nepříde že už jsou prázdniny :D. Ráno jsem musela vstávat ve čtyři, jo hrozně se mi chtělo. Přežila jsem to ve zdraví a ty dvě hodiny ve škole jsem si celkem užila. Museli jsme se vyfotit, jelikož nám nikdo nezařídil třídní focení. Ty fotky jsou celkem cajk. Líbí se mi. Když tak vám je sem potom přidám :). Dnes mě ještě čeká večerní zábava :3 Doufám že bude tak dobrá, jako ta předešlá. Jináč, včera jsem si barvila hlavinu. Podbarvovala jsem si vlasy hnědou barvou. S výsledkem jsem nadmíru spokojená. Hodně lidí mi už řeklo, že mi ta hnědá sluší víc než červená. Tak že jsem ráda :). V celém článku je fotka, moc to na ní ale není vidět :/ :D (jsem dneska ňáká vysmátá). To jsem si myslela že to bude totálně blbej den. Vypadalo to tak. Ráno jsem nemohla najít bundu, kterou jsem si chtěla vzít k šatům. Nakonec jsem si vzala první mikinu co jsem našla jelikož jsem chvátala na vlak. Tak že jsem šla jak debílek. Koho by napadlo si vzít k šatům mikinu ? :D asi jenom mě. Výzo dopadlo celkem dobře. Až na ty tři čyřky :/ čekala jsem totiž jen dvě. Fak super no :D ale tak mám zase z češtiny dvojku :3 za což jsem hrozně ráda :).

Tumblr

Tento školní rok utekl tak strašně rychle. Jsem moc ráda, že jsem šla na školu, na kterou jsem šla. Poznala jsem fůru nových lidí. Zažila jsem plno zážitků které si budu pamatovat až do konce svého života. Třeba to, jak nám na začátku roku vletěl do pokoje netopýr, nebo když jsme lezli do řeky i když nám to vychovatelky zakázali ... jo, vzpomínky zůstanou. Bohužel už to příští rok nebude takové, jako to bylo letos. Přijdou další nový lidé, budu s jinými lidmi na pokoji, nové učební látky. Nevím jestli se mám těšit nebo ne.

Teď jsem tak trošku zavzpomínala na minulý rok. Když jsem byla v devítce a loučili jsme se. Bylo to hrozně těžké, zvyknout si na to, že v září už nevstoupím do té budovy, že už nebudu ve třídě s těmi lidmi, se kterými jsem byla devět let, že mě už nebudou učit učitelé, kteří mě učili. Byl to hozný nezvyk ale každý to musí zvládnout a taky zvládne :).

Tak že děcka :D Všem vám přeji krásné prázdniny, užívejte si každého dne jelikož za chvilku budeme zase sdět v lavicích.
Ty dva měsíce utečou jako voda :/. Chtěla bych vám teď napsat, že opět se vracím plně k blogu a budu se snažit psát každý den nový článek. Také vás začnu více obíhat :). Jak jste si už asi někteří všimli, změnila jsem dess. Doufám že se vám líbí. Je to zase něco trošku jiného :). Já jsem s ním ale spokojená. Tak to je už opravdu pro dnešek vše. Užívejte si a pořádně to vysvědčení zapíte :D :)

^^ | via Tumblr

INSTABITCH

24. června 2013 v 11:18 | Therr. |  Ostatní
Ahoj.
Už je to nějaký ten měsíc, kdy jsem si konečně založila instagram. Od té doby tu aplikaci miluji, snažím se co nejvíce fotit. Jak samu sebe, tak i různé zážitky, lidi, místa. Tak že instagram je takový můj/váš fotodeník. Jelikož sem moc fotek z instagramu nedávám, rozhodla jsem se, že posledních šest fotek (které jsem ještě na blog nedávala) sem dám. Nevím o čem mám psát a tohle mi přijde jako docela hezký námět na článek :). Vím, že o prázdnínách bude můj instagram praskat tím, jak tam budu často přidávat fotky :D.

Jedna taková instagramovka v zrcadle :D jak jinak. Jo, nudila jsem se. Culíky moc nenosím a myslím si že ani vy jste mě v culíku ještě neviděli. Nikdy jsem se v culíkách necítila moc dobře, nejlepší jsou rozpuštěné vlásky :3. Druhá fotka byla focená v HD na nádraží. S kamarádkou jsme se nudili, tak jsme se fotili. Nejprve se mi ta fotka vůbec nelíbila ale teď už i celkem jo :).

Holidays are here !

21. června 2013 v 10:54 | Therr. |  Diary.
Ahoj, ahoj, ahoj :)
Dneškem pro mě začínají prázdniny, sice si ještě v pátek jedu pro výzo ale teď už můžu říkat že už pro mě ty prázdniny prostě začali. Prvák mám za sebou, opravdu ten rok utekl rychleji než jsem čekala a ... nejradši bych si ho zopakovala. Příští rok už to nebude takové, jaké to bylo teď. Budeme na jiném pokoji, na intru budou noví lidé, všechno se opět změní. Budu si na to hold muset zvyknout. Už teď mi chybí kámoši, některé uvidím až zase v září, což je strašně dlouhá doba. Nikdy jsem nevěděla, že mi takhle moc bude chybět škola.

Tento týden byl snad ten nejlepší z celého ''intráckého'' roku :). Zažila jsem první koupačku (za tento rok). Koupali jsme se v řece, to už jsem psala asi v minulém článku. Bylo to fajn. Porušovali jsme intrácká pravidla, smáli jsme se, povídali si a ... jsou to zážitky na celí život. Třeba ve středu jak jsme byli u té řeky tak jsme šli z kamarádkami přes jez, no a kamarádka mě držela za ruku, mě to podkouzlo a lupla jsem sebou do vody :D Málem mě to stáhlo sebou dolu pod jez, naštěstí mě všichni hned chytli. Opravdu skvělé, jelikož jsem byla skoro už suchá. Mohla jsem schnout nanovo :D Všichni se mi tam smáli, i holky ze starších ročníků, bylo to ale fajn. V tu chvíli mi bylo dobře, i když jsem vypadala jak zmoklá slepice. Doufám že první týden v září bude hezky, abychom tam zase vyrazili :). Poslední noc na našem pokoji byla opravdu moc dobrá :DD Ještě teď se směju. Nejprve nám večer vlezl takový maxi pavouk do pokoje. Jsme tam řvali jak malý děti, naštěstí přišla vychovatelka a zachránila nás :D Potom asi v půl druhý ráno jsem se vzbudila. Slyšela jsem, jak kamarádka povídá '' Martine, co je ? '' myslela jsem že mluví ze spaní ale pak jsem přišla na to, že si povídá z někým po telefonu. Ty debílkové jí říkali, ať vykoukne z okna. Tak že jsme si tam v noci pěkně popovídali, i když já jsem asi po deseti minutách zase usnula :D Nejlepší noc to byla. Pod náma vykukoval jeden kluk a oni na něj '' Míro, chrápej ! '' :D Já jsem tam umírala :D Byli trošku (asi) nalitý :D Včera jsem se balila. Měla jsem dvě krabice a asi tři igelitky :D Štěstí že pro mě přijel tatínek, jinak nevím, jak bych to všechno pobrala :D Příští týden v pátek (ano na vysvědčení) jdu z holkama na střelnici (music club). Jdeme oslavit že jsme prošli (snad :D). Potom za týden bude pouť, kam také plánujeme společně jít a naplno si ji užít :). Je to nejlepší akce za celí rok u nás ve městě. Čekejte fotky ale ... je to ještě daleko. Teď si užívám relaxu. Je fajn být doma. Kéž by to bylo ještě bez těch starostí. Poslední dobou je toho na mě opravdu moc. Včera jsme z maminkou měli jít do divadla ale ... něco se stalo (nebudu psát co, jelikož nechci aby to každý věděl) a mamka začala brečet, tak že jsme nakonec nikam nešli. Nejhorší pocit, vidět vaší maminku brečet. Rve mi to srdce. Já se jenom modlím aby bylo všechno v pořádku. Jsem ráda, že je ráda, že mě má. Pořád mi to říká a ... prostě jsem ráda že jsme tady jedna pro druhou. Navzájem si pomáháme :).

Summer | via Tumblr

To je všechno. Užijte si víkend a těm co jdou ještě příští týden do školy (hlavně deváťákům) přeji aby si ten poslední týden opravdu moc užili, jelikož je poslední, už to nebude jako dřív ale přijde něco nového a určitě hezkého, slučáky můžete udělat vždycky :). Tak že, držte se a mějte se pěkně :* :)

Chtěla bych vám ještě ukázat obrázek který jsem kreslila minulý týden. Na to, že absolutně vůbec neumím kreslit si myslím, že je to celkem dobrý :). Kreslila jsem to něco přes dvě hodiny a o víkendu se chystám opět něco podobného nakreslit. Začalo mě to bavit. Jak se vám to líbí ?


Sluníčko, voda, přátelé ♥

18. června 2013 v 12:37 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Omlouvám se že jsem tak dlouho nenapsala, nemám čas ale bohužel ani náladu. Venku je krásně, pořád chodíme ven a užíváme si toho krásného počasí. Dneska jsme měli ve škole jenom do 12 :3 Měli jsme celí den supla. Ta učitelka co nás hlídala nás vzala ven. Vzala nás k řece. Jo, okamžitě jsme všichni letěli do vody :D Já měla úplně promočené kraťasy ale stálo to za to. Nikdy jsem se tolik s naší třídou nezasmála, jako dneska. Bylo to fakt senzační :). Škoda že jsme neudělali fotk, snad budou příště :). Dneska zatím plánuji jenom lehárko na pokoji a po večeři možná ven ... ano zase se koupat :D Už se těším na víkend, doufám že se to počasí nezhorší, proto že bych ráda šla na koupák. Tý jo, už jen pár dnů do školy a končíme. Tento rok utekl tak strašně rychle. Za ten rok jsem poznala plno nových lidí ale bohužel jsem jich i hodně ztratila. O tom ale život je :). Tatínek mi dneska dává počítač do opravy, tak že se zřejmě delší dobu nedočkáte žádného článku :/ Nebojte, všechno vám to vynahradím. Hlavně se mě prosím vás neodebírejte s affs. Děkuju :)) Slibovala jsem nový dess na začátek prázdnin, bohužel nevím, jestli ho do té doby stihnu udělat. Příští ýden možná nepůjdu vůbec do školy, pojedu si v pátek jen pro vysvědčení. Co jsem tak slyšela, tak hodně lidí nepůjde celí týden do školy. Tak k čemu žejo, stejně se už neučíme a máme nějaké pěší tůry a já si myslím že bych to nezvládla. Tak žé ... asi zůstanu doma :)
To je všechno co jsem vám dneska chtěla napsat. Opravdu bohužel nevím, kdy opět napíšu. Možná za týden :) Až se mi vrátí můj notebook. Tak že se mějte hezky, užívejte krásného počasí a těšte se na prázdniny :3 :)

SUMMERLOVE-XO | via Tumblr

I need your LOVE.

14. června 2013 v 14:06 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Konečně jsem dorazila z intříku. Tento týden tak hrozně rychle utekl. V pondělí jsme si myslela ak tento týden bude pomalý ale pletla jsem se, nakonec jsem si ho skvěle užila a dalo by se říci, že jsem zase po delší době alespoň trošku šťastná. No šťastná ... určitě jste si všichni četli článek, kde jsem psala o novém objevu. No, myslím si že je to zatím na dobré cestě, sice nevím jak to dopadne ... už z toho nemám tak dobrý pocit jako před týdnem, doufám že i přes ten blbý pocit to dopadne dobře. Budu vám sem psát průběžné informace jak se to vyvýjí.
Jinak, všechny známečky už mám uzavřené :). Musím říci, že se mi na této škole prvním rokem hodně dařilo. Normálně se skoro vůbec netěším na prázdniny. Kvůli kamarádkam, kvůli němu, kvůli těm zážitkům. Po prázdninách sem příde plno nových lidí. Na jednu stranu se hrozně těším ale na tu druhou vůbec :(. Doufám že naše parta zůstane taková jaká je teď. Jinak se asi zblázním :/. Příští týden jedu už ve čtvrtek domů. Měla jsem jet už ve středu ale jelikož ... to prostě nejde, někdo přijede sem na intr tak pojedu až ve čtvrtek. No a ten poslední týden plánujeme, že den před výzem to půjdeme trošku zapít :). Jojo, už se těším na ty prázdninové pařby :33 Už toho mám docela dost na prázdniny naplánováno. Teda jen na ten první měsíc. Bude to potom pěkný nezvyk se zase vracet na intr. Já to tady ale nějak přežiju, možná budu i nejšťastnější človíček na světě. Držte mi palečky :3 :*

Nová fotečka v menu :) :3

Sukně.

10. června 2013 v 16:31 | Therr. |  Móda
Miluji sukně. Bohužel se v nich necítím a nemám k tomu zrovna stvořené nožky :). Stejně si ale o prázdninách alespoň jednu koupím. Možná ... Líbí se mi takové ty tylové? sukně. Jsou boží a hodí se ke všemu. Také se mi líbí různé ty květinové nebo zvířecí vzory. Ty také nejsou k zahození. Hodně se mi sukně líbí v GATE nebo v NY. Závidím slečnám které mají dlouhé hubené nohy a mohou si sukně dovolit. Doufám že si těmi dřepy co teď dělám alespoň trošku zlepším ty moje hnusný hnáty :D. Hodně hezké sukně mají také na různých web obchodech nebo bazarech. Když se kouknete na votočvohoz určitě tam najdete tu svojí. Dnes takový krátký článeček. Chtěla jsem už konečně napsat něco do rubriky móda. Tak teď už obrázková inspirace.

Co vy a sukně ?
Nosíte je, nebo dáváte přednost kraťáskům nebo kalhotům ?

Large

Párty not end.

8. června 2013 v 10:49 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Tak vám píšu s úsměvem na tváři opět deník. Tento týden co následuje vám přednastavím nějaký článek s módou, proto že vím, že vás už ty deníky nudí. Mám teď špatné období a potřebuji se z toho všeho vypsat.
No a jak dopadlo plánované mejdlo ? Opravdu jedna z nelepších pařeb co jsem kdy zažila. Potkala jsem hodně ale opravdu hodně lidí se kterými sem se už hodně dlouho neviděla. Například kluka který se mnou chodil na základku a asi v pátý třídě odešel, potom moje spolužáky ze základky, bývalou kamarádku a je toho mnohem víc. Jsem ráda že jsem tam šla. Ze začátku to vypadalo, že to dopadne jako minule ale já věřila že se to zlepší. Nakonec se tam po dvanáctý nahrnulo tolik lidí že se tam nedalo hýbat. Byli tam i holky z intru ze kterými jsem ještě nikde nebyla. Bohužel jsem asi nastydla. Bolí mě v krku a ... je mi ňejak nedobře :D No jo, já debil lítam v noci v tílku venku, to může napadnout jen mě ale bylo mi postě horko. Tak že ... opravdu jsem si to užila a všechny staosti jako by zmizeli. Já vím, že se ale zase brzy vrátí. Kamarádkám jsem se včera odhodlala povědět kdo se mi líbí. Teď si říkám jestli toho mám litovat. Řekla jsem si že to nikou říkat nebudu a už to ví asi čtyři lidi :DDD Perfektní fakt. V pondělí máme ve škole až od devíti ? tak že asi pojedu až tím druhým vlakem alespoň si přispím :).
Ještě jednou se musím vrátit ke včerejšku. Už opravdu vím, že mám kamarády na které se můžu spolehnout, kteří mi pomůžou a poradí mi. Jsem ráda že jsem šla zrovna na tu školu na kterou jsem šla, jsem ráda že jsem na intru. No a teď aby se to neobrátilo proti mě :) :D


Give me LOVE ♥

6. června 2013 v 18:15 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Tak už jenom tři týdny a opět tu budou prázdniny. Všichni jsou určitě natěšený jako blešky, já také ale ... bude mi smutno za kamarádama. Zrovna když sem ze všemi začala docela dobře vycházet tak musí nastat něco, co to pokazí. Maminka mi řekla že mě možná nechá doma že bude potřebovat pomoct, já bych hrozně ráda zůstala doma ale. Je tu něco co mi v tom brání, ano jsou to kamarádi ale ještě někdo, jedna osoba, do ktré jsem se asi .... zamilovala ? já a zamilovat ? taková blbost.
Asi je tomu ale tak. Nevím co mám dělat. Pořád mám tu blbou myšlenku v hlavě že mě ten dotyčný nechce, že se mu nelíbím. Bojím se odmítnutí. Kamarádce a kamarádovi, kterým jsem o tom řekla mi oba řekli, že to mám alespoň zkusit. Za zkoušku nic nedám. Jo, to je možný ale ten pocit když vás odmítne další, je pro mě prostě už nepopsatelný a já vím, že kdyby mě odmítnul tak už bych se hodně těžko zamilovala a kdybych se zamilovala tak bych mu to neřekla. Je to ošklivý ale záoveň krásný pocit se zamilovat. Gfhfdsgdgdsdsfdsgdhfdghfgh - jo takhle nějak mi to jede v hlavě když ho vidim :D :/ Uvidíme jak to půjde dál :)

Bozk

Zítra bych měla jít z holkama z intru na zábavu :)). Už se na to těším. Doufám že to vyjde jelikož jsem s nimi ještě nikde nebyla. Tento týden byl prostě pohodoví, myslím tím na praxi ale i na intru, akorát pondělí bylo takové ... nic moc.
Dalo se to ale přežít. Vrhla jsem se do té třicetidení výzvy. Zatím celkem pohoda, už dva dny jsem neudělala ani dřep :D To jsem teda .... :D Musím ale říci, že nožky už mám pevnější. Uvidíme za ten měsíc.
Také u vás byli povodně ? no ... myslím si že to bylo alespoň trošku zatopené všude. My jsme tu měli hodně zvedlou řeku ale opravdu hodně a hrozilo, že to přeteče. Když jsem v pondělí jela do školy a koukala se z okna, hodně domů bylo zatopených. Je mi líto těch lidí co teď nemají kam jít :(. Je to opravdu hrozné. Vypadá to ale, že už se to konečně vyjasňuje a konečně se oteplí.
Ten můj počítač je už opravdu na odpis. Pořád se seká, nejdou mi otevírat programy a o rychlosti raději ani nemluvím. Ještě se to dá ale opravdu se to den odedne zhoršuje a zhoršuje. No, snad mi ho táta už konečně dá do té opravny. Byla bych opravdu moc ráda.

Ještě jsem vám sem asi nedávala žádnou fotku s brýlemi. Neměla by tu chybět, když už je mám pořád na očích. Většinou se fotím bez nich ale ... když už je mám, proč je nepoužít :). Ta kvalita webky je strašná !


Natáčení, déšť a nudá !

2. června 2013 v 13:42 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
To počasí mě už opravdu pěkně sere. Je to hnus. Konečně jsem doma delší dobu a ono prostě bude chcát každý den v kuse. Když už to ráno vypadá, že to bude alespoň na tu procházku, začně zase lejt. Opravdu toho mám už dost a je to vidět i na mojí náladě. Zítra zase do školy, jo opravdu se moc těším :/ Snad pojedu domů už ve čtvrtek ale to musím ještě probrat s mamkou. Hodilo by se mi to. Mám totiž na pátek hodně domluvených věcí a ráda bych se na ně vyspinkala :D Přeci jenom bychom měli v pátek praxi jen do 11:45, na co tam chodit jen na pár hodin. No, ještě se uvidí jak se rozhodně maminka.
Včera jsem byla z bráškou na natáčení. Bude tam sice jenom jako kompars a bude vidět jen ze zádu ale vůbec to nevadí, hlavně že tam bude :). Na natáčení jedný ani né dvouminutoví scénky jsme čekali šest hodin. Docela dost jsem se tam nudila ale naštěstí jsem si s sebou vzala časopis a sluchátka. Bylo ale celkem zajímavé vidět jak se vlastně scénky s filmu točí a tak. V tu chvíli jsem si přála tam být taky. Chtěla bych to jednou vyzkoušet :). Bráška si za to nakonec odvezl šest
stovek. Což není vůbec špatné.


Večer jsme šli potom do restaurace, kam nás vzala mamka. Jo, byl přeci den dětí :D :3
Jo a ještě jsem vám zapomněla napsat, jak to dopadlo na očním :). Žádné dioptrie mi naštěstí nepřidala a řekla mi že můžu přijít až za rok :3 Jsem ráda.
Dneska jsem si udělala ombré nehtíky, fialovo-růžové :). Pokud chcete, potom vám sem dám fotečku a když tak i postup.
Tento týden vám napíšu až ve čtvrtek, doufám že vám to nevadí ale opravdu ve škole mám malý přístup k internetu a málo času. Nebudu ani obíhat. Tak mě prosím omluvte. Právě jsem se dozvěděla že jedu už ve čtvrtek domů, hodí se to i mamce tak že ... SUPÉR :))) :33 O_o

Large