Září 2013

Svět je tak ''krutej''.

27. září 2013 v 10:00 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Tak se po týdnu zase hlásím. Chtěla jsem dneska přidat článek, který se nebude týkat deníku ale nějak nemám náladu ho psát. Situace na intru už se trošku zlepšila ale ne o tolik. Bohužel nás všechny předevčírem svolali vychny a museli jsme povídat, kdo kouří na intru z oken, kdo tam pije a tak. No, bylo to pro mě celkem těžký proto že si mě tam jako první zavolali. Chtěli vědět jména ale asi nikdy nepochopí, že já jen tak jména neřeknu. Nikdy nepotopím moje kamarádky. Nevím, jak se to bude dál řešit. Asi budou posílat dopisy domů. Některým za kouření, jiným za chlastání. Je to tam teď těžký. Myslím si, že nás ale všechny tahle situace tak trochu dala k sobě. Všichni se tam teď ze všemi baví. Včera i nebylo moc dobře, proto že jsem chytla rýmu a šíleně mě bolela hlava. Byla jsem vytočená ještě z toho včerejška, bylo toho na nás všechny trošku moc ale asi jsme si to zasloužili. Jela jsem teda domů. Tak že mám prodloužený víkend :D za co jsem opravdu moc ráda. Nevím co si o tomhle týdnu mám myslet. Na jednu stranu to byl opravdu akční týden na který asi nikdy nezapomenu ale na druhou stranu bych ho celý smazala. Na praxi to utíkalo tento týden hrozně moc rychle. Vyráběli jsme loga. Dostala jsem za něj 1-2 což je pro mě opravdu dobrá známka a sama musím usoudit, že si mi to logo povedlo. Když tak vám sem dám potom fotku, až si ho na praxi stáhnu.

Dneska vás už konečně všechny oběhnu :). Jo, na blog teď úplně kašlu ale prostě ve škole nemám čas psát články. Chci si užít počasí, dokud ještě svítí slunko. Ta hnusná zima se už blíží. Kdo se těší ? asi nikdo co. Přeci jenom toho více zažijeme když je teplo a hezky, než když prší, sněží a je zima. No, doufám že už brzy bude alespoň duben (My birthday, tattoo is coming :3) !

http://ask.fm/TerezJakubciku


francisco lachowski <3
nyny :3:*

Love? no BITCH !

20. září 2013 v 17:16 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Po delší době zase píšu. Ani nevím co mám pořádně psát. Opět na mě lezou ty hnusné depky. Myslela jsem, že jsem se jich konečně zbavila a ono prdlajs. No jo, snažím se s tím ale bojovat. Mám naštěstí plno dobrých kamarádů, kteří mě nenechají na holičkách. Včera jsem si uvědomila plno věcí. Stala se mi věc, o které moc nechci mluvit. Teda ... ne že bych nechtěla ale bojím se, že můj blog čte někdo ze školy. Tak ráda bych se z toho všeho vypsala ale prostě nemůžu. Čekala jsem od tohoto týdne něco víc ale bohužel. Z něčeho jsem byla hrozně moc šťastná, už jsem si i myslela, že mi to vyjde ale přijde mi, že se to všechno obrátilo. Mrzí mě vše, co se tenhle týden odehrálo. Vrátila bych nazpátek konec prváku. Na ty krásné dny nikdy nezapomenu.

Tímhle článkem bych se všem chtěla omluvit za mojí nektivitu, která bohužel bude i nadále trvat :( Musím ty problémy všechny vyřešit. Snad pak bude více času na blog. Nebojte, alespoň jeden nebo dva články do týdne přidám a ... ještě jednou se vám omlouvám.

Máš nějakou otázku ?

http://ask.fm/TerezJakubciku


Laky Rimmel London - 60 seconds.

14. září 2013 v 10:26 | Therr. |  Cosmetics
O prázdninách sem si koupila fialový lak od této značky. Hodně mě překvapil, jelikož jsem si od něj moc neslibovala.
Mají je v plno senzačních barvách a já už doma vlatním tři. Chci si doukoupit ale i další.

#440 - sun downer #803 - man overboard #605 - purple reign


Styl Megan Fox.

10. září 2013 v 16:07 | Therr. |  Móda
Tumblr

Megan Fox je krásná, úspěšná herečka a modelka která se narodila roku 1986 v Tennessee.
Už když jsem byla menší, tak jsem ji měla strašně ráda. Hrála v několika mých oblíbených filmů. Podle mě, je to nejkrásnější žena na světě. Její vzhled a styl je prostě jedním slovem dokonalý. Někdy si říkám, proč nemůžu vypadat alespoň trošičku jako ona ?

Don't stress, worry less.

6. září 2013 v 16:02 | Therr. |  Diary.
Ahoj.
Tak mám první týden ve škole za sebou. Omluvám se, že jsem celí týden nic nepřidala ale ... neměla jsem čas :/ Celí týden byl opravdu moc dobrý. Užila jsem si ho. Jsem hrozně ráda že už jsem druhačka. Cítím se tak nějak ... povýšeně :D Opravdu se tam cítím moc dobře. Na některé lidi jsem se netěšila ale nějak se to změnilo a jsem ráda, že tam jsou. Dostali jsme opravdu ošklivý pokoj. Vůbec se mi tam nelíbí :/ Myslela jsem, že budeme nahoře, v lepších pokojích ale nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo. Nic s tím nenaděláme. Máme ale bezvadné sousedky, lepší jsme dostat nemohli. Jsou moc v pohodě a dá se s nimi kecat o všem. Myslím si, že tento rok na intru bude velice zajímaví. No a co škola ? dobrý, dobrý. Přibyly nám dva nové předměty. Počítačová grafika a Ekonomika. Oba dva předěty jsou celkem cajk. Dneska jsem dostala dvě menší jedničky, právě z počítačové grafiky a z informatiky. Jsem zvědavá jak to tam ten rok zase vydržím ale nějak budu muset. Mám z toho intru lepší pocit, než ten minulý rok. Je to asi tím, že příští rok budu dojíždět :/

Všem vám přeji krásný a úspěšný školní rok :*

Máš otázku ? :)

http://ask.fm/TerezJakubciku


rihanna | Tumblr
Je krásná :3

I hate school !

1. září 2013 v 12:32 | Therr. |  Diary.
Po dlouhé době se vracím s deníkem :).
Poslední prázdninové dny jsem si užívala na maximum. Dneska jdu ještě s kamarádkou do Tesca, musím si dokoupit ještě pár věcí. Hlavě náplasti, jelikož mi teď nesedí žádé boty a mám na chodidle plno ošklivích puchýřů.
Do školy už mám všechno zabaleno. Těším se na kamarády :3 to budou zase mejdánky a noční hejhulováí z oken. Máme dostat lepší, zrekonstruované pokoje. Sice je to v podkroví ale nevadí. Je to tam hezký a útulný. Stějně bych byla ale raději doma a pomáhala mamce. No jo, co nadělám. Příští rok už budu dojíždět, teto rok to tam budu muset nějak ještě vydržet. Vůbec se netěším na to učení, známky a na učitele :D jenom na některé se těším.

September please be good

Souhrn prázdnin

Musím říci, že tyto prázdniny stáli za to. Užila jsem si je. Chtěla jsem je propařit, proležet a hlavně si je užít s kamarády a rodinou. Což se mi splnilo. Poznala jsem plno nových lidí, plno noých kamarádů. Byly to opravdu jedny z nejlepších prázdnin. Jedno mi ale o těch prázdninách chybělo. Láska. Bohužel jsem se o prázdniách do nikoho nezamilovala. Škoda že z některých úletů mi nic nevyšlo. Snad se to časem změní.

Musím se s vámi podělit o jeden můj zážitek, ze kterého sem málem dostala infarkt. Vždycky když chodím za tmy domů, bojím se, že na mě v baráku vylítne nějakej úchyl nebo vrah :DD mám moc velkou fantazii ale opravdu se prostě bojím. Nastoupila jsem do výtahu a jela jsem do našeho patra. Vystoupila jsem a už sem se blížila ke dveřím, otočila jsem se, a tam seděl nějakej kluk. Já sem sebou tak škubla. Jsem zvyklá, že tam prostě v tuhle hodinu nikdo nesedí :D v hlavě mi začaly vířit myšlenky, co je asi zač, proč už po mě neskočil a nezačal mě bodat nožem :DDD on se potom jenom usmál, já také a to je konec této pohádky :D Klepu se z toho ještě teď :D

Všechno mi to bude děsně přes ten rok chybět.

Wake me up, when school ends !

Untitled