Prosinec 2013

Lak na nehty STARS - Gabriella Salvete

29. prosince 2013 v 18:12 | Terez |  Cosmetics
Pod stromeček jsem dostala opravdu krásný dárek. Je to sice taková maličkost ale i taková maličkost mi udělala velikou radost. Tento lak jsem chtěla vyzkoušet už delší dobu. Konečně jsem měla tu možnost.

#stars - 02 sapphire

Memories 2013

23. prosince 2013 v 10:56 | Terez |  Diary.
Už se pomalu blíží konec roku 2013. Když jsem viděla, co je jako téma týdne, musím na to napsat. Přeci jen, pro mě byl tento rok velice úspěšný a parádně jsem si ho užila. Zažila jsem plno nových zážitků, poznala jsem nové lidi, vyzkoušela nové věci ... Na celý ten rok budu moc ráda vzpomínat. Jediné, v čem jsem měla tento rok smůlu je láska. Možná že je to ale dobře, možná že rok který následuje bude ještě lepší, než byl tento a já budu ještě šťastnější :) I hope ...

Mám i plno fotek a dokonce i deník, do kterého jsem si všechno zapisovala. Když si budu chtít zavzpomínat, stačí otevřít i tuto mojí stránku a kouknout se na rubriku deník. Tam jsem taky hodně psala. Všechny mé zážitky a tak :) Je krásné zavzpomínat na léto, jak jsem si ho letos užila, na konec školního roku na intru. Na to snad nikdy v životě nezapomenu.
Abych to shrnula. Prostě to byl velmi krásný a užitý rok. Doufám, že ten příští bude ještě o něco lepší.

Všem teď chci popřát KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ať dostanete pod stromeček to, co si přejete a ať je pro vás rok 2014 co nejúspěšnější. Užijte si to :)

Merry christmas!

Christmas wishlist.

17. prosince 2013 v 15:20 | Terez |  Ostatní
Přesně za týden budou Vánoce. Už se nemůžu dočkat O:) Nevím proč ale tento rok mě nějak dárky nelákají, už totiž i vím skoro všechny věci, které dostanu. Stejně jsem se ale rozhodla napsat článek o tom, co si tak přeji. V listu jsou i věci, po kterých až tak moc netoužím ale byla bych ráda, kdyby se pod stromečkem objevily :)


Rimmel London ♕ - STAY MATTE

13. prosince 2013 v 13:44 | Terez |  Cosmetics
Měla jsem možnost, vyzkoušet tento make-up ještě před koupením. Dostala jsem vzoreček, byla jsem zvědavá, jak dlouho na obličeji vydrží a jak dobře bude krýt. Nanesla jsem si ho před tím, než jsem šla na zábavu. Celý večer jsem protancovala a když jsem se vrátila domů, byla jsem mile překvapena, že make-up pořád hezky kryl a sjednocoval. Druhý den jsem běžela do drogerie :)

#stay matte - 200 soft beige


#rýmičkaneníprdel

6. prosince 2013 v 12:53 | Therr. |  Diary.
Ahoj. Tak se vám po delší době ozývám s deníkem. Není možné, jak ty týdny rychle utíkají. Včera byli čerti a za dva týdny už bude Ježíšek. Nevím, jestli mám být ráda, nebo ne. Včera u nás začalo strašně sněžit, máme tu dnes plno sněhu. Ráno jsem musela jít k doktorce. V té vánici to bylo opravu strašné :D ještě jak foukal ten vítr. Málem jsem uletěla. Když jsem ale vycházela od doktorky, u které jsem skejsla skoro hodinu bylo už krásně. Všude sníh a do toho svítilo krásně sluníčko. Bylo to fajn. Na tohle jsem se přesně těšila :). Na čerty jsem bohužel nikde nebyla. Jsem hodně nachlazená a nikam se mi nechtělo. Nakonec k nám čerti také přišli :D Donesli nám plno ňaminek, po kterých zase přiberu alespoň 10 kilo :D Včerejšek sem si docela užila, i když jsem nikde nebyla. Dneska si to vynahradím, půjdu na mikulášskou zábavu. Doufám, že mi do večera ta rýma alespoň trošičku ustoupí.
Dnes má moje milá maminka narozeniny. Udělala jsem jí dáreček a už se těším, až přijde brácha a společně jí ho dáme :) doufám, že z něj bude mít radost.
No a co je nového ve škole a na intru ? popravdě vůbec nic :) vše je při starém. Na praxi pořád děláme adventní věnce, misky a květníky. Už mě to opravdu nebaví. Předevčírem jsem se spálila a na prstu teď mám veliký puchýřek. Který ne a ne zmizet :D Jsem ráda, že jsem doma už od čtvrtka. Alespoň dnes nemusím tahat kufr v tom sněhu :). To bude asi vše. Já vím, blogu se skoro vůbec nevěnuji. Také bych už konečně mohla udělat nový dess. No budu se snažit, aby tady byl do vánoc. Mějte se krásně :*Máš dotaz ?
Zeptej se O:)