Leden 2014

Styl Acacia Brinley Clark

31. ledna 2014 v 11:27 | Terez ♡ |  Móda
Určitě většina z vás tuhle nádhernou slečnu znáte.
Pro mě je to jedna z nejstlovějších dívek, které se proslavily díky internetu.Color Leopard

28. ledna 2014 v 13:56 | Terez ♡ |  Móda
Konečně jsem se dohrabala k tomu, abych nafotila nějaký můj outfit. Tento co vám ukáži dnes, jsem na sobě ještě nikdy neměla. Moc se mi líbí ale nemám odvahu, si ho na sebe vzít. Připadám si v něm jinak. Je to něco jiného než kalhoty a tričko. Přijde mi trošičku výstřední a bojím se, co by na to říkali lidi v okolí. Přeci jen žiji v české republice, tady na každého trošičku odlišného člověka koukají s vyvalenýma očima. Snad jednou tu odvahu seberu a vezmu si to třeba někam na společenskou akci nebo na zábavu. :)

#košile bez rukávů - GATE #sukně - I don't know #náhrdelník - GATE

A new beginning !

25. ledna 2014 v 17:39 | Terez ♡ |  Diary.
Jsem to ale ... moc mě mrzí, jak jsem pozastavila blog a ani jsem se vám neozvala. Opravdu jsem vůbec neměla náladu něco vůbec psát. Jsem hrozná, já vím. Chci teď napravit to, co jsem napáchala a tak jsem se dnes odhodlala k relativní změně mého blogu. Myslím si, že se změna celkem podařila. Design jsem dělala kolem dvou-tří hodin, tak že doufám, že se vám líbí. Vůbec doufám v to, že mi to všechno odpustíte a budete sem nadále chodit. Bohužel velkou aktivitu nečekejte. Maximálně 1-3 články za týden. Je to málo ale musíme se do toho zase dostat. Nevím, jestli mi to ještě pořádně půjde ale mám pro vás už teď připraveno plno článků. Za tu dobu, co jsem nepsala se mi v hlavě vytvořilo tolik nápadů, že opravdu nouzi mít nebudu (snad). Musím se přiznat, že jsem jednu dobu chtěla tento blog úplně zrušit a přejít na blogspot ale nakonec mě to přešlo a dokonce i ráda zůstanu tady. :)

Ještě bych ráda napsala něco pro mé affs. Přemýšlím, že affs úplně zruším. Stejně si mě už asi půlka odebrala. Tak že ty, co na můj blog ještě chodí tak prosím, aby se mi do komentářů ozvali. Udělám nový seznam. Už to nebudou affs ale oblíbené blogy. Doufám že vám to nevadí. :)

To je všechno. Doufám že tuhle změnu přijmete a že se vám bude nadále na mém blogu líbit.
Terez ♡