Diary.

Nákupy za poslední měsíce.

11. února 2014 v 14:00 | Terez ♡
Od doby, kdy jsem přidala poslední článek o tom, co jsem si koupila nového do mého šatníku uteklo už strašně moc času. Proto se s vám chci ukázat mé nové kousky. Na fotkách nebude úplně všechno, jelikož pár věcí mám v prádle a většina se suší. Dala jsem tedy dohromady alespoň polovinu. Hodně těch věcí jsem si nakoupila po Vánocích. Některé jsou koupené během ledna, února :). Chtěla jsem tam dát i nějaké vánoční dárky ale je toho moc a myslím si, že už se o ani nehodí. Tak že jsem zvolila jen oblečení a doplňky.

A new beginning !

25. ledna 2014 v 17:39 | Terez ♡
Jsem to ale ... moc mě mrzí, jak jsem pozastavila blog a ani jsem se vám neozvala. Opravdu jsem vůbec neměla náladu něco vůbec psát. Jsem hrozná, já vím. Chci teď napravit to, co jsem napáchala a tak jsem se dnes odhodlala k relativní změně mého blogu. Myslím si, že se změna celkem podařila. Design jsem dělala kolem dvou-tří hodin, tak že doufám, že se vám líbí. Vůbec doufám v to, že mi to všechno odpustíte a budete sem nadále chodit. Bohužel velkou aktivitu nečekejte. Maximálně 1-3 články za týden. Je to málo ale musíme se do toho zase dostat. Nevím, jestli mi to ještě pořádně půjde ale mám pro vás už teď připraveno plno článků. Za tu dobu, co jsem nepsala se mi v hlavě vytvořilo tolik nápadů, že opravdu nouzi mít nebudu (snad). Musím se přiznat, že jsem jednu dobu chtěla tento blog úplně zrušit a přejít na blogspot ale nakonec mě to přešlo a dokonce i ráda zůstanu tady. :)

Ještě bych ráda napsala něco pro mé affs. Přemýšlím, že affs úplně zruším. Stejně si mě už asi půlka odebrala. Tak že ty, co na můj blog ještě chodí tak prosím, aby se mi do komentářů ozvali. Udělám nový seznam. Už to nebudou affs ale oblíbené blogy. Doufám že vám to nevadí. :)

To je všechno. Doufám že tuhle změnu přijmete a že se vám bude nadále na mém blogu líbit.
Terez ♡


Memories 2013

23. prosince 2013 v 10:56 | Terez
Už se pomalu blíží konec roku 2013. Když jsem viděla, co je jako téma týdne, musím na to napsat. Přeci jen, pro mě byl tento rok velice úspěšný a parádně jsem si ho užila. Zažila jsem plno nových zážitků, poznala jsem nové lidi, vyzkoušela nové věci ... Na celý ten rok budu moc ráda vzpomínat. Jediné, v čem jsem měla tento rok smůlu je láska. Možná že je to ale dobře, možná že rok který následuje bude ještě lepší, než byl tento a já budu ještě šťastnější :) I hope ...

Mám i plno fotek a dokonce i deník, do kterého jsem si všechno zapisovala. Když si budu chtít zavzpomínat, stačí otevřít i tuto mojí stránku a kouknout se na rubriku deník. Tam jsem taky hodně psala. Všechny mé zážitky a tak :) Je krásné zavzpomínat na léto, jak jsem si ho letos užila, na konec školního roku na intru. Na to snad nikdy v životě nezapomenu.
Abych to shrnula. Prostě to byl velmi krásný a užitý rok. Doufám, že ten příští bude ještě o něco lepší.

Všem teď chci popřát KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK ať dostanete pod stromeček to, co si přejete a ať je pro vás rok 2014 co nejúspěšnější. Užijte si to :)

Merry christmas!

#rýmičkaneníprdel

6. prosince 2013 v 12:53 | Therr.
Ahoj. Tak se vám po delší době ozývám s deníkem. Není možné, jak ty týdny rychle utíkají. Včera byli čerti a za dva týdny už bude Ježíšek. Nevím, jestli mám být ráda, nebo ne. Včera u nás začalo strašně sněžit, máme tu dnes plno sněhu. Ráno jsem musela jít k doktorce. V té vánici to bylo opravu strašné :D ještě jak foukal ten vítr. Málem jsem uletěla. Když jsem ale vycházela od doktorky, u které jsem skejsla skoro hodinu bylo už krásně. Všude sníh a do toho svítilo krásně sluníčko. Bylo to fajn. Na tohle jsem se přesně těšila :). Na čerty jsem bohužel nikde nebyla. Jsem hodně nachlazená a nikam se mi nechtělo. Nakonec k nám čerti také přišli :D Donesli nám plno ňaminek, po kterých zase přiberu alespoň 10 kilo :D Včerejšek sem si docela užila, i když jsem nikde nebyla. Dneska si to vynahradím, půjdu na mikulášskou zábavu. Doufám, že mi do večera ta rýma alespoň trošičku ustoupí.
Dnes má moje milá maminka narozeniny. Udělala jsem jí dáreček a už se těším, až přijde brácha a společně jí ho dáme :) doufám, že z něj bude mít radost.
No a co je nového ve škole a na intru ? popravdě vůbec nic :) vše je při starém. Na praxi pořád děláme adventní věnce, misky a květníky. Už mě to opravdu nebaví. Předevčírem jsem se spálila a na prstu teď mám veliký puchýřek. Který ne a ne zmizet :D Jsem ráda, že jsem doma už od čtvrtka. Alespoň dnes nemusím tahat kufr v tom sněhu :). To bude asi vše. Já vím, blogu se skoro vůbec nevěnuji. Také bych už konečně mohla udělat nový dess. No budu se snažit, aby tady byl do vánoc. Mějte se krásně :*Máš dotaz ?
Zeptej se O:)

Waiting for snow.

10. listopadu 2013 v 12:07 | Therr.
Ahoj :)
Po delší době se opět ozývám. Opravdu mě štve, že můj blog hodně zaniká. Můžu si za to bohužel sama :( Buď to nemám náladu nebo čas. Když už mě něco napadne, tak to sepíšu do půlky, potom si řeknu, že je to trapné a celé to smažu. Snad to tu jednou zase celé rozjedu. Doufám že ten den jednou opět nastane :). Často jsem si tenkrát říkala, že to třeba jednou s tímto blogem dotáhnu daleko. Že třeba bude jednou oblíbený a bude na něj chodit plno lidí. Ten sen je asi pryč, možná mě to zase lapí ale ... pochybuji. Pro mě je teď hlavně důležité dodělat školu a být šťastná.

Taky už čekáte, až začne sněžit ? Já nevím, prostě se moc těším na ten první sníh :). Ono celé toto období je nějaké hezké, není zima ani horko. Neprší ani nesněží, sem tam vykoukne sluníčko. Nikdy se mi tohle období nelíbilo ale teď jsem si ho zamilovala.

Včera jsem se byla s kamarádkou projít. Šli jsme se kouknout po obchodech. V Takku jsem objevila krásné naušničky jen za třicet korun, tak jsem si je vzala :). Později když tak přidám fotku. Za moje poslední penízky v kasičce jsem si koupila gepardové podzimní boty na klínku. Měla jsem je už dvakrát na sobě a jsou opravdu moc pohodlné. Akorát se mi z nich udělalo hodně půchýřků, jako s každých nových bot, které si koupím :/. Budu je muset nějak přežít, pak už to bude parádička :).

Musím poděkovat některým affs, které mě obíhají i přes to, že já na ně kašlu :(. Opravdu se snažím ale nemám vůbec náladu ano musím si to přiznat. Jak už jsem psala nahoře, doufám že mě ta blogová nálada zase chytne :) !

http://ask.fm/TerezJakubciku

Ona je prostě boží :3 Čekejte článeček o Lana Del Rey !

Wonderland †

3. listopadu 2013 v 12:12 | Therr.
Ahoj.
Slibovala jsem článeček o nových věcech, co jsem si v poslední době koupila. Není jich moc. Nemám teď moc času chodit nakupovat, pořád lítám někde s kamarády nebo s rodinou. Zatím mi to ale takhle vyhovuje :) Mám i více ušetřených peněz. Třeba se mi budou později hodit.
Už jsou to asi tři týdny, co jsem byla s tátou na (menších) nákupech. Byli jsme jen v Gate a Takku. Bohužel se mi tam moc oblečení nelíbilo. Nakonec jsem tam našla krásnou leopardí (polo?) košili. Není to sice úplně můj styl ale já se do ní prostě zamilovala. Měla jsem ji tam vyhlídlou už od léta ale teď byla ve slevě asi jen za 150 kč. Proč si ji nevzít, že jo :). Dále jsem tam našla hrotovaný náhrdelník. Moc se mi líbil, tak že jsem si ho také vzala. Potřebovala jsem i nějaké nové náušnice a už delší dobu toužím po křížích, na štěstí je tam měli :).
Už minulý rok se mi rozbila moje oblíbená žehlička, sice mi z ní vypadává jen kabel, který se tam dá ještě dát ale bohužel se s ní už prostě nedá cestovat. Tak že jsem si musela na intr vozit jinou, se kterou mi vlasy moc nešli vyžehlit. Na netu jsem si našla novou a krásnou žehličku. Je to úplně ta samá, akorát má jinej design. Moc se mi líbí a jsem s ní naprosto spokojena :). To samé i s e-shopem ve které jsem ji kupovala. Bezvadná komunikace i rychlost doručení.
Ve středu jsem byla s babi v Plzni. Musela jet k doktoru, pak jsme se stavili ještě v nákupním středisku. Měla jsem čas si zajít do New Yorkeru. Tam jsem našla už v předešlém článku zmiňované flitrované černé tílko :).
Nezmínila jsem ještě fialový náramek. Dostala jsem ho od tety, opravdu se mi hodně líbí.

Košile - GATE, 150 kč # Hrotovaný náhrdelník - GATE, 99 kč # Náušnice - GATE, 55 kč # Tílko - New Yorker, 270 kč # Žehlička - Remington, 570 kč

Pohodička, klídeček a tabáček ♡

20. října 2013 v 16:18 | Therr.
Ahoj.
Ty jo, jak tak koukám, tak sem čím dál tim více neaktivní. Tak hrozně mě to šve. Štve mě to, že si nedokážu na blog udělat čas a napsat alepsoň obden nějaký ten článek a oběhnout vás. Tímto bych se chtěla omluvit mojim affs, že vás neobíhám. Myslím si, že se to ani nezlepší. Těm kterým to vadí, normálně si mě odeberte, nevadí mi to, asi si to stejně zasloužím. Ti co si mě nechají, tak budu jenom ráda. Sem tam hodím nějaký ten komentář pod některý článek ale opravdu to nebude každý den. Asi je hold špatné období. Co jsem se tak koukala, tak hodně lidí s blogama sekla. Já s ním ale jen tak zkončit nechci. Chci se i nadále psaní věnovat.

Včera byl zase jeden z opravdu krásných večerů. Byla jsem ze jendou mojí kamarádkou na zábavě a krásně jsme si to užili i bez tance. Jenom jsme tak seděli, povídali jsme si a popíjeli jsme. Bylo to prostě hrozně moc fajn a doufám že si to za týden zase zopakujeme.

Zítra zase na intr. Jo, strašně se tam ''těším''. Naštěstí tam jedu jenom na čtyři dny, tak že jsem ráda. V pátek jdu k zubaři, doufám že mi nebude nic spravovat. Jinak jsem měla v ůterý svátek, dostala jsem nějaké peníze, tak jsem si objednala novou žehličku na vlasy a za zbytek jsem si koupila gepardovou košili bez rukávů a nějaké ty doplňky :).
Někdy snad přidám fotky.

To bude asi pro dnešek vše, co jsem vám chtěla sdělit :). Mějte se krásně.

Play Dirty Tumblr

http://ask.fm/TerezJakubciku

Believe in your dreams ♡

4. října 2013 v 8:30 | Therr.
Ahoj.
Jo, zase deník. Já vím, jsem už s ním otravná ale potřebuji vám sdělit pár nových zpráv.
Včera jsem si založila nový blog. NE NESTĚHUJI SE. Založila jsem si ho, bych se mohla vysat ze všech mojich problémů a depresí, které teď hodně často zažívám. Ráda bych to vše psala sem ale nemůžu. O tomto blogu vý hodně lidí, které znám osobně. Nechci aby o některých těch věcech věděli, proto jsem si založila nový ''soukromější'' blog. Pokud by někdo z vás stál o adresu, určitě vám ji dám. Akorát mi napište do komentáře email O:). Možná by mi někdo z vás i pomohl s těmi mými problémy.
Když už se budu vypisovat na ten druhý blog, tak bych tady na tomto blogu mohla omezit trošku ty ''deníčkovské'' články. Chtěla bych zase psát recenze na kosmetiku ale hlavně bych se moc ráda vrátila k té mé oblíbené módě :). Myslím si, že by to i většina z vás uvítala. Některé prostě tyhle deníkové kecy nebaví a já se jim ani nedivím.

Tento týden utekl strašně rychle. Jela jsem domů už včera, jelikož jsem dnes musela jít ke kožní, pro nové ''kyseliny'' na mou pleť. Docela mě štve že jsem musela jet už včera. Nadruhou stranu jsem ale i ráda, jelikož jsem měla službu na intru a musela bych tam celý den seďet a nudit se. Nejlepší den byl asi v úterý. Měla jsem dobrou náladu, všechno mi připadalo hrozně pěkný a tak (některým možná dochází, proč sem se měla tááák dobře :D).

To bude asi pro dnešek vše, co jsem vám chtěla napsat. Mějte se hezky a když tak si napište o ten druhý blog :).

Jo a úúúplně jsem vám zapomněla napsat, že jsem si opět podbarvila vlasy. Mám to do černa ale až se to začně vymývat, mělo by to mít takovou nugátově hnědou barvu :). Tak že jsem spokojená. Když tak se koukněte na instagram. Už tam mám dvě fotky :)

hair on Tumblr - inspiring picture on Favim.com

Svět je tak ''krutej''.

27. září 2013 v 10:00 | Therr.
Ahoj.
Tak se po týdnu zase hlásím. Chtěla jsem dneska přidat článek, který se nebude týkat deníku ale nějak nemám náladu ho psát. Situace na intru už se trošku zlepšila ale ne o tolik. Bohužel nás všechny předevčírem svolali vychny a museli jsme povídat, kdo kouří na intru z oken, kdo tam pije a tak. No, bylo to pro mě celkem těžký proto že si mě tam jako první zavolali. Chtěli vědět jména ale asi nikdy nepochopí, že já jen tak jména neřeknu. Nikdy nepotopím moje kamarádky. Nevím, jak se to bude dál řešit. Asi budou posílat dopisy domů. Některým za kouření, jiným za chlastání. Je to tam teď těžký. Myslím si, že nás ale všechny tahle situace tak trochu dala k sobě. Všichni se tam teď ze všemi baví. Včera i nebylo moc dobře, proto že jsem chytla rýmu a šíleně mě bolela hlava. Byla jsem vytočená ještě z toho včerejška, bylo toho na nás všechny trošku moc ale asi jsme si to zasloužili. Jela jsem teda domů. Tak že mám prodloužený víkend :D za co jsem opravdu moc ráda. Nevím co si o tomhle týdnu mám myslet. Na jednu stranu to byl opravdu akční týden na který asi nikdy nezapomenu ale na druhou stranu bych ho celý smazala. Na praxi to utíkalo tento týden hrozně moc rychle. Vyráběli jsme loga. Dostala jsem za něj 1-2 což je pro mě opravdu dobrá známka a sama musím usoudit, že si mi to logo povedlo. Když tak vám sem dám potom fotku, až si ho na praxi stáhnu.

Dneska vás už konečně všechny oběhnu :). Jo, na blog teď úplně kašlu ale prostě ve škole nemám čas psát články. Chci si užít počasí, dokud ještě svítí slunko. Ta hnusná zima se už blíží. Kdo se těší ? asi nikdo co. Přeci jenom toho více zažijeme když je teplo a hezky, než když prší, sněží a je zima. No, doufám že už brzy bude alespoň duben (My birthday, tattoo is coming :3) !

http://ask.fm/TerezJakubciku


francisco lachowski <3
nyny :3:*

Love? no BITCH !

20. září 2013 v 17:16 | Therr.
Ahoj.
Po delší době zase píšu. Ani nevím co mám pořádně psát. Opět na mě lezou ty hnusné depky. Myslela jsem, že jsem se jich konečně zbavila a ono prdlajs. No jo, snažím se s tím ale bojovat. Mám naštěstí plno dobrých kamarádů, kteří mě nenechají na holičkách. Včera jsem si uvědomila plno věcí. Stala se mi věc, o které moc nechci mluvit. Teda ... ne že bych nechtěla ale bojím se, že můj blog čte někdo ze školy. Tak ráda bych se z toho všeho vypsala ale prostě nemůžu. Čekala jsem od tohoto týdne něco víc ale bohužel. Z něčeho jsem byla hrozně moc šťastná, už jsem si i myslela, že mi to vyjde ale přijde mi, že se to všechno obrátilo. Mrzí mě vše, co se tenhle týden odehrálo. Vrátila bych nazpátek konec prváku. Na ty krásné dny nikdy nezapomenu.

Tímhle článkem bych se všem chtěla omluvit za mojí nektivitu, která bohužel bude i nadále trvat :( Musím ty problémy všechny vyřešit. Snad pak bude více času na blog. Nebojte, alespoň jeden nebo dva články do týdne přidám a ... ještě jednou se vám omlouvám.

Máš nějakou otázku ?

http://ask.fm/TerezJakubciku

 
 

Reklama