LookBook.

Lookbook 1.01

7. srpna 2013 v 11:26 | Therr.
Představuji vám mé dvě nejoblíbenější ''lookbookerky''.

Anila

Asi moje úplně nejoblíbenější ''lookbookerka'' vůbec. Hodně mě inspiruje a fotky má prostě ... DOKONALÉ!
Pokud by jste se chtěli podívat na více jejích lookbook's tak TADY :)
Její šatník mít doma.

Bodaskins Biker Jacket, Market Hq Tee, Black Milk Clothing Leggings, Choies Boots, Young & Aspiring Bag, Earring & Necklace, Bracelet

Lookbook o.10

31. března 2013 v 11:10 | Therr.
Opět přidávám nové lookbooky. Nikdy jich nebude dost :D Už přidávám desátý článek s lookbookama. Tak že, už je jich v té rubrice docela dost. Nebojte, přidávat je budu ale pořád. Proto že teď nevím o čem mám napsat tak mě napadlo přidat lookbooky. Většina z vás je má také ráda a pokaždé se tam najde nějaká inspirace. Snažila jsem se vybrat jarní outfity, budou tam ale i zimní, proto že když se kouknete ven, vypadá to tam spíše na zimu a občas i na podzim. Nesmíme zapomínat na teplé oblečení. Tento rok jsem už viděla plno bláznů v šortkách a tričku (pak se diví že jsou nemocní). Teď už přejdeme k lookbooks.

Chicwish Dress

Lookbook o.9 (scene style).

5. února 2013 v 8:03 | Therr.
Miluji lookbooky všeho druhu, proč sem tedy nedát alespoň jednou lookbooky na kterých jsou scenky a scénouši (kluci :D). Našla jsem jich celkem dost. Také vám příde že se scene styl uplně změnil, myslím si že k lepšímu. Vlasy už nejsou in rovné ale většina je nosí kudrnaté :3 Kéž bych měla dlouhé vlásky. Každý si z obráků vezme určitě nějakou inspiraci a to i ti kteří scene styl nemají nebo ho neuznávají. Já sama bych si dokázala z toho oblečení určitě něco vybrat :).

Včera jsem odnesla počítač k opraváři, doufám že mi klávesnici spraví a konečně budu mít svůj počítač zase v pořádku. Teď píšu na bráchovo, ani si nedokážete představit jak je zasekanej. Stránka se načítá půl hodiny a to je to vcelku dobrej noťas žádná stará bedna. No jo, bráchovo hry. Mějte se :).

Tumblr_m6747mlo1b1qzj1fko1_500_large

Lookbook o.8 (winter).

15. prosince 2012 v 11:21 | Therr.
Tý jo, na lookbooky poslední dobou uplně kašlu a to mě tak bavily. Tak že vám teď dám hodně lookbookú se zimní tématikou. Myslím si že většina to ocenní jelikož se asi všichni potom chystáme na povánoční nákupy a ... pořádně ani nebudeme vědět co si koupit. Podle těchto lookbooku si určitě ňejaký obrázek uděláte a budete vědět proč na ty nákupy jdete. Já si ale kromě zimního oblečení chci už koupit i něco na jaro nebo na léto. Nevím ale jestli něco najdu proto že obchody jsou teď přeplněné zimními kolekcemi.

2707624_lb_large

Lookbook o.7

27. října 2012 v 14:14 | Therr.
Ahoj, už dlouhou dobu jsem nedala nové lookbooky. Taky už jsem se na ně i dlouho nekoukala tak že teď vám je sem opět dávám :)). Doufám že si z nich alespoň malinko vezmete inspiračku ;). Jsou smíchány i s pánskými ... jo občas se říkám ''Proč sakra nemůžu být kluk ?.''

DÍVKY.
Sweater From Nowistyle, H&M Barret

Lookbook o.6 > Audrey Kitching.

4. srpna 2012 v 11:44 | Therr.
Lookbooky tady na blogu mají velký ohlas. Proto jsem se rozhodla udělat speciál kde budou fantastické lookbooky nádherné modelky Audrey Kitching. Když jsem sem dávala předešlé lookbooky tak se vám nejvíce líbili právě ty Audrey.
Většině lidí se nelíbí ale mě příde originální a svím způsobem opravdu nádherná. Chtěla bych mít její šatník doma a kdo taky ne ?!.

2114863_00_large

Lookbook o.5 > Boy !

19. července 2012 v 9:00 | Therr.
Právě teď už sem asi někde na cestě k babičce, pořád vám sem ale budou přibývat články !
Našla jsem i speciální stánku která je právě na lookbooky zaměřená tak že tu bude více obrázků.
Teď je tu ale slibovaný lookbook > boy !
Opravdu sou někteří kluci n fotkách krásní, někteří moc ne ale dávám je sem protože ten styl je prostě dokonalý :O*

Lookbook o.4

15. července 2012 v 8:00 | Therr.
Tady jsou další lookbooky .
Další nálož těch nejkrásnějších outfitů které jsem našla. Doufám že se líbí :).
Budete chtít příště lookbook kde budou jenom kluci ?. Našla jsem jich plno tak si myslím že bych sem nemusela dávat jen dívky :)). Aspoň by jsme měli nad čím slintat.

2337219_lukb1_large

Lookbook o.3

12. července 2012 v 10:53 | Therr.
Možná sem s těma lookbookama už trapná ale mě to prostě nedá a musím je sem dát.
Beru v tom inspiraci a opravdu se mi to velmi líbí.
Vybrala sem ty nejlepší ... doufám že se vám líbí :)
Teď si jdu ňejak ošetřit nehtík ... Proč ? . Brácha mi na něj včera omilem dupl a já až teď zjistila že mi ho praskl :\.
Mějte se tu .

2216195_16_sunny_bunny_h_large

Lookbook o.2

9. července 2012 v 11:42 | Therr.
Mám pro vás další nálož lookbooků :).
Doufám že se budou líbit jako ty předchozí.
Někdy v půlce prázdnin čekejte můj první lookbook.
__ Fotky od babičky jsou už skoro hotové tak že večer nebo zítra tu budou ;).

 
 

Reklama