Móda

Styl Ashley Benson.

12. srpna 2013 v 12:08 | Therr.
Perfect

Ashley je třiadvacetiletá herečka která se narodila v Kalifornii. Nejvíce se prosadila jako Hanna Marinová v seriálu Pretty little liars odkud ji asi všichni známe. Potom jsme ji mohli vidět například i ve filmu Spring Breakers. Je to takový můj malý vzor a asi moje nejoblíbenější herečka. Má moc pěkný styl, hlvně v PLL. Slyšela jsem že by měla hrát Afroditu ve škole noci (až teda bude film). Nevím jestli tomu mám věřit ale byla bych moc ráda :). Ash má krásný úsměv, krásnou postavu a dokonalý styl. Chtěla bych vypadat jako ona :3

Košile bez rukávů.

21. července 2013 v 19:52 | Therr.
Bohužel jsem zatím nezjistila jak se těmto košilím říká. Moc se mi ale líbí, jsou teď hodně moderní. Měla tu možnost si jich pár vyzkoušet ale nesednou mi. Necítím se v nich bohužel dobře :/. Možná to bylo vzorami nebo barvou. Možná někdy seženu takovou která mi sedne. Viděla jsem je opravdu v hodně obchodech. Nejvíce se mi asi líbila bílá a na límečku měla cvočky, zkoušela jsem si ji ale jak už jsem psala, nesedla mi. Možná kdybych si vyzkoušela i černou, bylo by to něco jiného a sedla by mi. Pokud by jste přímo tuhle tu sháněli, tak jsem ji viděla v Gate za asi 250 kč :).

Nevím jak vám ale mě se prostě líbí. Tak že, snad jednou najdu takovou která mi sedne.

beautiful | Tumblr

My outfits (polyvore) 2

2. července 2013 v 11:05 | Therr.
Ahoj. Konečně jsem udělala nové outfity na stránce kterou mám velmi ráda - polyvore. Dělala jsem outfity všech různých stylů, aby se líbili každému a aby si také každý vybral. Opět jsem ale tak nějak všechno ladila do černé i když jsem se snažila aby tam té černé bylo co nejméně. Já jsem prostě ujetá na černou barvu. Moc se mi líbí také pastelové barvy :).

Dneska by jsme měli jít na koupák ale já asi nikam nepůjdu. Vůbec mi není dobře, pálí mě v krku a bolí mě hlava :/ No tak snad příště, doufám že tohle počasí alespoň chvilku vydrží. Už příští týden ! Jojojojo, už příští týden je pouť, už se nemůžu dočkat, to bude zase něco :).

Fashion 0.1

Sukně.

10. června 2013 v 16:31 | Therr.
Miluji sukně. Bohužel se v nich necítím a nemám k tomu zrovna stvořené nožky :). Stejně si ale o prázdninách alespoň jednu koupím. Možná ... Líbí se mi takové ty tylové? sukně. Jsou boží a hodí se ke všemu. Také se mi líbí různé ty květinové nebo zvířecí vzory. Ty také nejsou k zahození. Hodně se mi sukně líbí v GATE nebo v NY. Závidím slečnám které mají dlouhé hubené nohy a mohou si sukně dovolit. Doufám že si těmi dřepy co teď dělám alespoň trošku zlepším ty moje hnusný hnáty :D. Hodně hezké sukně mají také na různých web obchodech nebo bazarech. Když se kouknete na votočvohoz určitě tam najdete tu svojí. Dnes takový krátký článeček. Chtěla jsem už konečně napsat něco do rubriky móda. Tak teď už obrázková inspirace.

Co vy a sukně ?
Nosíte je, nebo dáváte přednost kraťáskům nebo kalhotům ?

Large

Tacks (my) outfit.

31. května 2013 v 11:06 | Therr.
Včera jsem konečně dodělala ty mé cvočkaté kraťásky. Bohužel jsem spotřebovala už všechny cvočky co jsem měla ale nevadí. Kraťasy se mi myslím že povedly. Mě osobně se tedy moc líbí. Jsem i ráda že jsou trošku vyšší. Hned jsem to musela jít zkusit zkombinovat. Líbí se mi kombinace košile, nebo kratší tílko. Na léto je to opavdu moc pěkné a dobré, v těch pařácích. Omlouvám se za kvalitu fotek. Bohužel mi foťák už docela odchází a nemám nikoho kdo by mi outfit pěkně nafotil i na mě. Tak že se budete zatím muset spokojit s tím, že to bude vše nekvalitní :/ :(.

Snapbacks.

11. května 2013 v 11:41 | Therr.
Large

V minulém článku jste se mohli dočíst, že jsem si konečně jednu ''bejsku'' koupila. Všimla jsem si, že článek o těchto úchvatných čepkách jsem ještě nepsala. Jaká škoda, musím to napravit. Tyto čepice sluší snad každému, ještě jsem si nevšimla toho, že by někomu neslušela. Nejvíce snad sluší ale klukům :D Snapback seženeme skoro ve všech obchodech, musíte hledat. Pokud by jste si ji také chtěli koupit tak právě teď utíkejte do Gate ! Mají tam teď opravdu boží ''bejsky'' a doporučuji se na ně podívat. Nejsou ani drahé. Jak už jsem psala, já toužím po snapback od OBEY :3 No ... až někdy nebudu mít co dělat s penízkama tak si jí objednám.

Líbí se vám snapbacks ?
Máte jí doma nebo si jí chcete koupit ? :)

Tumblr_mksdieiude1s4l5vvo1_500_large

Shorts.

1. května 2013 v 17:37 | Therr.
Když jsme tu měli nedávno plavky, tak by byla škoda, nedát sem inspiraci kraťásků. Přeci jen už se hodně otepluje a já to vidím tak, že za měsíc už tu budou teploty přesahovat alespoň těch 25°C :). Já jsem ''šortky'' vytáhla už minulý týden. Bohužel mám jenom jedny pořádně funkční kraťasy. Zjistila jsem, že na jednich mám ošoupanou kapsu. Musela bych je nosit jen z delším tričkem ale prostě ... vypadá to divně. Ty druhé už jsou bohužel totálně na odpis. Mají černou barvu a od neustálého praní se vyšisovali a na každé kapse je veliká díra, jelikož jsem si je roztrhala když jsem jezdila na ''skejtu''. Proto se teď hodně koukám po různých sránkách a hledám si kraťásky. Moc bych chtěla kraťasy s vysokým pasem. Bohužel ale nevím, jestli by mi sedli. Proto ještě pár týdnů počkám, bohužel jsem je ještě v žádném obchodě neviděla. Jen v Gate na začátku školního roku ale to už jsem si je kupovat nechěla proto že, k čemu by mi byli kraťasy v zimě :D. No, uvidíme jestli mi sednou, myslím si ale že si nakonec stejně koupím normální obyčejné černé kraťásky, které si vyzdobím cvočky :3.

Myslím si, že obrázky co dám k tomuto článku vám budou celkem na nic, no nanic ... ještě jsem je v normálních kamených obchodech neviděla. Jestli vám tedy mohu poradit. Je tu ještě naše oblíbené DIY (vyrob si sám). Stačí mít potřebné věci k tomu aby jsme si mohli vyrobit přesně takové kraťasy jaké jsou na obrázcích. Kdo by náhodou sháněl cvočky, tak zkuste aukro, votočvohoz a další ... viděla jsem je tam. Většinou to prodávají po sto cvočkách v balíčku a stojí to kolem stovky. Budu si je objednávt jelikož jich doma mám už jen pár.


Maskáčová móda.

26. dubna 2013 v 20:07 | Therr.
Podle mě je maskáčový vzor prostě úžasný. Líbí se mi, že je originální a dodává holkám ''drsný'' vzhled :D Né každému se ale líbí. Maskáčový vzor se dává teď už na všechno. Já toužím po maskáčových mrkváčích nebo chino ale bohužel nevím, jestli se to vůbec prodává. Vysoké sukně nebo kraťasy jsou také velmi pěkné. Líbí se mi to z kombinací cvočků nebo různých jiných doplňků. Podle mě je to prostě hodně dobré oživení samotného outfitu. Některým maskáče nemusí sednout, myslím si že bude více lidí kterým tento vzor prostě nesedne. Mě se to ale na holkách hodně líbí, né tedy na všech ale většinou to všem slušelo. Kdyby jste náhodou sháněli nějaká maskáčový kousek, určitě juknětě na votočvohoz :3 Je to úžasný internetový bazar, kde jsem zatím našla všechno co jsem kdy chtěla :D.

B286d2ae613c11e288bf22000a9f13cb_7_large

Hairstyles.

21. dubna 2013 v 11:08 | Therr.
Když se už konečně začalo oteplovat, mnoho z vás určitě nebude jen tak nosit jen rozpuštěné vlasy, jelikož sluníčko pálí a my se potíme, vlasy jsou ihned ''masné'' a nám je i větší horko. Proto jsem se rozhodla napsat článeček o účesech. Hledala jsem hodně obrázků, aby byli účesy lehké ale zároveň i krásné. Našla jsem opravdu hodně obrázků s různými drdoli a culíky. Některé jsem zkoušela ale ... bohužel nemám to obdaření, krásných dlouhých a hodně objemných vlasů. Tak že mi většina nešla udělat. No, pojďme na ty obrázky. K některým budete mít i popis jak je udělat. K některým ale ne, jelikož jsem ještě nepřišla na to, jak je udělat, nebo je k ním popis zbytečný proto že je z obrázku jasně vidět jak na to :).

547144_518663478171367_942181199_n_large

Svatební šaty.

9. dubna 2013 v 13:12 | Therr.
Jednou bych se chtěla vdávat v takto úchvatných šatech. Alespoň jednou se cítit jako princezna. Pro mě jsou všechny svatební šaty pohádkové. Když se vdáváte, musí to být krásný pocit. Vždycky jsem chtěla být alespoň družička. Jednou jsem i byla ale bohužel si to už nepamatuji. Bylo to na tetině svatbě. Já jsem chtěla být ale družička i na mamky svatbě ale teď už vím, že asi nikdy nebudu. No ale to je mimo téma :). Jaké se vám dámy nevíce líbí ? :D Mě všechny :3

Tumblr_m74631ltiz1qmnt8mo1_500_large
 
 

Reklama