Recenze.

Seriály které MILUJI ✌

15. listopadu 2013 v 16:29 | Therr.
Nevím, jestli jsem už náhodou podobný článek nepsala. To ale nevadí :) Jelikož se teď skoro každý víkend koukám na seriály, tak se s vámi o ně chci podělit. Na těchto seriálech jsem opravdu závislačka. Všechny seriály, o kterých teď budu psát opravdu doporučuji. Stejně je ale asi všichni budete znát. Nevadí, možná že se najde i někdo, kdo je nezná a rád se na ně třeba podívá :)

Pokud máte také nějaké doporučení na nějaký seriál, určitě dejte vědět do komentů ♡

//boom///

Hunger Games.

31. července 2013 v 11:35 | Therr.

Hunger Games

(Hladové hry)
Sci-Fi / Dobrodružný / Akční
USA, 2012, 142 min.
Režie: Gary Ross
Předloha: Suzzane Collins (kniha)
Scénář: Gary Ross, Suzane Collins, Billy Ray
Hudba: James Newton Howard, T-Bone Burnett
Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth ad.

Dnes tu pro vás mám jeden s nejlepších filmů, co jsem v této době viděla. Nejprve jsem si myslela že mě nějak extra asi bavit nebude ale mýlila jsem se. Opravdu mě hodně bavil a i když byl celkem dlouhý, vydržela jsem se na něj koukat. Musela jsem prostě vědět jak to dopadne. I slzička ukápla ...

my baby | via Tumblr

...

Univerzita pro příšerky.

10. července 2013 v 11:40 | Therr.


Univerzita pro příšerky

Monster University
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA, 2013, 109 min
Režie: Dan Scanlon
Scénář: Pete Docter, Andrew Stanton
Hudba: Randy Newman
Hrají: John Goodman, Billy Crystal, Frank Oz ....


V sobotu jsem měla možnost na teno ''animák'' jít. Nejprve se mi moc nechtělo ale nakonec jsem byla překvapená a byla jsem moc ráda, že jsem šla :).

Monsters University

Na co kouknout, když je nuda.

28. února 2013 v 9:31 | Therr.
Jak jsem vám už říkala. Tento týden sem doma :3 Zatím jsem trávila všechny večery u filmů. Tak mě napadlo proč o všech neudělat recenze. No ... o všech. Všechny ty filmy nebyli tak dobré, tak alespoň o těch, které stáli za to. Snad se vám některý z filmů zalíbí a doufám že jste alespoň jeden z těchto filmů ještě neviděli :D. Obsahy jsem zkopírovala z mé oblíbené stránky z filmy www.csfd.cz - určitě tu stránku všchni znáte :) ale pokud ne určitě se tam podívejte. Já tam vždycky našla fimly podle žánru který jsem zrovna chtěla :3 Proč ten obsah kopíruji ? myslím si že oje vyadřování (co se příběhů a filmů týče) jsem opravdu hrozná :D Tak že proto :).

Zápisník jedné lásky.

Četla jsem na pár stránečkách že je to krásný film. Neměla jsem se pořád k tomu to stáhnout ale večer to dávali v televizi :3 Tak že jsme se z mamkou usadili a koukali. Film na mě udělal opravdu moc hezký dojem :). Kéž by se takovédle příběhy odehrávali doopravdy (třeba se odehrávají).

Tumblr_mbdfqsvhgi1reuc99o1_500_large

Obsah.
Ve snímku Zápisník jedné lásky předčítá starý muž ze svého vybledlého zápisníku pacientce (Gena Rowlands) v sanatoriu příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se přenášíme do minulosti a sledujeme životy dvou mladých lidí ze Severní Karolíny, kteří pocházejí z naprosto odlišného prostředí, Allie (Rachel McAdams) a Noaha (Ryan Gosling). Ačkoliv Allie byla vychována v nádherném přepychovém jižanském domě a Noah vyrostl v chudém stavení, na jehož prahu džemovali hudebníci, nic mladé dvojici nezabrání v tom, aby spolu nestrávili jedno nádherné léto předtím než je odloučí nejprve rodiče, a poté druhá světová válka. Když se vojáci po válce vrátí domů, všechno je jinak. Allie je zasnoubena s úspěšným podnikatelem a Noah žije sám se svými vzpomínkami ve 200 let starém domě, který nádherně restauruje. Když však Allie zahlédne v místních novinách článek o Noahově práci, ví, že ho musí vyhledat a rozhodnout se jednou provždy, zda-li poslechnout své srdce nebo rozum.

Romantický/ Drama
USA, 2004, 123 min

Tumblr_mihx89e61y1s6tf7zo1_500_large

Radio Rebel.

12. února 2013 v 16:15 | Therr.
Nedávno mi mamka řekla aď se na tento film určitě podívám, prý se jí to hodně líbilo. Tak že jsem si řekla že se na to konečně podívám a opravdu mě to nezklamalo. Herecké obsazení se jim povedlo a celkově na mě film udělal pěkný dojem.

O co vlastně jde ?
Tara je uzavřená dívka která se bojí mluvit. Baví se jen ze svími nejlepšími kamarády. Bojí se říct svojim vrstevníkům co si o nich myslí, svůj názor. Žije ale dvěma životy, což nikdo neví. Doma založila radio rebel. Rádio má hodně posluchačů a stává se z něj opravdu populární rádio. Nikdo ale neví, kdo ho vlastně uvádí. Všechno jí ale kazí školní ''krasavice'' Stacy. Která tuší kdo za tajemstvím rádia rebel stojí. Navíc jde na ples z klukem, který se Taře líbí. Na plese nakonec svoji identitu odhalí. Více ZDE.

Nebudu psát víc. Je lepší se na to kouknout :).

Hodnocení.
Film se mi opravdu hodně líbil. Mám ráda tento žánr filmů, tak že doporučuji všem kteří mají rádi filmy s prostředí středních škol. 9/1o

387944_513943321958746_1160260216_n_large

Vzhůru do oblak.

18. prosince 2012 v 12:40 | Therr.
Tumblr_m94jweqhrt1qlt206o1_500_large

Vůbec nepřidávám články do této rubriky. Tak aď sem alespoň další přibude. Už delší dobu mám hrozně ráda pohádku vzhůru do oblak. Nikdy jsem moc animované pohádky nemusela ale co jsem shlédla tutu tak se hodně koukám na animované pohádky. Nevím čím mě tak uchvátila možná dějem, možná tím jak je kouzelná. Nejprve jsem si myslela že to bude nehorázná kravina ale zdání prostě klame. Když jsem to poprvé dokoukala musela jsem si říct že se jim tato pohádka opravdu povedla a já si jí pustila asi ještě desetkrát :D. Určitě to už velká většiná z vás viděla ale já o tom tu recenzi prostě udělat musím :).

O co vlastně jde ?
Hlavní postavou se tu stává 78 letý stařec jménem Carl Fredricksen. Zemřela mu manželka a on žije samotářský život v tomku ve městě. Bohužel jeho domek kazí plány stavebníků kteří tam chtějí vystavět něco ... potřebnějšího. Carl dostane nabýdku aby se odstěhoval do domova důchodců, on tam ale nechce. Příjde na nápad, že by si mohl splnit svůj sen a dostat se do Jižní Ameriky. Při cestě potká i malého průzkumníka Russella. Společně prožívají veliké dobrodružství.

Hodnocení.
Nejlepší pohádka kterou sem kdy viděla, plno krásných efektů. Čokoška, kevin ... kdo viděl tak ví :D. No 1oo% doboručuji 1o/1o !

Připravuji pro vás povídku na části, nevím kdy bude ale už na ní pracuji :). Snad do konce tohoto roku se tu objeví.

Škola noci I.

8. září 2012 v 15:48 | Therr.
Mám pro vás další recenzi ale tentokrát knihu. Školu noci jsem začala číst teprve včera, hodně mě nadchla a pomalu už začínám četřit na další díl. Dokonce ji čte už i moje mamka a je to opravdu ... dobrá knížka. Jsem teprve v půlce ale recenzi už teď prostě napíšu. Jak jsem ke knížce vlastně přišla ?. Hodně jsem četla na různých stránkách recenze o této knize a většina byla kladná tak že jsem se rozhodla si koupit alespoň první díl. Všechny ty stránky měli pravdu. Opravdu je moc hezká. Například kniha stmívání mě moc nebavila i když je o upírech ale tahle mě prostě dostala.

O co vlastně jde ?
~ Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá - upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou zdaleka tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila - než někdo přijde o život. Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí ...

Hodnocení.
~ Této knize zatím nemohu nic vydknout. Opravdu vždy když vypnu počítač tak si ji ihned beru do ruky a čtu si ji.
Prostě Škole Noci musím dát 1o/1o bodů :).

 
 

Reklama