Vyrob si sám.

DIY 5 ♥

2. února 2014 v 11:28 | Terez ♡
Opět se mě zmocnila touha něco si vyrobit. Projížděla jsem si různé obrázky, tutoriály a pak mě napadlo, že bych některé mohla přidat na blog. Už jsem do této rubriky dlouho nic nepřidala. Tak proč ji znovu neobnovit. :)
Diy reciclaje + moda

Recepty 1 ♥

29. března 2013 v 13:08 | Therr.
Ahoj. Slíbila jsem vám, že napíšu dva článečky. Jeden inspirační o DIY a jeden, který bude jako překvapení. Rozhodla jsem se napsat článek s pár recepty. Některé jsem už vyzkoušela ale některé ještě ne ale chystám se na ně :D. Jsou to většinou hodně jednoduché recepty, které jsem sehnala všude možně na inernetu. Ráda si dělám i domácí koktejly a ovoce z čokoládou ale to asi všichni víte, jak se dělá :). Jelikož teď držím dietku, tak se snažím jíst zdravě a právě si hodně dělám koktejly a různé ovocné saláty :3 Tak že, aď nezdržuji, recepty najdete v celém článku :).

Dessert

DIY 4 ♥

28. března 2013 v 10:52 | Therr.
Mám pro vás připravený další článek DIY (udělej si sám). Jelikož jsem našla výbornou stránku ze samými těmito úžasnými nápady, napadlo mě, udělat další inspirační článek. Každý si určitě vybere něco co se mu bude líbit. DIY je úžasná věc hlavně pro ty co shánějí třeba nějaké trčičko ale nemůžou ho sehnat (např. cvočkové tričko) tak se stačí kouknout na tyto návody a hned víte jak na to :). Rozhodla jsem se, že udělám rubriku, do které budu přiřazova jen článečky s nápady (DIY).
Mnoho dívek v dnešní době právě vyhledává články, kde jsou různé nápady, typy a triky jak si něco vylepšit. Do této rubriky budu přirazovat i různé recepty a ... prostě všechno co se týká 'vyrob si sám'.

Follow your DIY dreams and add an eclectic inspiring touch to any room. Originating from Native American culture, dreamcatchers are said to filter out bad dreams and allow the good ones to float through. A geometric weave, bright feathers and the elegant touch of colorful stone accouterments combine to create a covetable object that’s trendy yet timeless.  To create:  Web the elastic cord around the embroidery hoop - get inspired by structured spider webs or intertwine your own unique organic shape. Secure the web and wrap the frame of the embroidery hoop with suede cord. Embellish the web with gemstones or beads. Finish off by tying scrap suede cord in a variety of lengths to the bottom of the hoop and dangle an assortment of feathers. 

DIY 3 ♥

25. února 2013 v 11:06 | Therr.
Mám tu pro vás další článek plný návodů jak si vylepšit nebo vyrobit krásné věci :). Vždycky jich plno po internetu posbírám a uložím a pak s nimi nemám co dělat tak že je takhle i pěkně využiji. Včera jsem si vyrobila takovou krabici na moje výtvory (obrázky). Dělala jsem ji asi dvě hodiny. Už je hotová. Je růžovo fialová a strany má zebrované. Udělala jsem i fotku (jako návod), no myslím si že podle toho návodu by se to i celkem dalo vyrobit ... možná :D. No ale alespoń jsem to vyzkoušela :). Začínám přemýšlet že začnu dělat svoje DIY a udělám na to speciální rubriku. Obrázek s mojim DIY najdete na konci článku/obrázků.

DIARY.
Jsem tento týden nemocná tak že si budu pěkně doma. Moje kamarádka má v hajzlíku ruku tak že je taky doma. Ach ... co víc si přát :). Netěším se ale na příští týden, opět bude škola. Hnus. Potom praxe, to pojedu už ve čtvrtek domů jelikož jdu v pátek na kontolu ke kožní. Tak že alespoň za to jsem ráda. Potom už se budou blížit narozky. Moc bych si přála dostat novej telefon, jelikož tento co mám už je takovej ... já nevím, prostě mi nevyhovuje. Šla bych asi do Sony xperia J. No, uvidím jak to dopadne.

DIY 2 ♥

20. srpna 2012 v 17:38 | Therr.
Hodně si prohlížím DIY na we heart it. Je to prostě něco nádherného. Už sem se párkrát inspirovala a něco jsem si i vyrobila. Zítra si plánuji vyrobit krabičku > Moustache. Určitě vám sem dám i foky. Krabička bude fialovo růžová. Ani nevím jak mě napadlo udělat si krabičku s moustache :D. Teď už k DIY ! Vybrala sem nejlepší nápady které se mě líbili.
Nevím jak vy ale já tyto nápady ... zbožňuji :).
PS : ve prostředku tohoto článku je i pohybliví návod na drdol :).

269790_308809449217285_1430960668_n_large

DIY 1 ♥

18. července 2012 v 11:17 | Therr.
Moc se mi líbí tyto nápady jak si něco vylepšit, nebo si něco vyrobit z něčeho co mi jen tak leží ve skříni :).
Tyto nápady jsem viděla už na hodně blogách a na mojem mi to chybí. Tak že vám se prár DIY dávám.
Doufám že se vám líbí. Vybírala jsem pečlivě !
Ten první se mi hrozně líbí - za takové větší košile se může udělat něco jako tričko nebo tunika.

Tumblr_lcu80xdbvs1qasbxqo1_500_large
 
 

Reklama